دانستنی های ارتودنسی

هزینه ارتودنسی

orthodontics cost

هزینه ارتودنسی مانند هر خدمت دندانپزشکی دیگری به فراخور مورد بیماری، سن، نوع و زمان درمان و مهارت، تبحر و تخصصی دندانپزشک ارتودنتیست، متفاوت خواهد بود. لذا مراجعه به مشاوره دندانپزشکی و انتخاب بهینه ترین نوع درمان و اجتناب از مراجعه به افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای، تا حد زیادی هزینه ارتودنسی را کاهش داده و مانع از هدر رفتن زمان و هزینه ارتودنسی شما خواهد شد.

بسیاری از بیمارانی که نیاز به ارتودنسی دارند، از گرفتن وقت مشاوره برای مراجعه به متخصص ارتودنسی ابراز نگرانی می کنند. بخشی از این نگرانی مربوط به عدم اگاهی از مسائل هزینه های ارتودنسی در درمانهای ارتودنسی می باشد. قبل از شروع درمان ارتودنسی بیماران می خواهند بدانند که “هزینه ارتودنسی چقدر است؟”

خانواده ای با لبخند زیبا

دکتر جمیلیان با گذراندن دوره‌ های تخصصی و پیشرفته در زمینه درمان ارتودنسی دندان و سال ‌ها تجربه و دانش به روز و مرتبط با ارتودنسی دندان و به واسطه‌ی ارائه مشاوره‌ های تخصصی و بررسی دقیق وضعیت سلامت دهان و دندان شما، بهترین گزینه‌ های درمانی را بدون نگرانی و دغدغه به بهترین و مقرون به صرفه‌ ترین شیوه در راستای افزایش سطح رضایت مندی شما ارائه می ‌نماید.

مطب دکتر جمیلیان با برخورداری از کادری مجرب و تجهیزات و دستگاه‌ های به روز دنیای دندانپزشکی بهترین درمان را همراه با مناسب ترین هزینه ارتودنسی به شما ارائه خواهد داد. درمان ارتودنسی دندان به عنوان یک سرمایه ‌گذاری طلایی بر روی زیبایی لبخند و چهره شما، ارزش پرداخت هزینه ارتودنسی دندان را دارد و شما با صرف هزینه در ارتودنسی دندان در بلند مدت در هزینه‌ های درمان دهان و دندان خود صرفه ‌جویی مؤثری خواهید داشت.

با توجه به تأثیر قابل توجه حالت دندا‌ن‌ ها در چهره فرد به خصوص در هنگام لبخند زدن و خندیدن و همچنین بازه زمانی طولانی در درمان ارتودنسی، مبالغ اعلام شده توسط پزشکان به عنوان هزینه ارتودنسی خیلی دور از ذهن نبوده و با توجه به امکان پرداخت اقساطی آن تامین هزینه ارتودنسی برای بسیاری از افراد امکان پذیر خواهد بود.

عوامل اثرگذار بر هزینه ارتودنسی دندان

عوامل زیادی بر هزینه ارتودنسی تاثیرگذار خواهند بود. هزینه درمان های ارتودنسی به نوع ناهنجاری، نحوه درمان، مدت درمان، سن بیمار، شدت ناهنجاری، نوع دستگاه به کار برده شده اعم از ارتودنسی متحرک و یا ارتودنسی ثابت، دستگاه خارج دهانی، دستگاه داخل دهانی، ارتودنسی دیمون، ارتودنسی با براکت های هم رنگ دندان، ارتودنسی نامرئی یا invisalign، ارتودنسی لینگوال، درمانهای ارتودنسی به همراه جراحی (ارتو سرجری)، استفاده از مینی اسکروMini screw، استفاده از مینی پلیت Mini plate و غیره بستگی دارد.

به عنوان مثال در بعضی بیماران ناهنجاری دندانی فکی با پلاک متحرک قابل اصلاح است که در این صورت هزینه ارتودنسی کمتر خواهد شد. برخی از بیماران نیاز به ارتودنسی ثابت فکین دارند که دستگاه های ثابت ارتودنسی بعد از رویش دندان های دائمی در دهان قرار می گیرند. گروهی دیگر از بیماران نیاز به درمان ارتودنسی متحرک و سپس ارتودنسی ثابت دارند بعضی نیاز به درمان های جراحی دارند.

بنابراین روش درمانی ارتودنسی برای هر فرد منحصر به خود اوست و متغیرهای زیادی در هزینه نهایی بیمار تاثیر دارد به همین دلیل هزینه ارتودنسی در جلسه اول که ویزیت رایگان است به بیمار گفته می شود. هزینه ارتودنسی دندان بدون دریافت مشاوره و ویزیت اولیه قابل ارائه نخواهد بود از اینرو هزینه درمان بر اساس نوع مشکل، بررسی نیاز به جراحی یا کشیدن دندان و همچنین وضعیت سلامت دهان و دندان هر بیمار متفاوت است. هر چقدر این ویزیت در دوران کودکی و همزمان با مسیر توسعه رشد دندانی صورت بگیرد طول درمان و هزینه ارتودنسی نیز کاهش می ‌یابد.

هزینه ارتودنسی همچنین بر اساس میزان مشکل می ‌تواند متغیر باشد به طوریکه ممکن است بیمار به کشیدن دندان یا جراحی، پیش از نصب براکت ها یا سیم‌ ها در دهان نیاز داشته باشد و یا ممکن است به مدت چند ماه نیاز به استفاده از نگهدارنده وجود داشته باشد. از اینرو بر اساس میزان تلاش صورت گرفته در طول دوره ارتودنسی دندان، هزینه متغیر خواهد بود.

هزینه ارتودنسی ثابت

ارتودنسی ثابت و یا بریس های فلزی رایج ترین و کامل ترین نوع درمان در ارتودنسی می باشد که از لحاظ قیمت نیز گران تر بوده و برای مشکلات مهم تر و اساسی دندان استفاده می شود.

متخصص ارتودنسی در حال گذاشتن براکت های ارتودنسی ثابت برای کودک

از عوامل موثر بر هزینه های ارتودنسی ثابت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع وسایل و مواد استفاده شده: هزینه مواد استفاده شده در ارتودنسی ثابت بسته به مواد به کار رفته در درمان مشخص می شود. به این معنی که هر چه کیفیت مواد استفاده شده بهتر باشد مسلما هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

سن بیمار: سن بیمار نیز از عوامل مهم در تعیین هزینه ارتودنسی ثابت می باشد. به این ترتیب که هر چه سن فرد بیمار پایین تر باشد، به علت وضعیت دندانی مناسب تر وی و همچنین سرعت در روند درمانی بیمار، هزینه درمان نیز کاهش می یابد.

بیماری های دهان و دندان: اگر بیمار دچار بیماری های دهان و دندان باشد، می بایست قبل از ارتودنسی ثابت، آنها را درمان کند که خود این امر نیز شامل هزینه های جداگانه ای خواهد بود.

طول درمان: هر چه طول دوره درمان کمتر باشد، هزینه های ویزیت و احتمال اصلاحات مجدد در درمان نیز کمتر خواهد بود.

هزینه ارتودنسی متحرک

ارتودنسی متحرک معمولا برای اصلاح مشکلات متداول و جزیی مربوط به نامرتب بودن دندان می باشد و در ظرف مدت کوتاهی به نتیجه می رسد. پس از آنکه متخصص ارتودنسی بیمار را مورد معاینه قرار داد، بهترین روش درمانی و برآورد هزینه های درمان مشخص خواهد شد. معمولا هزینه ارتودنسی برای بیماران مختلف به علت استفاده از روش های درمانی متفاوت متغیر می باشد.

ارتودنسی متحرک

در ارتودنسی متحرک خدمات تخصصی مختلفی به شرح زیر ارائه می گردد که هزینه ارتودنسی آنها بعد از انجام درمان قابل محاسبه خواهد بود:

 • مشاوره متخصص و انجام رادیوگرافی و قالب گیری
 • کلیه وسایل لازم برای ارتودنسی متحرک
 • جلسات مختلف برای تنظیم بریس
 • ویزیت های اورژانسی
 • تعمیر بریس شکسته شده احتمالی
 • کار آزمایشگاهی تخصصی
 • نظارت بر حفظ نتیجه به مدت ۱۲ ماه

هزینه ارتودنسی نامرئی

هزینه ارتودنسی نامرئی به فاکتورهای بسیاری مثل تعداد طلق های نامرئی که به بیمار داده میشود به اینکه آیا بیمار نیاز به درآوردن دندان دارد یا ندارد، به اینکه آیا بیمار نیاز به جراحی فک دارد یا ندارد، به اینکه آیا مشکل بیمار دندانی یا فکی (اسکلتی) است، همچنین به اطلاعاتی مثل شیب دندانها، وضعیت فکین، نیمرخ بیمار، میزان شلوغی دندانها، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بستگی دارد. بنابراین به شما توصیه میشود برای تعیین هزینه وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

خانمی که ارتودنسی نامرئی با پلاک شفاف در دست دارد

ارتودنسی نامرئی با پلاک شفاف

هزینه ارتودنسی بهمراه جراحی فک و صورت

ناهنجاری برخی از بیماران به گونه ایی است که به تنهایی با ارتودنسی درمان نمی شوند. این گروه از بیماران نیاز به ارتودنسی به همراه جراحی دارند که طبیعتا هزینه ارتودنسی آنها به علت جراحی و شدت مشکل بیشتر خواهد بود. برخی از بیماران نیاز به دستگاه های خارج دهانی دارند. برخی از بیماران نیاز به مینی اسکرو (Mini screw) دارند. دستگاه های ارتودنسی به کار برده شده برای بیماران براساس نوع ناهنجاری متفاوت است و از سوی دیگر طول مدت درمان هم براساس سن مراجعه بیمار، شدت ناهنجاری، ارثی بودن یا نبودن ناهنجاری متفاوت است.

خانمی دارای ارتودنسی نامرئی با براکت همرنگ دندان

ارتودنسی با براکت همرنگ دندان

اگر بیمار تمایل به استفاده از براکت های شفاف (سرامیکی یا کامپوزیتی) داشته باشد، به علت هزینه زیاد این براکت ها، هزینه کل درمان افزایش می یابد. همچنین در بیمارانی که نیاز به درمان ارتودنسی به همراه جراحی فک دارند هزینه درمان ارتودنسی به بیمار گفته می شود و هزینه جراحی که توسط جراح فک و صورت انجام می شود ارتباطی به هزینه های ارتودنسی نخواهد داشت.

محاسبه هزینه ارتودنسی

از آنجاییکه محاسبه هزینه ارتودنسی یا تعرفه ارتودنسی از طریق تلفن و یا به صورت اینترنتی مقدور نمی باشد، ویزیت جلسه اول توسط دکتر عبدالرضا جمیلیان انجام می گردد و تخمین تعرفه ارتودنسی در جلسه اول به اطلاع بیمار رسانده می شود. وبزیت جلسه اول رایگان می باشد.

نحوه پرداخت و قسط بندی هزینه ارتودنسی

هزینه درمان ارتودنسی در جلسه اول که به طور رایگان انجام می شود براساس نوع دستگاه به کار برده شده و نوع ناهنجاری به بیمار گفته می شود و بر روی شرایط پرداخت توافق می گردد. قسمتی از هزینه ارتودنسی در ابتدا و قسمت دیگر در هزینه طول درمان به طور اقساط توسط بیمار پرداخت میشود. هدف این است که هزینه های ارتودنسی به صورت ماهیانه و به صورت اقساط دریافت شود تا متناسب با بودجه ی شما باشد.

راهنمای خدمات بیمه برای درمان ارتودنسی

اولین نکته درباره خدمات بیمه برای درمان ارتودنسی این است که هیچ قانون ثابت و یکسانی برای بیمه های مختلف وجود ندارد. ممکن است برخی از بیمه ها و بیمه های تکمیلی درصد کمی از هزینه ارتودنسی را به بیمار بازگردانند و برخی دیگر ممکن است تمام هزینه را به بیمار بازگردانند و به نوعی هزینه ارتودنسی رایگان خواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود قبل از مراجعه به کلینیک ارتودنسی با دفتر بیمه خود تماس بگیرید و از مفاد قرارداد خود با بیمه مورد نظر آگاه شوید.

نحوه بازپرداخت هزینه ارتودنسی در بیمه های مختلف به روش های گوناگونی انجام می شود. گاهی لازم است بیمار قبل از شروع درمان ارتودنسی یک معرفی نامه از دفتر بیمه یا کلینیک ارتودنسی دریافت کند. گاهی نیز بیمار با ارائه کارت ملی یا کارت بیمه خود می تواند بدون پرداخت هزینه ارتودنسی یا بخشی از قیمت ارتودنسی تعیین شده، درمان را آغاز نماید.

بیمه های طرف قرارداد با مطب ارتودنسی دکتر جمیلیان

برخی از بیمه ها تمام و یا قسمتی از هزینه درمان را پوشش می دهند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می بایست با مطب تماس بگیرید. هزینه ارتودنسی با بیمه های زیر در مطب دکتر جمیلیان مورد قبول است:

 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • بانک تجارت
 • بانک کشاورزی
 • بانک رفاه کارگران
 • بانک مرکزی
 • بیمه آسپا
 • بیمه آسیا
 • بیمه نوین
 • بیمه ایران
 • بیمه معلم
 • بیمه پارسیان
 • بیمه شهرداری
 • بیمه سینا
 • بیمه سامان
 • بیمه آتیه سازان حافظ
 • مخابرات
 • صندوق بازنشستگی آینده ساز
 • sos کمک رسان ایران
 • بانک صنعت و معدن
 • بانک مسکن

هزینه ارتودنسی با بیمه تکمیلی

بیماران برای استفاده از خدمات درمانی در مراکز درمانی خصوصی و معتبر لازم است با یک مرکز بیمه تکمیلی قرارداد ببندند. زیرا همانطور که میدانید بیمه های تامین اجتماعی و خدمات درمانی و غیره به جز مراکز معتبر خود در مراکز درمانی دیگر هزینه خدمات درمانی را پرداخت نمی کنند. یا اگر پرداخت کنند این مبلغ بسیار ناچیز است. اگر قصد شما برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی انجام درمان های ارتودنسی است پیشنهاد می کنم قبل از عقد قرارداد با بیمه تکمیلی شرایط آنها را درباره نحوه بازپرداخت هزینه ارتودنسی سوال کنید. زیرا بیمه های تکمیلی مختلف شرایط گوناگونی برای بازپرداخت مبلغ درمان ارتودنسی دارند.

هزینه ارتودنسی در بیمه تامین اجتماعی

از آنجایی که اکثر افراد جامعه تحت پوشش این بیمه می باشند معمولا سوالاتی درباره هزینه ارتودنسی در بیمه تامین اجتماعی دارند. لازم است بدانید که بیمه تامین اجتماعی معمولا قوانین متغیری در این مورد اعمال می نماید و اگر می خواهید از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده نمایید لازم است به مراکز درمانی و بیمارستان های مخصوص تامین اجتماعی مراجعه کنید.

هزینه ارتودنسی با بیمه نیروهای مسلح

هزینه ارتودنسی با بیمه نیروهای مسلح معمولا در بیمارستان های ارتش پرداخت می گردد و این بیمه با مطب های خصوصی قراردادی ندارد. اگر متخصص ارتودنسی مورد قبول ارتش علت انجام ارتودنسی را درمانی و در جهت اصلاح ناهنجاری فک و دندان تشخیص دهد بیمه نیروهای مسلح بخشی از هزینه ارتودنسی را در بیمارستان ارتش پرداخت می نماید.

هزینه ارتودنسی در دانشکده های دندانپزشکی

با توجه به این که درمان ارتودنسی در دانشکده ها توسط دانشجویان این رشته انجام می شود در مقایسه با کلینیک ها و مطب های خصوصی بیمار مبلغ ناچیزی را بابت درمان ارتودنسی پرداخت می نماید. به همین دلیل از مزایای ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی می توان به هزینه پایین آن اشاره کرد.

سوالات متداول هزینه ارتودنسی

1- نحوه پوشش خدمات بیمه برای درمان ارتودنسی چیست؟

برخی از بیمه ها تمام و یا قسمتی از هزینه درمان را پوشش می دهند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می بایست با مطب تماس بگیرید. همچنین مجری خدمات بیمه نیز می تواند بر اساس نوع قرارداد شما با بیمه اطلاعات مفیدی در این مورد در اختیار شما قرار دهد.

2- آیا پرداخت هزینه ارتودنسی به طور اقساطی امکانپذیر است؟

بله بیمار می تواند بخشی از هزینه را در جلسه اول درمان ارتودنسی بپردازد و مابقی را در طی جلسات بعدی و به طور اقساط پرداخت نماید.

3- آیا هزینه ارتودنسی یک دندان کج با کل دندان ها تفاوت دارد؟

مسئله مهم این است که این یک دندان کج به چه دلیل در این وضعیت قرار گرفته است. متخصص ارتودنسی بعد از تشخیص علت ناهنجاری روش درمان و طول درمان ارتودنسی را تعیین می نماید. بنابراین نمی توان گفت که الزاما هزینه ارتودنسی بیماری که تنها یک دندان کج دارد نسبت به بیماری که تمام دندانهایش نامرتب است کمتر است.

4- آیا هزینه ارتودنسی سریع کمتر از هزینه ارتودنسی طولانی مدت است؟

می توان گفت که ارتودنسی سریعی وجود ندارد و به اشتباه توسط برخی بیماران به روش های ترمیم دندان ارتودنسی سریع گفته می شود. گاها هزینه خدمات دندانپزشکی ترمیمی از ارتودنسی بیشتر می شود. این در حالی است که ناهنجاری فک یا دندان به طور ریشه ای حل نشده است و به همین دلیل ترمیم دندان دوام چندانی هم نخواهد داشت. زیرا دندان ها یا فکین در وضعیت استاندارد قرار ندارند و به سرعت ساییده و یا آسیب دیده می شوند.

5- هزینه ارتودنسی در سال 1402 چگونه محاسبه می شود؟

همچون گذشته هزینه ارتودنسی در سال 1402 بر اساس طول مدت درمان و نوع ناهنجاری، شدت ناهنجاری فک، نوع دستگاه اعم از متحرک یا ثابت، نیازیا عدم نیاز به جراحی فک، نیاز به کشیدن یا عدم کشیدن دندان، استفاده یا عدم استفاده از مینی اسکرو و غیره دارد تعیین می گردد. تعرفه ارتودنسی برای هر یک از ناهنجاری های فک و دندان متفاوت است. بنابراین برای تعیین هزینه دقیق ارتودنسی مراجعه حضوری به متخصص ارتودنسی امری اجتناب ناپذیر است. در روز معاینه که رایگان است کل هزینه درمان به بیمار گفته می شود.

6- هزینه ارتودنسی با الاینر بیشتر است یا با ارتودنسی ثابت؟

قطعا هزینه ارتودنسی با الاینر بیشتر از ارتودنسی ثابت است. معمولا بیمار به تعداد زیادی پلاک و الاینر شفاف نیاز دارد. این در حالی است که ارتودنسی ثابت یکبار بر روی دندان ها گذاشته می شود و طی جلسات مختلف تغییرات لازم توسط متخصص ارتودنسی بر روی آن اعمال می شود.

7- هزینه ارتودنسی تک فک و دو فک چگونه است؟

معمولا هزینه دو فک بیشتر از هزینه ارتودنسی تک فک است. دراکثر موارد باید دو فک درمان شود تا با هم هماهنگ گردد.

8-هزینه ارتودنسی با لیزر چگونه محاسبه می شود؟

استفاده از فن آوری ها و تکنولوژی های جدیدی مثل لیزر در تسهیل روند درمان ارتودنسی موثر می باشد. به همین دلیل متخصصین ارتودنسی مدرن و به روز هزینه مازادی برای استفاده از این ابزار دریافت نمی کنند. آنچه که برای یک ارتودنتیست ماهر مهم است رسیدن به بهترین نتیجه با کمترین هزینه درکوتاهترین زمان ممکن است.

9- چگونه از هزینه های اضافی ارتودنسی در طول درمان جلوگیری کنیم؟

یکی از دلایل هزینه های اضافی در طول درمان ارتودنسی شکستن براکت ها است. بنابراین با مراقبت و استفاده نکردن از غذاهای سفت به سادگی می توان از این اتفاق جلوگیری کرد.

10- چرا وقتی که ناهنجاری های دندانی بیشتر باشد، هزینه درمان بالاتر می رود؟

بزرگتر کردن اندازه فک ها و تغییر موقعیت فکین جزو درمانهای مشکل به حساب می آیند. گاهی بخاطر شلوغی باید دندانی کشیده شود و یا درگروهی از بیماران نیاز به جراحی فک است. درآوردن دندان و یا نیاز به جراحی باعث مشکل شدن درمان می شود. بطور کلی هرچقدر ناهنجاری ها شدیدتر باشد هزینه ارتودنسی دندان بالاتر خواهد بود.

11- چرا هزینه درمان ارتودنسی در بزرگسالان بالاتر از کودکان است؟

درمان ارتودنسی در کودکان خیلی راحت تر از دندانهای بزرگسالان است. طول درمان در بزرگسالان طولانی تر از کودکان است. زیرا مراحل رشد دندانها در بزرگسالان به اتمام رسیده است در نتیجه برای مرتب شدن زمان بیشتری لازم است.

12- آیا نوع براکت ها در هزینه ارتودنسی تاثیر بسزایی دارد؟

بله، براکت های فلزی ارزان تر از براکت های سرامیکی که همرنگ دندان است می باشد، یا براکت نوع دیمون بسیار گرانتر از نوع استاندارد است.

13- چرا هزینه ارتودنسی با براکت های لینگوال گران تر است؟

زیرا این براکت ها مخصوص هر فرد ساخته می شود و در پشت دندانها مخفی می شود. و هزینه اتصال و کار بیشتری برای ساخت از انواع براکت های دیگر دارد.

دکتر جمیلیان

درباره دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت و استاد تمام (پروفسور) بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا هستند.

429 دیدگاه برای “هزینه ارتودنسی

 1. Avatar زهرا گفت:

  سلام اقای دکتر. ببخشید من ارتودنسی تموم شده. سیم فیکس داره دندون هام الان پلاکت یکی از دندون هام شکسته. اگ نزارم کچی دندونم برمیگرده. ی سال از پلاکت استفاده کردم . ارتدونسی رو همدان انجام دادم دکتر بهم گفته ۲ سال پلاک بزارم. و سیم فیکس مادام والعمر هست. چکار باید بکنم شما برام انجام میدید ای کارو . کجی دندونم ایا چن رور نزارم برمیگرد.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. ریتینر یا نگهدارنده همانطور که از نامش پیداست برای ثابت نگه داشتن کار است. استفاده از پلاک دندان بعد از درمان ارتودنسی جهت کامل کردن این درمان ضروری است. استفاده از ریتینر شش ماه کافی است. بمدت دو سال بصلاح نیست.

 2. Avatar شسگاری گفت:

  سلام. عرض ادب. آیا امکان انجام ادامه کار ارتودنسی همکار در مطب شما هست یا خیر؟اسفند ماه ۱۴۰۰ ارتودنسی انجام دادم فک بالا یک سال و نیمه فیکس شده فک پایین دندون شماره دو سمت چپ هنوز صاف نشده و ماهی یکبار سیمش تعویض میشه.در صورت انجام هزینه هرماه مراجعه رو هم بفرمایید‌ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. لطفا با شماره تلفن مطب 22011892 تماس بگیرید.

   1. Avatar نیلوفر گفت:

    سلام لطفا ادرس و شماره تماس مرحمت کنید

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     باسلام. به صفحه “تماس با ما“مراجعه نمایید.

     https://jamilian.net/contact-us/

 3. Avatar مونا گفت:

  سلام من فک پایینم کمی جلو هست نامحسوس و وضعیت قرارگیری دندان فک پایین خوبه ولی در فک بالا دو تا دندان نیش جلو تر از بقیه هست من اگر بخوام برای ارتودنسی فک بالا اقدام کنم بدون جراحی فک پایین امکان پذیر هست و بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است. مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندان ها ، وضعیت فکین، میزان شلوغی دندان ها، وضعیت رادیوگرافی و غیره. چرا که نوع تشخیص، طرح درمان ارتودنسی مناسب، به‌ شما در رسیدن به‌ بهترین نتیجه درمانی کمک خواهد کرد. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه به صورت رایگان انجام می شود.

 4. Avatar سام گفت:

  سلام آقای دکتر آیا امکان پرداخت اقساطی جراحی فک پایین هست؟
  اگه هست چقدر باید پیش پرداخت بدیم؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای جراحی فک پایین در سنین بعد از بلوغ، نیازمند ارتودنسی ثابت بهمراه جراحی فک دارید. ارتودنسی توسط بنده و در مطب انجام می شود. جراحی توسط متخصص جراح فک و صورت در بیمارستان صورت می گیرد و تا ارتودنسی ثابت انجام نشود جراح نمیتواند فک را اصلاح کند. نیاز قبل از جراحی، ارتودنسی ثابت است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. هزینه رتودنسی به اقساط دریافت می شود ولی در خصوص هزینه جراحی فک باید از متخصص جراح فک و صورت سوال بفرمایید.

 5. Avatar مریم گفت:

  سلام آقای دکتر من دو تا از دندون ها جلو یکی در فک بالا ویکی در فک پایین مشکل داره دندون فک بالا روی دندون کناری رفته واز فک پایین یه دندون عقب تر هست میخواستم بدونم اگه بخوام بیام مرکز شما .شما با نیروهای مسلح قرار داد دارین واگه بله چند درصد پوشش میده ضمن اینکه ۲۸سالم هست

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام باید از بیمه گزار مربوطه سوال نمایید. ما به شما رسید دریافت وجه درمان ارتودنسی را ارایه می دهیم.

 6. Avatar فرهاد گفت:

  باسلام آقای دکتر میخواستم بدونم برای کودکان زیر سن ۱۲سال هم ارتودنسی انجام می دهید و به طور اقساطی هم انجام می دهید در ضمن آدرس کلینیک شما کجا میباشه
  باتشکر

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. بله، ارتودنسی برای کودکان و بزرگسالان انجام می شود. هزینه به صورت اقساط گرفته می شود. مطب پذیرای شماست. آدرس و لوکیشن مطب صفحه اصلی سایت موجود است. آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، خیابان پسیان، پلاک ۱۴، طبقه ۵، واحد ۵۵- تلفن تماس 22011892

 7. Avatar سارگل گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من فقط یکی از دندانهای جلو فک پایینم بیرون زده میخواستم درمورد نوع ارتودنسی وهزینه ارتودنسی بپرسم
  ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. هزینه ارتودنسی یک دندان جلو بسته به شرایط بیمار، چه روشی برای بیمار انتخاب شود و طول درمان چقدرباشد متفاوت است. که با معاینه کلینیکی مشخص خواهد شد. برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها می توانید به صورت حضوری با کلینیک تخصصی ارتودنسی دکتر جمیلیان با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 8. Avatar سعید گفت:

  سلام شخصی ۳۷ ساله هستم و فک پایینی من کمی جلوتر می باشد.۷ سال پیش ارتودنسی متحرک در فک بالا انجام دادم و بعد دوسال نتیجه خوبی گرفتم.اما بعد از مدتی یکی از دندان های فک بالا کمی عقب رفتگی دارد و می خواهم مجدد متحرک انجام دهم.با مشاوره برخی پزشکان گفته اند که باید ارتودنسی ثابت به همراه عمل فک انجام بدهید که من تمایل به انجام این کار ندارم. ایا با متحرک و طی چند ماه نتیجه بهتر میگیرم. چون بعدش می خواهم اقدام به لمینت کنم با تشکر

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بیمارانی که دارای مشکل فکی باشند اگر بعد از سن بلوغ (بدلیل اسکلتی شدن فک ) به متخصص ارتودنسی مراجعه نمایند ابتدا تحت درمان ارتودنسی سپس جراحی فک نزد متخصص فک و صورت باید قرار گیرد. ولی اگر در سن پایین یا قبل از سن بلوغ اقدام کنند با دستگاه های ارتودنسی بدون عمل جراحی مشکل فکی درمان خواهد شد.

 9. Avatar همافر گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  خواستم بپرسم آیا انحراف بینی به ناهنجاری دندانها ربطی دارد و اینکه اگر به دلیل انحراف بینی ارتودنسی انجام دهیم، هزینه را بیمه (البته غیر از تکمیلی) قبول میکنه ؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. انحراف بینی ربطی به ناهنجاری دندانها ندارد. و در مورد هزینه ارتودنسی باید گفت بعضی از بیمه ها هزینه ارتودنسی را به طور کامل و بعضی از بیمه ها قسمتی از هزینه ازتودنسی را پرداخت می کنند. و بعضی از بیمه ها هیچ یک از هز ینه های ارتودنسی را پرداخت نمی کنند. پرداخت هزینه ارتودنسی بستگی به نوع بیمه دارد.

 10. Avatar محمد گفت:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر باشه
  ببخشید هزینه ساخت پلاک شفاف فک پایین چقد هستش؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. هزینه پلاک متحرک بعد از ارتودنسی به صورت اینترنتی مقدور نمی باشد. لطفا حضوری مراجعه نمایید.

 11. Avatar مژگان قمری گفت:

  سلام اقای دکتر جمیلیان .
  ایا درمان ارتودنسی متحرک گران تر است یا درمان ارتودنسی ثابت؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. به دلیل گران بودن وسایل ارتودنسی ثابت، درمان با دستگاه های ثابت ارتودنسی گران تر از درمان با دستگاه های متحرک ارتودنسی است.

 12. Avatar فریبا گفت:

  سلام آقای دکتر جمیلیان.
  آیا هزینه ارتودنسی به صورت نقدی یا اقساط با هم تفاوت دارند؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر، تفاوتی ندارند و هزینه ارتودنسی به صورت اقساط و حین درمان ارتودنسی نیز دریافت می شود.

 13. Avatar شقایق گفت:

  سلام خدمت آقای دکتر. واقعا کارتون عالیه من فکم کج بود و کیس جراحی بودم اما الان با دستگاه اختراع خودتون خیلیییی خوب شده هنوز باور نمیکنم یک دنیا ممنونم ازتون🙏🙏🙏

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خوشحالم از رضایت شما . موفق باشید.

 14. Avatar رامونا گفت:

  سلام جناب دکتر، هزینه ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک با هم فرق دارند؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله، هزینه ارتودنسی متناسب نوع، شدت ناهنجاری، سن بیمار و مهارت، تبحر و تخصص ارتودنتیست دارد. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود.

 15. Avatar محمد ایمانی گفت:

  سلام آقای دکتر
  میخواستم بدونم شما اطلاعی دارید که در دانشکده های دندانپزشکی مثل تهران و بهشتی ارتودونسی وجراحی فک برای دانشجویان دانشگاه انجام میشه یا نه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. در تمام دانشکده های دندانپزشکی اگر مراجعه کننده نیاز به درمان ارتودنسی و جراحی فک داشته باشد. درمان ارتودنسی و جراحی فک انجام می شود. حالا این فرد می تواند یک فرد عادی باشد یا دانشجو رشته دندانپزشکی و غیره باشد. درمان ارتودنسی و جراحی فک برای دانشجو دندانپزشکی یا فرد عادی امکان پذیر است.

 16. Avatar امیر مظفری گفت:

  سلام آقای دکتر وقتتون بخیر باشه
  من 19سالمه و مشکل نامرتب وکج بودن دندان های فک بالا وپایین رو دارم
  نظر دکتری هم که برای معاینه بشون مراجعه کردم این بوده که باید ارتودونسی با جراحی فک انجام بشه و ارتودونسی بدون جراحی گفتند جالب در نمیاد
  میخواستم بدونم اگر فقط ارتودونسی رو انجام بدم و جراحی فک رو انجام ندم مشکل خاصی پیش میاد یا نه جراحی فک فقط به خاطر زیبایی بیشتر هست؟!

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای گرفتن جواب قطعی باید معاینه کلینیکی انجام گردد. هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. اگر مشکل فکی دارید در این سن برای گرفتن نتیجه مطلوب باید ارتودنسی ثابت بهمراه جراحی فک انجام گردد.

 17. Avatar جعفر گفت:

  سلام. آقای دکتر بیمه دانا چقد از هزینه درمان ارتودنسی را می دهد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید برای پرداخت هزینه ارتودنسی با کارگزار بیمه مربوط به خودتان سوال بفرمایید.

 18. Avatar غروی گفت:

  سلام، دکتر عزیز میتوانیم هزینه درمان ارتودنسی را بصورت اقساط پرداخت کرد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بله، جناب آقای غروی میتوانید هزینه ارتودنسی را به صورت اقساطی نیز پرداخت نمایید.

 19. Avatar شهین نبوی گفت:

  سلام آقای دکتر جمیلبان، آیا بیمه SOS سامان هزینه درمان ارتدونسی را میدهد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی باید از کارگزار بیمه خودتان (sos سامان) سوال بفرمایید. زیرا بیمه های تکمیلی مختلف برای پرداخت مبلغ درمان ارتودنسی شرایط گوناگونی را دارند.

 20. Avatar مهدی گفت:

  سلام ببخشید هزینه ارتودنسی حدودا چه قیمتی میشه(دو فک)

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. هزینه ارتودنسی با توجه به عوامل مختلف مثل طول درمان، نوع ناهنجاری، شیب دندانها، وضعیت فکین، نیمرخ بیمار، میزان شلوغی دندانها، وضعیت رادیوگرافی بیمار، زمان درمان ارتودنسی و غیره متغیر است. تا زمانی که بیمار برای معاینه و مشخص شدن شرایط و شدت عارضه به متخصص ارتودنسی مراجعه نکرده باشد، نمی توان یک هزینه مشخص را برای ارتودنسی در نظر گرفت.

 21. Avatar محمدتفرشی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید آیا درسته میگن ارتودنسی متحرک بخاطر ارزان بودن به نسبت ثابت بهتر نیست؟
  و جسارتا اگر اطلاع دارید ممنون میشم بفرمایید نهایت سقف پرداخت تکمیلی جهت این مورد چقدره و شماهم با بیمه ها قرارداد دارید؟
  سپاس ازشما

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. جناب آقای تفرشی عزیز، نوع ناهنجاری دندان و فک تعیین می کند که متخصص ارتودنسی چه دستگاهی را به بیمار پیشنهاد کند. ارتودنسی متحرک برای درمان ناهنجاری دندان و فک استفاده می شود. شما برای دریافت سقف بیمه تکمیلی باید از کارگزار بیمه خود در خصوص هزینه ارتودنسی سوال بفرمایید. ما به شما یک گواهی بابت دریافت هزینه درمان ارتودنسی را تقدیم می کنیم.

 22. Avatar حلنا گفت:

  سلام و عرض ادب
  آقای دکتر من وقتی دندان هام رو میخوام بیارم روی هم، دندان های بالا جلو تر از دندان های پایین هستن و بهم. نمی‌چسبن…و یکی از دندان های اصلی ام یه ذره جلوتر از بقیه دندان هام هست… آیا نیاز به ارتودنسی کردن هست؟ من 16 سال دارم

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. در این نوع ناهنجاری، در هنگام بسته شدن فک، همپوشانی بین دندان های جلوی فک بالا و فک پائین ایجاد نمی­شود. به شما توصیه می شود به مطب مراجعه نمایید تا پس از معاینه کلینیکی راهنمایی های لازم به شما داده شود. در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 23. Avatar مریم گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه و فک پایینیم کمی عقبه میخاستم بدونم با ارتودنسی این مشکل برطرف میشه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. ارتودنسی بهمراه جراحی فک لازم است. بیمارانی که دارای مشکل فکی باشند اگر بعد از سن بلوغ (بدلیل اسکلتی شدن فک ) به متخصص ارتودنسی مراجعه نمایند ابتدا تحت درمان ارتودنسی سپس جراحی فک نزد متخصص فک و صورت باید قرار گیرد. ولی اگر در سن پایین یا قبل از سن بلوغ اقدام کنند با دستگاه های ارتودنسی بدون عمل جراحی مشکل فکی درمان خواهد شد.

 24. Avatar محمد گفت:

  سلام پیش پرداخت جهت ارتودنسی چقدر است

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 25. Avatar سید مسعود گفت:

  سلام آقای دکتر من 31 سالم دندانهای بالاییم اومده جلو برای همین فک پایینم اومد جلو میخواستم ببینم از بیمه کسی که طرف قرارداد با شماست میتونم استفاده کنم یا نه چون من هزینه اش را ندارم

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای درمان های پزشکی، هر کس باید از بیمه درمانی خودش استفاده نمایید.

 26. Avatar خدیجه گفت:

  سلام ۳۳سالمه خیلی وقته دوست دارم اردتونسی کنم ولی هزینشو ندارم ایا از دفترچه کسی که بیمه باهاتون قرارداد بسته ازش استفاده کنه ایادشما دراهواز هم کار میکنید

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. مطب بنده در تهران پذیرای شماست.

 27. Avatar رعنا گفت:

  سلام خسته نباشید
  . دختر من 6 سال دارند ، وقتی دندان هاشون را جفت می کنند فک پایین روی فک بالا قرار می گیرد. دو دندان اسییاب انتهایی فک پایینشون کاملا درامده و یکی از دندان های جلو فک پایین به تازگی داره درمیاد. چند سالگی باید برای ارتودنسی مراجعه کنیم؟ و چه میزان درصد موفقیت با ارتودنسی وجود دارد؟خودم هم همین مشکل را داشته ام که در بچگی با ارتودنسی مشکلم کاملا برطرف شد.

  1. Avatar دکتر جمیلیان گفت:

   بهتر است یک معاینه قبل از سن 8 سالگی داشته باشند. در معاینه اولیه زمان مناسب برای درمان ارتودنسی ناهنجاری ایشان اعلام می شود. معاینه ارتودنسی در مطب من رایگان است.

 28. Avatar فاطمه گفت:

  سلام ببخشید من دندان های فک پایینم دوتایی دندون های جلوییش عقبه نسبت به دندون های دیگم میخواستم بدونم ارتدنسی لازمه؟اگه لازم واسه این شرایط دندون من قیمتش چقدره؟؟؟؟

  1. Avatar دکتر جمیلیان گفت:

   سلام بله برای مرتب کردن دندان ها در این وضعیت ارتودنسی توصیه می شود. هزینه ارتودنسی بعد از یک جلسه معاینه حضوری رایگان تعیین می گردد.

 29. Avatar آیسا گفت:

  من یکی از دندون های پایینم یه مقداری کجه و علتش هم اینه که فاصله بین دو دندون انقدر کم بوده که این کج رشد کرده
  الان من باید چی کار کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Avatar دکتر جمیلیان گفت:

   سلام از مطب وقت ویزیت بگیرید. بعد از معاینه طرح درمان ارتودنسی مناسب برای شما تعیین خواهد شد.

 30. Avatar مریم گفت:

  سلام هزینه ی ارتودنسی فک بالا چقدر میشه؟ و اینکه تقریبا برای چرخش یک دندان چقدر زمان میبره؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

  2. Avatar سهیلا گفت:

   سلام من پنج سال پیش انجام دادم الان فک پایینم یه دونه م دندونم عقب رفته ایامن باید دوباره ارتودنسی انجام بدم برای فک پایینم! اخه رفتم پیش دکترم گف باید انجام بدی هزینه شم بدی!ممنون میشم راهنمایی م کنین

   1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

    باسلام. برای پاسخ دقیق باید دندان های شما معاینه شود. به یک متخصص ارتودنسی مراجعه نمایید تا پس از معاینه راهنماییهای لازم به شما داده شود. اگر طرح درمان ارتودنسی درست و توسط ارتودنتیست انجام شده باشد دیگر برگشت درمان نخواهید داشت.

 31. Avatar آدینه گفت:

  سلام…. آیا هزینه ی ارتودنسی رو بیمه ی تکمیلی یا بیمه ی موثر قبول میکنن؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید برای پرداخت هزینه ارتودنسی با کارگزار بیمه مربوط به خودتان سوال بفرمایید.

 32. Avatar الی گفت:

  سلام آقای دکتر پسر۱۵ساله دارم دندانهاش نیاز به ارتودنسی داره.دکتری میگفت چون به سن بلوغ رسیده دیره برای ارتودنسی آیا این صحبت درسته؟؟؟؟نظرشماچیه میتونم بیارمش شماببینید ؟؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای درمان ارتودنسی خیر، باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه راهنمایی های لازم داده می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 33. Avatar سارا گفت:

  سلام من ارتودنسی سه سال پیش برداشتم الان دندون عقبم در اومده و دندان هام ج به جا شده دکتر هزینه یک ارتودنسی کامل می گیرد یا از قیمت اصلی کمتر میگیرد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. با متخصص ارتودنسی معالج خودتان مشورت کنید. دندان های شما را معاینه و بررسی کند. معمولا اگر مشکلی باشد باید متخصص ارتودنسی معالج باید بدون هزینه انجام دهد.

 34. Avatar مهدی گفت:

  با سلام برای دندان های بالاییم فاصله داره یعنی از دندان نیش چپ تا راست فاصله دارن و فاصله دندان نیش راستم فاصله ش بیشتر بقیه دندان ها هست میخواستم بدونم با ارتودنسی چقدر هزینه باید کرد؟sos هم قرار داد دارین؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه راهنمایی های لازم داده می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. بله مطب بیمه SOS کمک رسان ایران را می پذیرد.

 35. Avatar سیما گفت:

  با سلام خدمت شما دکتر جمیلیان می خواستم بیدونم هزینه ارتودنسی چقد میشه؟ برای دو فک

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. و ناهنجاری بررسی گردد. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 36. Avatar سینا گفت:

  با سلام خدمت دکتر جمیلیان عزیز دکتر شما بیمه عمر پاسارگاد رو قبول میکنید لطفا جواب بدین با تشکر

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر، در پایان درمان ارتودنسی گواهی در خصوص هزینه ارتودنسی به شما داده می شود. لیست قراردادهای بیمه در وب سایت موجود است.

   1. Avatar سارا بهرمند گفت:

    با سلام خدمت دکتر جملیان
    ببخشید من ۱۸سال سن دارم ودندان های فک بالام جلو هست کامپوزیت انجام دادم اما دندان های فک بالا از دندان های فک پایینم جلوتر هستند مدت زمان این ارتودنسی چقدر هست و هزینه اش چقدره؟؟
    ایا قابل درمانه برای سن من؟؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام . اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است. مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندان ها ، وضعیت فکین، نیمرخ بیمار، وضعیت رادیوگرافی و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. شماره تماس 22011892 در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود.

 37. Avatar ارزو گفت:

  سلام شما با بیمه کوثر هم کار میکنید؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر در پایان درمان ارتودنسی گواهی در خصوص هزینه ارتودنسی به شما داده می شود.

 38. Avatar غزاله گفت:

  سلام آقای دکتر میخواستم بدونم بیمه تکمیلی دانا هزینه هارو پرداخت می‌کنه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. اطلاعی ندارم باید از کارگزار بیمه دانا سوال کنید. ما به شما یک گواهی در خصوص پرداخت هزینه ارتودنسی به شما می دهیم.

 39. Avatar مجتبی علومی گفت:

  سلام . سوالم این هست که برای ارتودنسی دندون های نامرتبمون خودمون نوع ارتودنسی رو انتخاب میکنیم یا باید پزشک گزینه ها رو پیش پای ما بذاره؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بستگی به شرایط و ناهنجاری دندان متخصص تشخیص میدهد که از چه نوع دستگاه ارتودنسی می توانید استفاده کنید. بعد از معاینه راهنمایی های لازم توسط متخصص ارتودنسی به شما داده می شود.

 40. Avatar نادر گفت:

  سلام
  چجوری بدونیم متخصص ارتودنس مثل شما که واقعا کارش درسته پیدا کنیم؟ یعنی ازین دکترا که میری پیشش واسه عصب کشی یه ماه بعد درد شروع میشه نباشه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. شما سابقه کار، عکس های قبل و بعد درمان و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را در سایت دندانپزشک مورد نظر ببینید. محیط و تمیزی مطب را بخصوص در این شرایط کرونا بررسی کنید. برای بهره بردن از مزایای درست درمان ارتودنسی بهتر است با یک متخصص ارتودنسی خوب آشنا شوید.

 41. Avatar Mohammad javad گفت:

  سلام جناب دکتر ی سوالی داشتم
  بنده سربازم میخواستم اورتودنسی انحام بدم
  شما دفترچه بیمه سربازی هم قبول میکنید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای هزینه ارتودنسی این نوع بیمه را متاسفانه نمی پذیریم.

 42. Avatar معصومه گفت:

  سلام اقا دکتر میخاستم بدونم بیمه تامین اجتماعی چقدر میتونه از مبلغ کل ارتدنسی ثابت رو بده؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید از کارگزار بیمه تامین اجتماعی سوال کنید من اطلاعی ندارم.

 43. Avatar ف.رزان گفت:

  سلام.عذرميخوام ميتونم با خود آقاي دکترصحبت کنم مستقيم؟من اراک هستم لطفا راهنمايي کنيد.ميشه تلفني صحبت کنم؟يه مشکل دارم ممنون ميشم

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. با شماره تلفن های مطب که در سایت موجود است تماس بگیرید. یا به این آدرس ایمیل بزنید.smsp1449@gmail.com

 44. Avatar آنی گفت:

  سلام. من میخام ارتودنسی ثابت انجام بدم میشه لطفا هزینه ارتودنسی را بفرمایید.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود.

 45. Avatar Zahra گفت:

  سلام آیا بیمه‌ای ارتودنسی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. شما باید از کارگزار بیمه ای که تحت پوشش هستید این سوال را بپرسید.

 46. Avatar فهیمه گفت:

  سلام. آقای دکتر در جلسه اول ارتودنسی مدت زمان ارتودنسی مشخص می شود؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. در جلسه اول هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است.

 47. Avatar شروین گفت:

  سلام آقای دکتر ببخشید، پسرم را برای ارتودنسی میخام بیاورم خدمتتون آیا می توانم به صورت قسطی هزینه را بدم؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بله، می توانید قسمتی از هزینه را در جلسه اول درمان ارتودنسی بپردازد و الباقی را در طی جلسه های بعدی و به طور اقساط پرداخت نماید.

 48. Avatar مهران گفت:

  سلام دکتر.آیا هزینه ارتودنسی را به صورت اقساطی هم می توان داد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام.بله بیمار می تواند قسمتی از هزینه را در جلسه اول درمان ارتودنسی بپردازد و بقیه را در طی جلسه های بعد و به طور اقساط پرداخت نماید.

   1. Avatar شادی گفت:

    سلام ببخشید ویزیت هم گرفته میشه؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. ویزیت برای معاینه درمان ارتودنسی رایگان است.

 49. Avatar Amirnajafi گفت:

  ببخشید دکتر چقدر هزینه بر میداره برای ارتودنسی

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. بستگی به ناهنجاری دندانها دارد. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک ویا جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 50. Avatar ابولفضل گفت:

  سلام.ببخشیداقای دکتر،شرایط قست بندی هزینه ارتودنسی دندانهای دوفک چطوریه ومدارک لازم برای قست بندی چیه؟اقای دکتریه سوال دیگه ام دارم که ممنون میشم جواب بدید،اینکه قیمت حداکثرارتودنسی دندانهای بالا وپایین چقدراست،ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک ویا جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 51. Avatar Fatemeh گفت:

  سلام وقت بخیر‌‌….ارتودنسی و میتوتیم با بیمه دانا انجام بدیم؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. ما قرارداد با بیمه دانا نداریم. ولی نامه ای به شما جهت هزینه دریافتی به بیمه دانا داده می شود.

 52. Avatar ahmadi گفت:

  سلام خسته نباشید
  من یه دندان نیش نهان داشتم برای همین روی دو تا از دندان ها فشار آورده و یکم کج شده و رفتن سمت بالا! برای همین یک دونه باید کل دندان هام رو ارتودنسی کنم؟ یا روش دیگه ای وجود داره؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید

 53. Avatar عليرضا گفت:

  با سلام خسته نباشيد اقاي دكتر
  ميخواستم بدونم با بيمه تكميلي امكان ارتودنسي دندان هست ؟!

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید از کارگزار بیمه تکمیلی خودتان بپرسید. ما به شما یک گواهی جهت دریافت هزینه ای که از شما گرفته ایم را خواهیم داد.

 54. Avatar خلیل گفت:

  سلام خسته نباشید هزینه برای درمان دندانهای شلوغ و تامرتب باضافه انحراف فک چقد میشه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه شوید. در هنگام معاینه نوع دستگاه ، طول درمان ارتودنسی ، روش درمان ارتودنسی اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی متحرک و یا جراحی فک ، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 55. Avatar مرتضوی گفت:

  سلام اقای دکتر
  مطب مشهد هم دارید؟
  لطفا اگه دارید ادرس بدید

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. متاسفانه خیر

 56. Avatar عدنان گفت:

  سلام خسته نباشید
  بیمه مربوط به نیروهای مسلح ارتودنسی رو پوشش میدن؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. جواب این سوال را باید از بیمه گذار بیمه مربوطه بگیرید.

 57. Avatar هدی گفت:

  باسلام . شما بهترین متخصص ارتودنسی در ایران هستید . بی نظیرید. کارتون عالیه . 👌👌👌

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. سپاس از لطف شما

 58. Avatar سارا گفت:

  سلام ایا با دفترچه نیروهای مسلح قرار داد دارین؟برای انجام ارتودنسی

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر، ولی گواهی برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی به شما داده می شود.

 59. Avatar نيلوفر مامي گفت:

  سلام شما با نیروهای مسلح قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر، ولی گواهی برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی به شما داده می شود.

 60. Avatar غزاله گفت:

  سلام اقای دکتر من دانشجو هستم و امکام رفت و امد به شهر خودم هر ماه رو ندارم.ولی الان 9 ماه امکان دارم که تو شهر خودم ساکن باشم. اگر درمان ارتودنسی شروع کنم و بعد 9 ماه نتونم مرتب برای تنظیم برم مشکلی پیش میاد؟ و اینکه امکانش هست در شهر دیگه دکتر دیگه ای ادامه درمانم رو حدود 2 ماه بزعهده بگیره؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید هر ماه مراجعه کنید . و متخصص دیگری کار نیمه را قبول نمیکند. باید نزد متخصص خودتان که طرح درمان اولیه را داده ادامه دهید.

 61. Avatar زهرا گفت:

  سلام.خسته نباشید با بیمه نیروهای مسلح ارتودنسی میشه انجام داد؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. می توانید درمان ارتودنسی را در مطب انجام دهید و از مطب فاکتور پرداختی را دریافت نمایید

 62. Avatar ساناز صیادی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من درمان ارتودنسی م نیمه کار مونده البته رو به پایان هست دکتر متاسفانه دیگه ایران نیستن شما قبول میکنید درمان منو؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. لطفا با شماره تلفن مطب 22011892 جهت راهنمایی تماس بگیرید.

 63. Avatar رها گفت:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر. خواستم بدونم شما با بیمه شرکت نفت هم قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر قرارداد نداریم. ولی یک گواهی برای دریافت هزینه از بیمه شرکت نفت به شما میدهیم.

 64. Avatar گنجی گفت:

  سلام.اقای دکتر من بیمه نیروی مسلح دارم ایا شامل ارتودنسی میشه.وسوال بعدم اینکه دندونهای من هم فک بالا هم پایین خیلی کج.34سالمه.درمانش خیلی طول میکشه؟هزینه اش خیلی بالاس؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید از بیمه گذار خودتان بپرسید که بیمه شما شامل ارتودنسی می شود یا خیر. باید دندانهای شما، فکین ، شرایط فیزیکی و دندانی معاینه شود . سپس پاسخ دقیق به شما داده می شود.

   1. Avatar سجاد گفت:

    سلام با بیمه های سپاه قرار داد دارین؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. خیر . ولی گواهی به شما داده می شود تا آن مرکز بیمه حق بیمه شما را پرداخت کند.

 65. Avatar حمید گفت:

  سلام اقای دکتر جمیلیان کودک من 9 سالش هست برای ارتودنسی میتوانم مراجعه کنم؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . بله ، اوایل اردیبهشت ماه با شماره تلفن مطب 22011892 برای گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 66. Avatar زیبان حسینی گفت:

  سلام دکتر روزتون بخیر سوالی که داشتم اینه که
  با بیمه تکمیلی شهرداری هزینه ارتودنسی رایگان میشه ؟!
  یا فقط هزینه کاهش پیدا میکنه ؟!

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . شما باید از بیمه گذار خودتان که بیمه تکمیلی را با آنها قرارداد دارید باید سوال کنید. من اطلاعی ندارم.

 67. Avatar مهدیه گفت:

  سلام آقای دکتر
  من فکم کوچیکه و به اندازه‌ی ۱ و نیم سایت از هم فک های بالا و پایینم عقب جلو فاصله دارن پیش هر کسی رفتیم میگن جراحی به خاطره وجود هزینه بالا نمیتونم ولی پیش آقای دکتر واعظی توی مشهد رفتم گفتن شاید بشه با ارتودنسی درست شه میخواستم نظر شما رو بدونم چون عکس هایی که دیدم عالی هست کارتون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . درمان دندان شما ارتودنسی ثابت بهمراه جراحی فک می باشد . جهت معاینه کلینیک به مطب مراجعه کنید. اوایل اردیبهشت با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید .

 68. Avatar فاطمه گفت:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من ارتودنسی انجام دادم وقتی بچه بودم .فک پایین من جلو بود وحالا مشکلم حل شد ولی دچار کراس بایت یک طرفه شدم و الان صورتم نا متقارن شده و انحراف فک پایین پیدا کردم
  دندونام مرتبه فقط اندازه یک میلیمتر خط فکم انحراف داره.میخاستم بدونم با ارتودنسی حل میشه؟یا باید جراحی چانه انجام بدم و انحرافشو حل کنم؟
  من دندان های بالامو کامپوزیت کردم حالا اگ بخام ارتودنسی کنم مشکلی براشون بوجود نمیاد؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
  من با اون یک میلیمتر انحراف دندونام مشکلی ندارم
  راهی نیست که فقط فکمو درست کنم؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . باید معاینه کلینیکی انجام شود. شیب دندانها و فکین و شرایط فیزیکی بررسی شود. رادیوگرافی دندانهای شما دیده شود .

 69. Avatar Zohre گفت:

  سلام اقای دکتر من فقط دوتا از دندونام کجه. میخام بدونم میشه فقط اون دوتا رو ارتودنسی کرد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام شما باید حضوری جهت معاینه دندانتان به مطب مراجعه نمایید. با شماره تلفن مطب 22011892 برای دریافت وقت قبلی تماس حاصل فرمایید.

 70. Avatar خانم گفت:

  سلام وخسته نباشید
  من دندانهایم فاصله داره 50 سالمه آیا بااین ارتودندسیها ی نامریی میشه جواب بده وآیا مناسبه یانه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . با دیدن رادیو گرافی و معاینه دندانهای شما می توان اظهار نظر قطعی را داد.

 71. Avatar بانو گفت:

  سلام آقای دکتر من سه و یک سالمه و فقط یکی از دندونام اگه اشتباه نکنم نیش میشه عقب هست
  اینو با متحرک میتونم درست کنم؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام با توجه به سن شما ارتودنسی ثابت باید انجام شود.

 72. Avatar سیما گفت:

  سلام اقای دکتر دو تااز دندونای فک بالا رو ب جلو کجه فک میکنم فکم کوچیکه .سه سال پیش یه دندون کشیدم الان جاش پر شده .بنظرتون چه راهی بهتر و کم هزینه تره واسم . ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید به یک متخصص ارتودنسی مراجعه فرمایید.

 73. Avatar نفيسه گفت:

  با سلام اقاي دكتر من دندانهاي بالا و پايين دقيقا روي هم قرار ميگيرند در حاليكه ميبايست دندانهاي فك بالا كمي جلوتر از فك پايين قرار بگيرند حالا ميخواستم بدونم با ارتودنسي مشكليم حل ميشه يا نه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام با توجه به سن شما و معاینه دندانها و دیدن رادیوگرافی می توان اظهار نظر کرد.

 74. Avatar مریم f گفت:

  سلام وقت بخیر، من سه سال پیش برای معاینه رفتم ک دوتا دندون فک بالا و دوتا از پایین کمی کج هستن، و فاصله بینشونه، اون موقع گفتن ۶ ماهه با ارتودنسی درست میشه ولی بازم فزای خالی بین دندونا باقی میمونه! میخواستم بدونم الان هزینه ارتودنسی با شرایطی ک گفتم چقدر میشه و ایا روش دیگه‌ای غیر از ارتودنسی هست ک بشه هم دندونت مرتب و هم فاصله بینشون نباشه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام بهترین راه برای فاصله دندان های شما ارتودنسی هست .با معاینه دندان های شما می توان اظهار نظر کرد.

 75. Avatar M گفت:

  سلام من دوتا دندون کنار دندونای نیش رو به پایین هستن خواستم بدونم با ارتودنسی دیمون میشه درمان کرد درضمن فک بالام یه خورده به سمت چپ کجه

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. این مشکل را می توان با ارتودنسی دیمون و یا با ارتودنسی استاندارد اصلاح کرد.با دیدن رادیوگرافی و معاینه دندان های شما توسط یک متخصص ارتودنسی نظر قطعی داده می شود.

 76. Avatar باربد گفت:

  سلام آقای دکتر
  با بیمه بنیاد شهید قرار داد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. خیر

 77. Avatar علی گفت:

  سلام آقای دکتر ، دختر 6 ساله من مشکل جلو بودن فک پایین یا کلاس سه دارد ، می خواستم بدونم اختراع شما در حل این مشکل دخترم با این سن انجام می شود ، با توجه که هنوز دندان های شیری دارد ، من در شهرستانم ، کی بیام برای معاینه پیش شما ، درمان از چه زمانی باید آغاز شود ، با تشکر از جنابعالی

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . درمان این کودک شش ساله هرچه زودتر باید انجام شود. لطف کنید از مطب وقت بگیرید تا در اسرع وقت که سن بیمار بالاتر نرفته بتوانیم برای ایشان درمان را شروع کنیم.

 78. Avatar محمدی گفت:

  دکتر سلام
  به صورت تمام اقساط میشه هزینه رو پرداخت کرد ؟!

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام.به علت گران بودن وسایل و تجهیزات ارتودنسی قسمتی از هزینه ابتدا و مابقی به صورت اقساط دریافت می شود

 79. Avatar مونا گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم بیمه عمر هزینه ارتودنسی هم انجام میدهد یا خیر؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بیمه عمر هزینه ارتودنسی را تقبل نمی کند

 80. Avatar کشاورزپور گفت:

  سلام آقای دکتر. وقتتون به خیر و شادی. برای پرسنل سازمان تحقيقات کشاورزی و داشتن بیمه تامين اجتماعی راهکاری وجود دارد؟ شما قرارداد با آنها دارید؟ ممنونما

  1. Avatar دکتر جمیلیان گفت:

   سلام تا جایی که میدانم با بیمه کشاورزی قرارداد داریم. در هر صورت با مطب تماس بگیرید و این مورد را هماهنگ کنید. به علاوه با مرکز بیمه خود نیز تماس بگیرید و شرایط پرداخت هزینه ارتودنسی را با آنها چک کنید.

 81. Avatar خدیجه گفت:

  سلام اقای دکتر من وقتی عکس میندازم انگار گوشه ی راست لبم رو ب پایینه و انحراف داره ک مشخصه واذیت میکنه درضمن دندونای جلویی بالایی کمی خیلی کم جلو اومدن نیاز ب عمل دارم یا ارتودونسی واینکه شامل بیمه میشم یا خیر ؟ و اینکه شما با چ نوع بیمه ای در حال حاضر قرارداد دارین چون هزینش ندارم 😔

  1. Avatar Dr Jamilian گفت:

   سلام یک وقت معاینه رایگان ارتودنسی بگیرید تا وضعیت شما بررسی شود. بیمه های طرف قرارداد و هزینه ارتودنسی نیز در همان جلسه به شما اعلام خواهد شد.

 82. Avatar میلاد گفت:

  سلام دکتر
  شش تا دندان بالا کمی جلو و دوتای اولی فاصله بینشونه، آیا با ارتودنسی حل میشه و اینکه چقدر دوره ش زمان میبره؟
  ممنون

  1. Avatar Dr Jamilian گفت:

   سلام شما باید معاینه شوید اگر ناهنجاری خاصی وجود نداشته باشد درمان شما با ارتودنسی انجام خواهد شد.

 83. Avatar مینا گفت:

  سلام آقای دکتر..
  هزینه ارتودنسی تهران با شهرستان تفاوت داره؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام هزینه ارتودنسی بسته به مهارت متخصص ارتودنسی و امکانات کلینیک ارتودنسی متفاوت خواهد بود.

 84. Avatar khosravi گفت:

  سلام خسته نباشید. آقای دکتر بنده دندان های بالا مرتب هستند ولی دندان های پایین نه من میخواهم فقط دندان های پایین را ارتودنسی انجام بدم به چندین مطب مختلف مراجعه کردم بعضی گفتند دندان های بالا لازم به ارتودنسی نیست اما بعضی دیگر گفتند لازم است چون یا فک بالا و پایین روی هم نمیفتند یا بعدا دچار مشکل میشوم ایا میتوانم یک فک را اورتودنسی انجام دهم؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام برای تشخیص صحیح به بهترین متخصص ارتودنسی مراجعه کنید. اگر دندان های بالا نیز نیاز به ارتودنسی داشته باشند و فقط دندان های پایین را ارتودنسی کنید بعد از مدتی دچار بازگشت درمان ارتودنسی خواهید شد و زمان و هزینه ارتودنسی که صرف دندان های پایین کردید به هدر خواهد رفت. تشخیص صحیح ناهنجاری و انتخاب بهترین روش درمان دو مسئله بسیار مهم و اساسی در درمان ارتودنسی می باشد.

 85. Avatar سحر گفت:

  آیا بیمه های تکمیلی کل هزینه ارتودنسی را پرداخت می کنند؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   بازپرداخت کامل هزینه ارتودنسی توسط بیمه تکمیلی بسته به قرارداد شما با بیمه دارد. در این مورد با دفتر بیمه خود تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. حتی در بازپرداخت کامل هزینه ارتودنسی درصدی به عنوان مالیات از کل هزینه کسر خواهد شد. . همچنین سقف بازپرداخت بیمه های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

 86. Avatar فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید شما با بیمه تکمیلی پارسیان قرار داد دارید و ارتودنسی شامل بیمه تکمیلی میشه؟؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   برای این که بدانید با بیمه پارسیان قرارداد داریم یا خیر بهتر است با مطب تماس بگیرید. طی زمان های مختلف با بیمه های مختلفی قرارداد داریم. در مورد این که بیمه تکلمیلی شما هزینه ارتودنسی را پرداخت می کند یا خیر باید با بیمه ای که با آن قرارداد بسته اید تماس بگیرید. شرایط بازپرداخت هزینه ارتودنسی توسط بیمه های مختلف و قراردادهای مختلف متفاوت است.

 87. Avatar محمدمحمودی گفت:

  با عرض سلام
  خواستم بپرسم آیا با بنیاد شهید قرار داد دارید؟
  چون بیمه تکمیلی بنیاد دارم خواستم ببینم آیا تاثیری داره یا نه

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   اگر با بیمه ای قرارداد نداشته باشیم برای شما نامه صادر می شود تا به بیمه تکمیلی خود ارائه کنید و هزینه ارتودنسی را دریافت کنید

 88. Avatar maral گفت:

  سلام جناب آقای دکتر جمیلیان
  میواستم بدونم که شما هزینه ی ارتودنسی دو فک را چقدر می گیرید
  و درمان چقدر طول میکشدمثلا 1سال یا 2و 3سال

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   لطفا با مطب تماس بگیرید و یک وقت معاینه رایگان ارتودنسی بگیرید. بعد از معاینه هزینه دقیق و روش درمان ارتودنسی مناسب شما اعلام خواهد شد.

 89. Avatar فاطمه گفت:

  سلام اقای دکترخداقوت شماهمدان تشزیف نمیارید

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. ممنون از لطف شما. من صبح ها در دانشگاه و عصرها در مطب به ادرس ذیل در حا ل فعالیت هستم: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، خیابان پسیان، پلاک ۱۴، طبقه ۵،
   تلفن 22011892

 90. Avatar بهزاد گفت:

  سلام آقای دکتر، دو تا دندون در قسمت جلویی فک پایین کج هستند بقیه دندونام مرتب هستن.به غیر از ارتودنسی راه دیگه ای هم هست برای مرتب شدنشون ؟
  ممنون میشم راهنماییم بفرمایید
  بنده در شهر بجنورد ساکن هستم .احتمالا پزشکی مورد تایید شما هست به ایشون مراجعه کنم؟ با تشکر

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام شما باید معاینه شوید تا بتوان نظر داد. در صورتی که کجی این دو دندان به درستی و به موقع درمان نشود بقیه دندان ها نیز به مرور زمان کج خواند شد. بنابراین سریعا مراجعه کنید. در بجنورد کسی را نمی شناسم

   1. Avatar بیاتی گفت:

    سلام اقای دکتربنده30ساله هستم ودوتادندان نیش نهفته دارم یعنی دوتانیش شیری هنوزهستن یکیشون پوسیده شدوافتادولی ریشه اش هنوزهست ودومی درحال پوسیدگی ایابرای من راه درمانی هست بااورتودنسی درست میشه چون هرجارفتم گفتن دندانهای نیش نهفته ام روبه رویش نیستن بنظرشماراه درمانی برای من هست واقعاموقع خنده وحرف زدن معذبم

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     سلام. با ارتودنسی ثابت می توان دندان نیش دایم را به جای نیش شیری قرار داد

 91. Avatar فرزاد گفت:

  با سلام
  آقای دکتر می خواستم بدونم هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین حدوداً چقدره؟ باتشکر از شما

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام بعد از معاینه هزینه ارتودنسی اعلام می شود. معاینه اولیه ارتودنسی در مطب من رایگان است

 92. Avatar رضوانه گفت:

  سلام وقتتون به خیر
  من یک هفته اس ارتودنسی کردم و باعث شده که فکم درد بگیره و صدا بده آیا این طبیعیه؟؟!
  و اینکه ایا بدون کشیدن دندان امکان مرتب شدن دندان ها هست یا حتما باید دندان کشیده بشه؟؟!

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 93. Avatar مریم گفت:

  سلام. اقای دکتر، من ۳۵ سال دارم و چند تا دندان هام کج هستش گ میخواستم کامپوزیت کنم ولی دکترم گفت برا اینکه دندونات کاملا سالم هستش و رنگ خوبی هم داره بهتره ارتودنسی کنی ، میخوام بدونم تو ۳۵ سالگی ارتودنسی جواب میده؟ برگشت پذیر نیست ؟ و مشکلات فکی ایجاد نمیکنه؟ درضمن گفتن در عرض یکسال جواب میگیرین ، ممنون میشم راهنماییکنین

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   بهترین درمان برای شما ارتودنسی است چون با ارتودنسی دندانهای شما تراش نمی خورد و لی با کامپوزیت دندانها تراش می خورد. درمان ارتودنسی انجام شده برای شما برگشت پذیر نیست و مشکلات فکی ایجاد نمی کند و تقریبا درمان یک سال ونیم طول می کشد

 94. Avatar مبین گفت:

  با سلام بنده 16ساله هستم ارتودنسی انجام داده ام و یک ماه دیگر ارتودنسی برداشته میشه اما متوجه شدم انحراف بینی دارم اما سن عمل هم ندارم پزشکان میگویند که انحراف بینی باعث میشه بعد از ارتودنسی دندانها به شکل قبل برمیگردد چکار باید کنم؟ممنون میشم جواب بدین

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. انحراف بینی باید تصحیح شود و جراحی بینی در سن 18 سالگی انجام می شود. و چون شما 16 سال دارید مشگلی برای شما در عرض این دو سال ایجاد نمی شود

   1. Avatar YASIN گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گرامی.
    ببخشید دکتر من 15 سالمه و دندون ثنایای کناری فک بالا بعد از دندون شیری جلو اومده و باعث شده که نظم دندونام بهم بریزه و تاثیر بدی رو چهره ام بزاره.بعدش به دلیل تصادف هم انحراف و هم پلیپ و هم شکستگی بینی دارم.
    میخواستم بپرسم که اول ارتودنسی کنم بعد عمل یا برعکس که دیگه نیازی به درمان مجدد نباشه؟
    ممنون.

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     سلام. ترتیب درمان بدین گونه است که اول باید ارتودنسی انجام شود و بعد جراحی فک و سپس جراحی بینی انجام گردد .در غیر اینصورت درمان نتیجه خوبی نخواهد داشت

 95. Avatar سارا گفت:

  با سلام
  من یکی از دندون های فک بالام کج است و دندانهای جلویی فک پایینم هم به علت درامدن دندان عقل کمی جابجا شده اند می خواستم ارتودنیسی انجام می دهم و علاوه بر این بینی ام را نیز عمل کنم میخواستم بپرسم اول جراحی بینی را انجام دهم یا ارتودنسی کنم؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   متخصص ارتودنسی بعد از معاینه نظرشان را به شما اعلام می کنند. معمولا نظر متخصص ارتودنسی بر این است که بعد از اتمام درمان ارتودنسی جراحی بینی را انجام دهید. البته این بستگی به نوع ناهنجاری فک و دندان دارد

 96. Avatar MD گفت:

  سلام آقای دکتر . من مشکل صدا دادن فک موقع غدا خوردن را دارم این قضیه خیلی منو ادیت میکنه. گاهی وقتا هم فکم قفل میکنه و به اندازه کمی دهنم باز میشه انقدر باید با دستم فکمو جابجا کنم تا خوب بشه. از یه نفر پرسیدم گفت اگه دیر بری دکتر ممکنه جراحی بخاد وگرنه با ارتودنسی و اینا میشه درمانش کرد. دندونام هم خیلی کم کج هستن. بنظرتون مشکل چیه چیکار باید بکنم؟؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با مطب تماس بگیرید و یک وقت معاینه رایگان ارتودنسی بگیرید. در صورت عدم درمان در طولانی مدت دچار عوارض گوناگونی از جمله سر درد شدید و ساییدگی دندان ها می شوید

 97. Avatar Asal گفت:

  سلام ببخشید چ بیمه هایی تمام هزینه رو تقبل می‌کنند؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام باید از دفاتر بیمه سوال کنید پوشش ها و قراردادهای متفاوتی دارند

 98. Avatar یگانه گفت:

  سلام‌آقای‌دکتر‌‌‌.من‌‌۱۵سال‌دارم‌و‌هم‌مشکل‌‌لثه‌وهم‌ارتودنسی‌دارم‌.من‌به‌یک‌دکتر‌مراجعه‌کردم‌وبه‌
  من‌گفت‌بیماری‌لثه‌جینجیویت‌داری‌و‌دراثر‌آن‌دندان‌های‌فک‌پایینم‌‌‌۴تا‌از‌‌آنها‌لق‌شدن‌.آن‌دکتر‌به‌من
  گفتند‌که‌‌‌مشکل‌لثه‌ام‌به‌این‌دلیل‌است‌که‌دندان‌های‌فک‌بالا‌وپایینم‌‌روی‌هم‌قرار‌نمی‌گیرند‌‌وباید‌اول
  ارتودنسی‌شود‌و‌بعد‌از‌آن ‌برای‌‌التهاب‌لثه‌اقدام‌کرد.این‌دکتر‌هزینه‌ارتودنسی‌دندان‌هایم‌را‌‌‌۱۷تا۱۸
  میلیون‌تخمین‌زدن.‌آیا‌به‌نظر‌شما‌این‌درست‌است‌که‌‌باید‌درمان‌لثه‌را‌بعد‌از‌ارتودنسی‌‌پیگیری‌کرد؟
  ممنون‌میشم‌اگر‌راهنمایی‌کنید.

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   بعد از درمان ارتودنسی مشکل لثه نیز برطرف خواهد شد. در حال حاضر نمی توانید برای درمان لثه اقدام کنید زیرا علت اصلی که نامرتبی دندان هاست درمان نشده است

 99. Avatar Sadaf گفت:

  سلام ببخشید ی سوال داشتم من الان اورتودنسیم رو درآوردم و رتینر گذاشتم اما بعد ی ماه بین بعضی از دندونام بازم فاصله افتاده میخوام بدونم طبیعیه یا باید ب دندون پزشکم مراجعه کنم؟؟؟و اگه نیاز به اورتودنسی مجدد داشتم بازم باید هزینه ای پرداخت کنم یا وظیفه دکترمه که درستش کنه؟؟؟؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام دندان های استاندارد در ناحیه قدامی کاملا بر روی یکدیگر نمی افتند و بین 1 تا 2 میلی متر دندان های ردیف بالا از دندان های ردیف پایین جلوتر هستند. به علاوه این دندان های آسیاب هستند که باید با یکدیگر تماس داشته باشند و بر روی هم بیافتند. اگر دندان های شما اینطور نیست به متخصص ارتودنسی معالج خود مراجعه کنید تا درمان ارتودنسی شما را تکمیل کنند. برای تکمیل درمان ارتودنسی که قبلا هزینه آن دریافت شده مسلما هزینه ای دریافت نخواهد شد

 100. Avatar Zahra گفت:

  سلام آقای دکترخسته نباشید،من ۲۳سالمه میخوام ارتودنسی کنم ولی تهران نمیتونم بیام میشه یه دکترخوب وقابل اطمینان درزنجان معرفی کنیدممنون.

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام در این مواقع باید به نزدیکترین دانشکده علوم پزشکی و دندانپزشکی مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند

 101. Avatar سهراب گفت:

  من یدونه دندون اضافه دارم از قسمت بالای لثه در اومده ،لثه هام کاملا سالمه و هیچ فاصله ای بین دندونام نیست جوری ک حتی روی هم قرار گرفتن دندونام چون جاشون کمه برای ارتودنسی رفتم ویزیت شدم دکتر گفت با ۱۲ ملیون انجام میده برام می‌خواستم ببینم قیمت های شماهم اینجوریه!؟ و ایا دفترچه بیمه سلامت قبول میکنید؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام هزینه ارتودنسی بسته به عوامل گوناگون متفاوت است در مطب من امکان پرداخت هزینه ارتودنسی به طور اقساط امکان پذیر است و برای اطلاع از پذیرش بیمه سلامت می توانید با مطب تماس بگیرید تا همکاران بیمه شما را چک کنند در ضمن معاینه اولیه ارتودنسی رایگان است

 102. Avatar محمد گفت:

  سلام دوتا دندان جلویی من جلو و عقب هستند و مشکل جرم بین دندانی هم دارم بدلیل نامنظمی دندانها آیا بیمه تکمیلی کوثر هزینه ها را پرداخت میکند؟ اگر نه چه درمان جایگزین برای ان وجود دارد که میتوان با بیمه تکمیلی کوثر انجام داد؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام زمانی که فاصله بین دندان ها استاندارد نباشد و دندان ها روی هم افتاده باشد و یا به اصطلاح دندان ها شلوغ و نامنظم باشد امکان تمیز کردن صحیح دندان ها وجود ندارد و دندان ها رفته رفته زرد جرم گرفته و در نهایت پوسیده می شود. تنها روش درمانی مناسب درمان ارتودنسی است. برای اطلاع از پذیرش بیمه تکمیلی کوثر و روش پرداخت اقساط لطفا با مطب تماس بگیرید

 103. Avatar negin گفت:

  با سلام به طور کلی هزینه ارتودنسی متحرک فک بالا فقط برای پر کردن فاصله بین دو دندان جلویی چقدر هزینه خواهد داشت؟ممنون

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با مطب تماس بگیرید و یک وقت معاینه ارتودنسی رایگان بگیرید بسته به نوع ارتودنسی متحرک و تعداد دفعاتی که لازم است به مطب مراجعه کنید این هزینه ارتودنسی شما متفاوت خواهد بود

 104. Avatar فاطمه گفت:

  سلام برای ارتودنسی باید قبل از انجامش پوسیدگی ها رو درمان کنیم یا خود پزشک ارتودنسی این کارو انجام میدن؟واگر اینطوره هزینه اش به ارتودنسی اضافه میشه؟من شیراز هستم میخواستم یه دکتر خوب بهم معرفی کنید که قسطی هم انجام بدن

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام یک متخصص ارتودنسی خوب تمامی مراحل مربط به ترمیم و درمان پوسیدگی دندان ها را برای شما انجام خواهد داد و هزینه آن به طور جداگانه از هزینه ارتودنسی محاسبه خواهد شد. متاسفانه کسی را در شیراز نمی شناسم

 105. Avatar گندم گفت:

  سلام اقای دکتر
  میخواستم متخصص ارتودنسی در اراک به من معرفی کنید

 106. Avatar زهرا دربندی گفت:

  سلام من یک دختر ۱۷ ساله هستم از مشهد شش تا دندان بالا و پایین کج هستند میخواستم ببینم هزینه اش چقدر میشه؟و دکتر در مشهد میشناسید ک ب من معرفی کنید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما می توانید با اقای دکتر محمد با صفا در مشهد تماس بگیرید در هنگام معاینه توسط اقای دکتر با صفا هزینه درمان ارتودنسی به شما گفته می شود

 107. Avatar زهرا گفت:

  سلام هزینه ارتودنسی بستگی به نوع ناهنجاری دارد یا تعداد جلساتی که لازم است مراجعه کنم؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام هزینه ارتودنسی شما بسته به نوع ناهنجاری و نوع دستگاه ارتودنسی که برای شما استفاده می شود متفاوت خواهد بود

 108. Avatar آیسان گفت:

  سلام آیا سن بیمار در محاسبه هزینه درمان ارتودنسی موثر است

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سن بیمار به طور مستقیم در محاسبه درمان ارتودنسی موثر نیست اما هرچه سن بیمار بالاتر باشد ممکن است مدت طول مدت درمان ارتودنسی افزایش یابد و بدین ترتیب هزینه ارتودنسی بیشتر شود

 109. Avatar آیسان گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید من ۱۴سالمه و دو دندان نیشم بالا تر از دندون های دیگم در اومده و باعث شده دو تا ازدندونام عقب تر در بیان واین ۴ تا دوندونم مشکل داره دندون های پایینم کاملا مرتبه دندون های بالامم مرتبه ولی این چهار تا دوندونم فر م دندونامو بهم زده اگه بخوام اورتودنسی کنم هزینش چقدر میشه و کدوم اورتودنسی رو انجام بدم ؟؟؟؟؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با مطب تماس بگیرید تا یک وقت ویزیت رایگان ارتودنسی برای شما تنظیم کنند بعد از معاینه دقیق ابتدا علت اصلی بروز ناهنجاری تشخیص داده می شود سپس می توان بهترین روش درمان ارتودنسی را به شما پیشنهاد داد

 110. Avatar محمد حسین عزیزی گفت:

  سلام دکتر 16سال سن دارم و دندان هام از همدیگه فاصله داره آیا با ارتودنسی مشکل من حل می‌شود اگر حل می‌شود هزینه حدودی چقدر می‌توان باشد

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. با ارتودنسی ثابت قابل درمان است . و هزینه بستگی به میزان فاصله . شیب دندانها . وضعیت فکین و غیره دارد در روز اول که معاینه انجام می شود هزینه به شما گفته می شود معاینه رایگان است

 111. Avatar مجتبی گفت:

  با سلام خدمت شما میخواستم بدونم هزینه ارتودنسی نامرئی چقد میشه و کسی رو میشناسید که این عمل رو انجام بده ؟ بنده ساکن شیراز هستم .

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه درمان ارتودنسی نامریی بستگی به نوع ناهنجاری و تعداد پلاک های ارتودنسی نامریی و غیره دارد و من در شیراز متخصص ارتودنسی که ارتودنسی نامریی را انجام دهد نمی شناسم.

 112. Avatar بهار گفت:

  ممنون

 113. Avatar بهار گفت:

  سلام
  دکتر با تجربه ارتودنسی در مشهد مدنظر دارید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. لطفا با اقای دکترمحمد با صفا در مشهد تماس بگیرید

 114. Avatar Zahra گفت:

  سلام اقای دکتر.من یه خانم ۲۴ ساله هستم.دندون های نیش بالاو پایینم و همینطور اسیابی پایین هنوز شیری هستن.ک باکشیدن دندون اسیایی دندون نیش پایین رشد کرد ولی کج بیرون امد.میخاستم ببینم روند ارتودونسی چگونه هست و چقدر زمان میبره؟هزینش هم تقریبا چقدر میشه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید احتمالا درمان یک سال ونیم طول می کشد. هزینه روز معاینه که رایگان است به شما گفته می شود می توانید از مطب وقت بگیرید تلفن 22011892

 115. Avatar حسن گفت:

  سلام اقای دکتر من یه پسر ۱۷ ساله ام۲ تا دندون کناری جلوییم از بالا عقب هستن و ۲ تا دندون جلوم کمی شکسته و نیاز به ترمیم داره ولی دندون های پایینم سالمن ایا فقط میشه فک بالا رو ارتودنسی کرد یا پایینم باید کرد میشه هزینشو حدودی بگید ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه شوید. در هنگام معاینه نوع دستگاه ، طول درمان ، روش درمان اعم از درمانهای ثابت ، متحرک ویا جراحی ، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 116. Avatar محمد گفت:

  باسلام.من دندونای جلو ام فاصله داره.میخواستم ارتودنسی کنم خواستم بپرسم تو زنجان دکتر مورد تایید شما هستش برم پیشش برا درمان.ممنون میشم راهنمائی کنید

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام متاسفانه از همکاران متخصص ارتودنسی کسی را در زنجان نمی شناسم اما می توانید به مقاله بهترین متخصص ارتودنسی مراجعه کنید و برای انتخاب یک متخصص ارتودنسی مناسب اطلاعات خوبی کسب کنید

 117. Avatar roya گفت:

  دندونی دارم ک ب جای اینکه صاف در بیاد چرخیده ایا با ارتو دنسی مشکلم قابل حل هست؟

  1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با کمک درمان ارتودنسی می توان دندانی که چرخیده و یا هر دندانی که از حالت طبیعی خارج شده ارتودنسی کرد به شرطی که به یک متخصص ارتودنسی با تجربه مراجعه کنید

 118. Avatar محدثه گفت:

  سلام اقای جمیلیان ببخشید من 13 سال سن دارم یکی از دندان های نیشم از قسمت بالای لثه در اومده و فک پایینم هم کمی انحراف داره توی شهر خودمون متخصص ارتودنسی وجود نداره مشهد که رفتم این اطلاعات رو بهم دادن.و گفتن چون سنم کمه نمیشه کاری کرد و بعد از اون باید جراحی فک انجام بدم و دو دوره هم ارتودنسی.نظر شما چیه اقای دکتر؟و هزینش هم تقریبا چقدر میشه؟

  1. Avatar A Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام یک وقت حضوری از مطب ارتودنسی من بگیرید معاینه اولیه رایگان است. سن شما کم نیست و از 8 سالگی میتوانید برای درمان ارتودنسی اقدام کنید. در اکثر مواقع من ناهنجاری های فک و دندان را با پیشرفته ترین ابزار ارتودنسی بدون عود و بازگشت درمان کرده ام و نیازی به جراحی نبوده

   1. Avatar محدثه گفت:

    ممنون از پاسخ گوییتون.اما شرایط اومدن به تهران رو ندارم و توی استان سیستان و بلوچستان زندگی میکنم می خواستم ببینم شما دکتری مورد تائیدتون نیست که توی استان ما و استان های همجوار مطب داشته باشن؟باز هم ممنون

    1. Avatar Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

     سلام متاسفانه کسی از همکاران در اطراف شما نمی شناسم می توانید به مطلب بهترین متخصص ارتودنسی مراجعه کنید و معیارهای انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب را بخوانید

 119. Avatar هانیه گفت:

  سلام وخسته نباشیدببخشیدیه سوال داشتم شمابابیمه نیروهای مسلح قرارداد داریدهزینه ش باتوجه به بیمه چقدرمیشه

  1. Avatar A Jamilian Orthodontist گفت:

   درباره هزینه ارتودنسی و اطلاع از بیمه های طرف قرارداد می توانید با مطب تماس بگیرد

 120. Avatar نجفی گفت:

  با سلام
  ۳۶ سالمه دو تا دندون جلویی فک بالام یه کم جلو هست و فک پایینم یه کم عقب تر از فک بالاییمه و همه دندونام یه کم نامرتب هستن.
  ۱۲ سال پیش ارتودنسی کردم و دندونام مرتب شدن ولی یه اشتباهی که کردم این بود که از قالب متحرکی که دکتر بهم داد استفاده نکردم و کم کم دندونام برگشت به حالت اول.
  میخواستم ببینم باز هم میتونم ارتودنسی کنم یا نه. چون یه بار پیش یه خانم دکتری رفتم واسه مشاوره گفتن سنت بالاس نمیشه.😔
  مرسی از اینکه پاسخ سوالم رو میدید.🙏

  1. Avatar دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام با توجه به پیشرفت های قابل توجهی که علم ارتودنسی در سال های اخیر داشته امکان ارتودنسی برای تمامی افراد ممکن شده است. همچنین اینجانب چندین اختراع در زمینه دستگاه های ارتودنسی داشته ام و در صفحه معرفی دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی می توانید این موارد را ببینید. اگر علت ناهنجاری دندان های شما درست تشخیص داده شود و طرح درمان مناسبی برای آن انتخاب شود دیگر درمان ارتودنسی بازگشت نخواهد دشات

 121. Avatar شیوا گفت:

  باسلام. من دندونای جلوم فک بالا روی هم هستن و نامرتبن میخواستم بدونم با توجه به اینکه ۲۸سالمه میتونم با ارتودنسی درمان کنم یا نه؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 122. Avatar مینا گفت:

  سلام. ایا هزینه ارتودنسی یک مرتبه دریافت می شود

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و ما بقی به صورت اقساط دریافت می شود

 123. Avatar بهناز گفت:

  سلام. من تمایل دارم ارتودنسی نا مريی (الاینر)‌رو انجام دهم. آیا در مطب شما انجام می شود

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. براساس نوع ناهنجاری ارتودنسی نامریی در مطب انجام می شود

 124. Avatar علی گفت:

  سلام وقتتون بخیر جناب دکتر
  من بیمه تامین اجتماعی هستم ولی بیمه تکمیلی بیمه ایران هستم هزینه دندون پزشکی تا سقف سه میلیون تومن پرداخت میکنه
  شما بیمه تکمیلی بیمه ایران رو قبول میکنید
  با تشکر

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله . مابقی را باید خودتان پرداخت نمایید

 125. Avatar Saaaaal گفت:

  سلام من 18 سالمه و دندونام روی هم افتاده هستن چه نوع ارتودنسی باید انجام بدم وزمانش درمان چقدر طول میکشه؟

  1. Avatar دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام شما دچار عارضه نامرتبی و شلوغی دندان شده اید با مطب تماس بگیرید و یک وقت رایگان معاینه ارتودنسی بگیرید روش درمان مناسب با شرایط شما پس از معاینه دقیق معین خواهد شد همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب درمان و ارتودنسی نامرتبی و شلوغی دندان ها مراجعه کنید

 126. Avatar سیلاب گفت:

  درمان ارتودنسی ثابت چند سال طول می کشد.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. به طور متوسط دو سال ارتودنسی ثابت طول می کشد

 127. Avatar A گفت:

  سلام سال نو رو تبریک میگم . من یک سال پیش برای ارتودنسی ویزیت شدم جهت مشاوره. به من گفته شد درابتدا باید جراحی فک صورت بگیره چون فک پایینم خیلی کم درحدیکه توو ظاهر مشخص نیس و خودمون نمیدونستیم جلو هستش که اونهم حدس میزنم به خاطر این باشه که من تا هفت هشت سالگی انگشت شصتمو میخوردم!و دندونهای پایینم خیلی روهم هستن دوتادندون نیش هم بالا دارم واقعا منو دچار افسردگی کردن از طرفی هم نمیخام جراحی فک انجام بدم و کمی هم عجول هستم و نمیتونم طول مدت درمان دوساله ارتودنسی رو تحمل کنم میخاستم ببینم واقعا به طور جدی تراش دادن دندان و لمینت دراینده به دندون و لثه اسیب وارد میکنه یا این رو میگن که بازار ارتودنسی کساد نشه چون میتونه جایگزینی برای جراحی و رتودنسی باشه؟و به خاطر نتیجه دهی سریعتر جای ارتودنسی رو نگیره.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. تراش دندان باعث می شود که قسمتی از نسج سالم بدن از دست برود . اجزای بدن لوازم یدکی نیست که با ازدست دادن ان بتوان ان را جایگزین کرد . خداوند یک بار اجزای بدن را به ما می دهد . تراش دادن دندان دراینده باعث اسیب به دندان و باعث تخریب لثه و خونریزی از لثه بعد از 3 الی 4 سال می شود . از سوی دیگر لمینیت بعد از مدتی ممکن است از روی دندان جدا شود و یا تغییر رنگ دهد . بهترین درمان ارتودنسی است و اگر نمی خواهید ارتودنسی انجام دهید به شما توصیه می شود دندان را تراش ندهید و لمینیت را انجام ندهید چون 3 الی 4 سال بعد پشیمان می شوید و دندان شما تراش خورده و نمی توان کاری کرد.

 128. Avatar محمد رضا حسني گفت:

  با سلام و تبريك سال نو خدمت استاد گرانقدر جناب دكتر جميليان .همانطور كه از نام فاميلي شما پيداست (جميليان) احساسم اين هستش كه مطمئنا كارتون هم در مقايسه با دكتراي ديگه روي بيمار بايد مثل فاميليتون زيبا باشه و لبخند خوبي رو بعد از كار در صورت بيمارانتون نقش بسته باشه …خواستم از حضرتعالي بپرسم آيا شما براي ارتودنسي از بيمه هاي دانا هم ميشه براي اين مورد استفاده كرد…با تشكر

  1. Avatar دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام از شما سپاسگزارم. به دلیل اینکه با بیمه دانا قراردادی نداریم شما پس از پرداخت هزینه ارتودنسی می توانید رسید هزینه را دریافت کنید و به بیمه طرف قرارداد خود ارائه دهید. در مورد این که چه مقدار از هزینه ارتودنسی به شما بازگردانده می شود باید از بیمه دانا سوال کنید تا بر اساس مفاد قرارداد شما میزان بازپرداخت اعلام شود

 129. Avatar فاطمه گفت:

  سلام من 40سالمه دوتا دندون پایینم از سن نوجوونی فاصله پیدا کرد وهر سال این فاصله بیشتر شد الان مشکل لثه هم دام خیلی لثم تحلیل رفته میخواستم بپرسم میتونم با ارتودنسی این فاصلرو ازبین ببرم یا باید ایمپلنت کنم؟

  1. Avatar دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام اگر دندان های شما سالم است اولویت اول با ارتودنسی است. در مورد ارتودنسی محدودیت سنی وجود ندارد به خصوص که ارتودنسی نامرئی و ارتودنسی لینگوال بسیار برای بزرگسالان کاربردی است . در هر صورت پس از معاینه حضوری که رایگان است می توان به اطمینان بیشتری نظر داد

 130. Avatar پوريا گفت:

  سلام من 16 سالمه و فك پايينم جلوتر از فك بالاست بدون جراحي و فقط با ارتودنسي فك پايين رو ميشه به عقب برد يا حتما بايد جراحي بشه؟

  1. Avatar دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام شما باید معاینه شوید. گاها بیمارانی در سن شما به من مراجعه کرده اند که بدون جراحی و تنها با ارتودنسی درمان شده اند. معاینه اولیه رایگان است

 131. Avatar زهرا گفت:

  سلام آقای دکتر من دو تا از دندان های بالایی ام نا مرتب است و فکم کوچک آیا نیاز به جراحی دارد ؟؟؟؟؟ یا/؟؟؟؟؟ آیا بیمه تکمیلی هزینه ارتدنسی را متقبل میشود یا؟؟؟؟

  1. Avatar دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام با توجه به تکنیک های جدید ارتودنسی معمولا در این موارد بیمار نیازی به جراحی نخواهد داشت و درمان ارتودنسی به تنهایی کفایت می کند. مگر این که مشکلات دیگری نیز داشته باشد. در هر صورت تمام این موارد در جلسه اول معاینه که در این مطب رایگان است مشخص می شود. برای اطلاع از تقبل هزینه از طرف بیمه باید از بیمه سوال بفرمایید. بازپرداخت هزینه ارتودنسی از طرف بیمه بستگی به شرکتی که با آن قرارداد دارید و مفاد قرارداد شما با شرکت مذکور دارد

 132. Avatar رضا گفت:

  با درود خدمت دکتر جمیلیان و سپاس از وقتی که برای پاسخگویی میگذارید
  بنده 38 سال سن دارم و دندانهام اپن بایت هستن بطوری که 10 تا از دندانها با هم تماسی ندارن. سوالم این هست که با توجه به سن فکر میکنید که ارتودنسی قبل از جراحی فک جوابگو هست یا در جراحی فک بهتر است دندونهایی که مشکل ایجاد میکنن رو حذف کرد؟چون من مشهد هستم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم تا برای انجام پروسه بتونم بهتر تصمیم گیری کنم
  سپاس از شما

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی و جراحی فک دارید . حتما قبل از جراحی فک باید ارتودنسی شوید تا نتیجه مطلوب به دست اید

 133. Avatar سلیمان گفت:

  سلام اقای جمیلیان خسته نباشید من چند دندان نامرتب دارم دندان های پایینم جلوترن گفتند با ارتودنسی خوب میشه میخواستم راهنماییم کنید

  1. Avatar دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام شما باید ویزیت شوید تا بتوان هزینه دقیق و طرح درمانی دقیق ارتودنسی شما را اعلام کرد. برای ویزیت اولیه و ارائه طرح درمان ارتودنسی هزینه ای از شما دریافت نمی شود

  2. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه شوید. در هنگام معاینه نوع دستگاه ، طول درمان ، روش درمان اعم از درمانهای ثابت ، متحرک ویا جراحی ، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 134. Avatar مریم گفت:

  سلام.من یک سوال درمورد آمالگام و کامپوزیت دارم.من خودم اصرار دارم همیشه دندون هام با کامپوزیت پر بشه و پزشکم انگار با من لج هستن همش میگن با آمالگام پر بشه.شما خودتون توصیه میکنید به بیمار که با آمالگام پر کنه؟ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. دندانهای جلو بهتر است با کامپوزیت ودندانهای عقب بهتر است با امالگام پر شود

   1. Avatar کردیا گفت:

    سلام روز بخیر
    میشه لطف کنید بگید تقریبا چن درصد از هزینه ارتودنسی رو باید در شروع کار پرداخت کنیم
    من 29سالمه علاوه بر اینکه دندونام نامرتبه و فک بالام جلو اومده
    فک پایینم سه تا از دندونای کناریمو کشیدم با ارتودنسی این فضا پر میشه یا باید قبل از ارتودنسی اقدام به کاشت دندون بکنم
    شما با بیمه معلم هم قرارداد دارید
    ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام . شما با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. هزینه بستگی به ناهنجاری دارد. پس از معاینه کلینیکی خدمت شما عرض می شود. حضورا راهنمایی می شوید. یک گواهی جهت دریافت هزینه به آن مرکز بیمه به شما داده می شود.

 135. Avatar فاطمه گفت:

  سلام آقای دکتر . دندان های من اپن بایت هست و فک بالا و پایینم باهم برابرن ولی از نیم رخ فک پایینم جلو به نظر میرسه . میخواستم بپرسم ارتودنسی به چه شکلی باید انجام بشه ؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت به همراه جراحی فک دارید.

 136. Avatar آرمیتا گفت:

  سلام جناب دکتر . ایا هزینه ارتودنسی همراه با هزینه پر کردگی دندانها است.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی که به شما گفته شده است فقط مربوط به ارتودنسی است و هزینه پر کردگی دندانها جدا گانه است.

 137. Avatar بهناز گفت:

  آقای دکتر جمیلیان
  سلام. هزینه ارتودنسی سرامیکی بیشتر است یا ارتودنسی فلزی؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی سرامیکی بیشتر از ارتودنسی فلزی است.

 138. Avatar محمد گفت:

  سلام اقای دکتر
  من ۲۵ سالمه از کودکی در تلفظ حروف س وز مشکل داشتم ومتاسفانه هیچ کاری برای درمان من نشده دندان های فک پایینم نامرتب وبا فک بالا به خوبی جفت نمیشن ایا درمان ارتودنسی میتونه برای من موثر واقع باشه ؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 139. Avatar فرشته گفت:

  ایا همه هزینه یک جا دریافت می شود

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و قسمتی به صورت اقساط دریافت می شود.

 140. Avatar sara گفت:

  سلام اقای دکتر
  شما با بیمه اسیا قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله برای درمان ارتودنسی می توانید از بیمه اسیا معرفی نامه بگیرید

 141. Avatar امیر گفت:

  سلام وقتتون بخیر آقای دکتر
  بنده دندان های پایینم به دندان های بالاییم نمیچسبه و دندان های جلو نامنظم البته فقط قسمت جلو ردیف بالا و پایین با ارتودنسی درست میشود

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله با ارتودنسی ثابت این مشکل رفع می شود

 142. Avatar متین گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت اقای جمیلیان .
  من 15 سالم است و دندان های جلویی فک پایین و بالا کمی عقب جلوست . نیاز به کشیدن نداره . خواستم بدونم ایا ارتودنسی مناسب هست . چ قیمتی در خواهد امد. ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان , و برای مشخص شدن هزینه صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 143. Avatar محمد گفت:

  با عرض سلام مجدد اقای دکتر ببخشید در صورت امکان لطفا بفرمایید که ایا در طول درمان ارتودنسی میتوان جراحی انحراف بینی انجام داد?

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بهتر است جراحی بینی بعد از اتمام ارتودنسی و یا حداقل در اواخر درمان ارتودنسی باشد.

 144. Avatar محمد گفت:

  سلام وقت بخیر ۳۰ سال دارم و ناهنجاری دندان های من تقریبا زیاده و بیشتر دندان های فک پایین من جلو هستند و فک بالایی هم مقداری به هم ریخته است ایا در این سن میتوانم اورتودنسی کنم و سوال دوم در طول درمان اگر دندانی خراب شود چه باید کرد و سوال سوم در فک پایینی دندان وسطم شکستگی دارد اگه برای جبران فاصله ان دندان را بکشم خوب است یا دندان های چهارم هر دو طرف?
  با سپاس فراوان

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. در این سن شما می توانید ارتودنسی بکنید . اگر درحین درمان ارتودنسی دندانی خراب شود می توان ان را ترمیم کرد. برای اینکه تصمیم بگیریم چه دندانی در ارتودنسی کشیده شود باید معاینه شوید چون دراوردن دندان به خیلی فاکتورها مثل شلوغی دندانها ، شیب فکین،وضعیت بافت نرم، نوع ناهنجاری و غیره وابسته است می توانید از مطب وقت بگیرید معاینه رایگان است

 145. Avatar حسین ادریا گفت:

  سلام اقای دکتر من فک پایینم حدودا دو سه میل جلو تر از فک بالا هست واسه ارتودنسی رفتم گفتن که غیر از ارتودنسی باید فک بالا و پایینم جراحی بشه. من فقط دفترچه تامین اجتماعی دارم ارتودنسی یا جراحی فک کدومشون با دفترچه انجام میشه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هم درمان ارتودنسی و هم درمان جراحی فک و صورت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی نمی باشد.

 146. Avatar مرجان گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  اقای دکتر میخواستم ببینم هزینه ی ارتودنسی نامرئی چقدر است؟ و آیا بیمه تامین اجتماعی هزینه ی ارتودنسی رو پرداخت میکند؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی بسته به نوع ناهنجاری. دراوردن یا درنیاوردن دندان. طول مدت درمان . وجود مشکلات فکی. شیب فکین و غیره متفاوت است هزینه در روز معاینه که رایگان است به شما گفته می شود. بیمه تامین اجتماعی هزینه ی ارتودنسی را پرداخت نمیکند.

 147. Avatar قدیر گفت:

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید

  اقای دکتر بنده دختری ۹ ساله دارم که فک
  پایینی جلوتر از فک بالا است
  ایا برای درمان الان باید اقدام کنم یا در زمانی
  که بزرگتر شد
  و میخواستم بدونم ایا با ارتودنسی مشکل
  رفع میشه یا باید فک بند ببنده

  ممنونم میشم راهنمایی کنید

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. درمان ایشان باید سریعا شروع شود . حتی کمی هم دیر شده است . ایشان نیاز به فک بند هم دارند.

 148. Avatar شهرام گفت:

  سلام اقای دکتر بنده ۳۸ سال سن دارم و از نظر دهان مشکل دارم .. اولین مشکلی که دارم فک بالا م تنگ است و لی لثه هام سالم هستش میخواسنم بدانم ایا در این سن ارتودنسی برای گشاد کردن فک بالا امکان پذیز میباشد و لطفا در صورت امکان. بفرمایید مدت زمان برای درمان چقدر و چگونه است .. بنده عمل انحراف بینی هم باید انجام دهم

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی و جراحی فک دارید . این درمان در سن شما قابل انجام است و درمان ارتودنسی شما یک سال و نیم به طول می کشد.

 149. Avatar راد گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم بیمه تامین اجتماعی هزینه جراحی فک و ارتودنسی را تقبل می کنه که برای ویزیت معاینه بشم. قبل پیش یه دکتر رفتم گفت فک بالات از فک پایینت جلوتره

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. ویزیت مطب دکتر جمیلیان رایگان است می توانید وقت معاینه بگیرید .ولی پس از شروع کار ارتودنسی مبلغ پرداخت شده در دفترچه بیمه تامین اجتماعی شما نوشته می شود در بعضی از ادارات طبق قوانین ان اداره قسمتی از هزینه به بیمار برگردانده می شود.

 150. Avatar معین نیک طبع گفت:

  سلام و روز بخیر
  در سن ۲۷سالگی به دلیل بیرون آمدن دندانهای عقل(پنهان بودند) دندنهای فک پایین نظمشان به هم خورد(مشخصا دندانهای نیش)، برخی جلو و برخی عقب رفتند، الان در سن ۳۳سالگی امکان ارتودنسی جهت نظم بخشیدن به دندان ها وجود دارد؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله درست است اگر شکستگی تا زیر ریشه رفته باید جراحی افزایش طول تاج انجام شود و تاج دندان به طور مشخص دیده شود و ریشه پر شود و بعد دندان روکش شود

 151. Avatar حنا گفت:

  سلام وقت بخیر
  سلام هزینه ارتودنسی متحرک بیشتر است یا هزینه ارتودنسی ثابت

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی ثابت بیشتر است

 152. Avatar هاشمی گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم فضای خالی دندون هایی ک کشیده شده توسط ارتودنسی قابل برگشت و درواقع پرشدن فضای از دست رفته هست یا خیر.
  ممنون از شما

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. اگر فضا کم باشد می توان این فضا را بست . ولی برای دادن جواب درست تر بهتر است معاینه شوید. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت معاینه بگیرید

 153. Avatar Mehdi گفت:

  سلام وقت بخیر اقای دکتربنده حدود 39 سال دارم دو عدد دندان نهفته نیش بالا دارم و دندانهایم چسبیده به هم و منحنی شده حالا تصمیم به ترمیم کامل دندانهایم دارم با توجه به سن من بفرمایید چه کنم و کی خدمت برسم ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید می توانید از مطب وقت بگیرید معاینه رایگان است تلفن 22011892

 154. Avatar مارال گفت:

  سلام. ایا می توان هزینه ارتودنسی را به طور اقساط داد

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بلهشما می توانید قسمتی از هزینه را ابتدا و قسمتی را به طور اقساط پرداخت نمایید

 155. Avatar مریم الف گفت:

  سلام آقای دکترخوبیئ؟
  دو سال پیش آمدم برای ویزیت پیش شما و دستور عکس دادید.حالا می خواهم اقدام کنم آیا دستور عکس شما را اجرا کنم و مراجعه کنم یا مجددا ازشهرستان برای ویزیت مراجعه کنم؟
  سوال دیگر اینکه آیا بیمه خدمات ایزانیان را می پذیرید؟
  ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. می توانید عکس ها را بگیرید و مراجعه نمایید تا کار شروع شود . به شما بابت هزینه پرداختی رسید داده می شود و شما می توانید هزینه ارتودنسی را از بیمه خدمات ایزانیان دریافت کنید.

 156. Avatar هانی گفت:

  سلام
  ایا بیمه نیروهای مسلح هزینه ارتودنسی را قبول می کند

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. خیر بیمه نیرو های مسلح هزینه ارتودنسی را به طور کامل نمی پردازد

 157. Avatar محمد علی گفت:

  سلام ایا تمام هزینه ارتودنسی یک مرتبه دریافت می شود

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و بقیه به طور اقساط گرفته می شود

 158. Avatar ناصر گفت:

  سلام دکتر جوان 28 ساله هستم تو فک بالای به علت کوچکی فک دچار ناهنجاری دندان جلو هستم برای ارتودنسي مراجعه کردم بهم پیشنهاد جراحی لثه شد.اما جای دیگه که مراجعه کردم به نظر پزشک جراحی لازم نیست موندم چیکار کنم .ممنون میشم راهنمای کنید.با تشکر

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. این اطلاعاتی را که شما مرقوم فرموده اید بسیار کم است با این اطلاعات نمی توان طرح درمان داد . لطفا از مطب وقت معاینه بگیرید . معاینه رایگان است.

 159. Avatar احسان گفت:

  سلام اقای دکتر . فک پایین من کوچیکه و کمی عقبه. خواستم بپرسم که هزینه اصلاح ان با اورتودنسی چقدره. 32 سالمه.ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. برای جواب درست دادن به این سوال باید معاینه شوید. معاینه رایگان است .

 160. Avatar تابان گفت:

  سلام دکتر من در سن کودکی یکبار برای کشیدن دندان به پزشک مراجعه کردم حدود 22 سال پیش و اون دکتر خیلی بد و دردناک دندانم را کشید از اون سال به بعد یه وحشت و ترس بدی کلا از دندانپزشکی در من به وجود آمده و یک مشکل شده که نتونم از ترس درد و جراحی و…. به پزشک برای رفع مشکلات دندانم مراجعه کنم میخواستم راهنماییم کنید که ترس من برطرف شه و بتونم برای مشکلات دندانهام مراجعه کنم چون من هم مشکل دندان عقل دارم هم باید از لحاظ ارتودنسی بررسی بشم. ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. در مطب بسیار بیمار داریم که در ابتدا از ارتودنسی می ترسیدند ولی وقتی با انها صحبت شد و نحوه برخورد پرسنل مطب را دیدند به راحتی تحت درمان هستند . نگران نباشید می توانید از مطب وقت بگیرید . معاینه رایگان است .

 161. Avatar زهرا گفت:

  سلام اقاي دكتر من دختر ٢٤ ساله هستم ودندان هاي هر دو فك من به علت كوچك بودن به سمت بيرون با شيب كم متمايل شده و دندون هاي عقلم نهفته هستش ميخاستم بدونم ارتودنسي ثابت با براكت عادي چقدر حدودا زمان و هزينه احتياج داره و اين كه شما بيمه دي رو قبول ميكنيد؟ با تشكر از شما

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید و شیب دندانهای شما تصحیح می شود برای زمان و هزینه باید معاینه شوید تا بتوانم به درستی پاسخ دهم معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید . مطب با بیمه دی قرار داد ندارد. ولی هر مبلغی از شما دریافت شود به شما رسید داده می شود که می توانید از بیمه دی بگیرید.

 162. Avatar Mobina گفت:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید میخواستم بدونم من یک دونه دندونم که در اومده رفته پشت دندونام میخواستم بدونم با ارتودنسی حل میشه میخوام . ایا برگشت وجود دارد

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. با ارتودنسی ثابت دندانهای شما تصحیح می شوند واگر درمان به درستی انجام شود ارتودنسی برنمیگردد و دندانها ردیف باقی می مانند

 163. Avatar امین گفت:

  ببخشید چه سنی برای ارتودنسی خوبه عالیه؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بهترین سن فبل از بلوغ یک کودک است توصیه می شود بیماران در حدود سن 8 سالگی ویزیت شوند

 164. Avatar زهرا گفت:

  سلام آقای دکتر آیا بیمه ایران رو پذیرش میکنید؟واینکه بیمه ایران هزینه ها مثلا برای ارتودنسی برای جلو آمدن فک بالا چطور پرداخت میکنه؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران بیمه ایران در مطب پذیرش می شوند . اگر از بیمه ایران دارای معرفی نامه باشند بیمه ایران کل هزینه ارتودنسی ثابت را پرداخت می نماید

 165. Avatar سرور گفت:

  سلام من برای ارتودنسی ارزان به دانشگاه مراجعه کردم اما هزینه اعلامی بین 4 تا 5 میلیون تومان بود که به نظرم ارزان نبود. چطور می توان ارتودنسی را با قیمت ارزان تر انجام داد ؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. درمان ارتودنسی ثابت به علت گران بودن وسایل ارتودنسی پر هزینه است هزینه ارتودنسی ثابت تحت درمان دانشجویان دوره تخصص ارتودنسی یا به اصطلاح رزیدنت ارتودنسی در دانشگاه ها در همین حدود قیمت است و کم تر از این مبلغ ممکن است توسط دندانپزشک عمومی صورت بگیرد.

 166. Avatar ایلخانی گفت:

  سلام دخترم من 12 سال دارد و دوتا از دندان های جلویش کمی روی هم رفته ان هم به علت کوچک بودن فک می باشد
  بعد شما با بیمه ایران قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران بیمه ایران در مطب پذیرش می شوند.

 167. Avatar امیر گفت:

  سلام خسته نباشید، ببخشید هزینه ارتودنسی ثابت بیشتره یا نامرئی؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام.هزینه ارتودنسی نامرئی خیلی بیشتر از ارتودنسی ثابت است

 168. Avatar مبین گفت:

  سلام دکتر من ۱۸ سالمه و فکم کوچیکه برای همین دندونام همشون کج شدن به سمت داخل و همچنین نامرتب می خواستم بدونم هزینش چقدر میشه و همچنین چقدر طول میکشه ?

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه درمان و طول مدت درمان بستگی به شدت مشکل ، نوع ناهنجاری، ایا نیاز به دراوردن دندان وجود دارد یه نه ، شیب فکین و غیره دارد در روز معاینه که رایگان است تمام این موارد به شما گفته می شود.

 169. Avatar ارزو گفت:

  سلام ایا هزینه ارتودنسی را یک مرتبه دریافت می کنید

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ارتودنسی در ابتدا و بقیه به صورت اقساط توسط بیمار پرداخت می شود

 170. Avatar نیایش گفت:

  سلام خدا قوت.من دو تا از دندان های جلویم نامرتب( بالاتر از دندان های دیگم) است میخواستم بدونم با ارتودنسی حل میشه این مشکل؟سپاس

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله با ارتودنسی ثابت مشکل شما قابل درمان است

 171. Avatar یک هموطن گفت:

  سلام جناب دکتر.ایا شما بیمه بانک مرکزی را قبول می کنید

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران بانک مرکزی می توانند با بیمه ان بانک در مطب پذیرش شوند

 172. Avatar rasool گفت:

  سلام.میشه برای دندانهای نامرتب بجای ارتودنسی از لمینت استفاده کرد؟ هزینه ارتودنسی ثابت دندانهای بالا و پایین چقدر است؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام.بهترین درمان ارتودنسی است چون در هنگام قرار دادن لمینیت دندانها تراش می خورند و مینای سالم از بین می رود . و از سوی دیگر قرار دادن لمینیت باعث مشکلات لثه ای برای بیمار در چندین سال بعد می شود چون بین لمینیت و دندان غذا گیر می کند و کم کم با عث التهاب لثه می شود و این مو ضوع در طولانی مدت برای لثه مخرب است و چندین سال بعد باعث خونریزی از لثه و مشکلات لثه ای می شود. هرینه درمان ارتودنسی بستگی به نوع ناهنجاری . شدت مشکل. وضعیت فکین. طول درمان. سن بیمار. نیاز به جراحی یا عدم وجود جراحی و بسیاری موارد دیگر دارد.در روز معاینه که رایگان است به شما هزینه ارتودنسی گفته می شود.

 173. Avatar رضا گفت:

  سلام من سربازم ایا شما با دفترچه نیروهای مسلح قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بیماران تحت پوشش نیروهای مسلح به اینگونه درمان می شوند که هزینه را پرداخت می کنند و به انها رسید داده می شود. براساس فاکتور داده شده به واحد مربوطه خودشان مراجعه می کنند و قسمتی از هزینه ارتودنسی به انها توسط نیروهای مسلح برگردانذه می شود.

 174. Avatar fatima گفت:

  سلام وقت بخیر,شما با بیمه بانک ملی هم قرارداد دارین؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران باتک ملی با بیمه و تعرفه بانک ملی در مطب برای ارتودنسی پذیرش می شوند.

 175. Avatar اذررفیعی گفت:

  باسلام اقای دکتر بنده باهردکتری صحبت کردم گفتن نیازبه جراحی فک بعدارتودنسی دارم بدون جراحی هم میتونم مشکلم را درمان کنم.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

  2. Avatar شیدا گفت:

   سلام جناب دکتر من دو تا دندان خراب که دارای پولیپ درون دندان هایم هستم و میخوانم بدونم اگر دونستم و بکشم دیگه نمیتونم ارتودنسی کنم.؟؟؟؟
   نو رو خدا بهم بگید🙏🙏🙏🙏چون دندانم نیاز به ارتودنسی داره و رویا زیباییم تاثیر بدی داره؟؟؟
   میشه لطف کنید جواب بدید

   1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

    با سلام . بله می توانید ارتودنسی کنید . بهتر است برای معاینه حضوری به مطب مراجعه نمایید برای گرفتن وقت قبلی به شماره تلفن مطب 22011892 تماس حاصل فرمایید.

 176. Avatar فاطمه گفت:

  سلام آیا با گذشت چندین سال بعد از ارتودنسی امکان برگشت شکل دندان ب حالت قبل وجود داره؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. اگر درمان به درستی انجام شده باشد درمان ارتودنسی بر نمی گردد.

 177. Avatar bahram گفت:

  سلام جناب دکتر..
  من یک دندون در دندان های جلویییم کم دارم و پیش متخصص ارتودنسی رفتم گفتن که با ارتو میشه فضا رو بست و بعدا شما باید کار زیبایی انحام بدید و پیش ی متخصص دیگه رفتم گفت باید فضا باز بشه بعدا ایمپلنت کنین .. خواستم بپرسم بعد اینکه فضا بسته شد با کار زیبایی امکان پذیره ؟؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بهتر است فضای دندان را با ارتودنسی بست . من راه دوم را که فضا باید باز شود و ایمپلنت در دهان قرارداده شود را نمی پسندم. و بعد از بسته شدن فضا باید با درمانهای زیبایی شکل دندان را به صورتی تغیر داد که تبدیل به دندانی شود که موجود نبوده است .

 178. Avatar سرور گفت:

  هزینه و یا تعرفه ارتودنسی ثابت بیشتر است یا هزینه ارتودنسی متحرک؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی ثابت بیشتر از هزینه ارتودنسی ثابت است

 179. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

  با ارزوی بهترین ها

 180. A Jamilian A Jamilian گفت:

  Thanks, you are welcomed

 181. Avatar فاطمه گفت:

  ایا کل هزینه ارتودنسی یک حا گرفته می شود

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما می توانید قسمتی از هزینه را ابتدا و بقیه را به طوراقساط پرداخت نمایید

   1. Avatar سلزل گفت:

    سلام من ۲۴سالمه و فک پاینم جلو هستش با اورتودنسی درست میشه یا باید جراحی فک صورت بگیره‌؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. بله، برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود، باید معاینه کلینیکی انجام شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 182. Avatar زهرا گفت:

  سلام آیا نیاز هست دندان های عقل که خراب هم شده اند برای انجام ارتودنسی کشیده شوند؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. اگر فضا برای دندان عقل وجود دارد بهتر است دندان عقل ترمیم شود و اگر فضا برای دندان عقل وجود ندارد و دندان عقل خراب هماست بهتر است دندان عقل کشیده شوند

   1. Avatar الهام گفت:

    سلام آقای دکتر
    من ۲۲ سالمه و دندون های فک بالام با هم فاصله دارن و علاوه بر اینا من از بچگی دندون ۲ فک بالا رو نداشتم جاش خالیه کلا شما میتونین با این شرایط کمکم کنین؟ باید ایمپلنت کنم من؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     سلام. با ارتودنسی می توان فضای دندان 2 و فاصله ها را بست ولی نظر قطعی بعد از معاینه بیمار داده می شود می توانید برای اواخر خرداد از مطب وقت بگیرید

 183. Avatar Kasra گفت:

  سلام اقای دکتر فک بالای من یه مقداری عقبه میخواستم ببینم با ارتودونسی امکان یه مقدار جلو اومدن لب بالا هس

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام . طرح درمان بستگی به سن . فرم فکین. میزان بافت نرم. شیب دندانها . شلوغی دندانها وغیره دارد باید شما را معاینه کنم تا جواب صحیحی به شما بدهم معاینه رایگان است

   1. Avatar فرشته گفت:

    سلام آیا بیمه نیروهای مسلح هم ارتدونسی رو تحت پوشش قرار میده

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. اطلاعی ندارم شما باید از کارگزار بیمه مربوط به خودتان بپرسید.

 184. Avatar H.F گفت:

  سلام،بیمه بانک مرکزی را قبول میکنید…

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله. بیماران بانک مرکزی در مطب پذیرش می شوند.

 185. Avatar معین گفت:

  سلام.ببخشید اقای دکترمن دو تا دندان توی دندان های بالایی ام کم دارم.برا همین فاصله ی تقریبا زیادی بین دندان های بالا یی ام هست.می خواستم بدون مشکلم با ارتودنسی حل میشه یا نه.؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. دو راه درمانی وجود دارد. یا باید فضا ها با ارتودنسی بسته شود یا اینکه فضا ها در یک ناحیه جمع شود و در فضای خالی ایجاد شده ایمپلنت گذاشته شود.باید معاینه شوید تا بتوان گفت کدام راه درمانی مناسب شما است

 186. Avatar ابراهیمی گفت:

  سلام ،
  بیمه بانک کشاورزی قبول میکنید.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله . در مطب بیماران بانک کشاورزی پذیرش می شوند

 187. Avatar حامد گفت:

  با سلام
  جناب دکتر برای تعیین نیاز به ارتودنسی حتما باید عکس از دندان و فک همرام باشه? یا با ویزیت معمولی هم تشخیص میدید?

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام لطفا وقت معاینه بگیرید. در جلسه اول نیاز به رادیوگرافی نیست چون اگر بیمار نیاز به رادیوگرافی نداشته باشد ممکن است اشعه اضافه دریافت نماید

 188. Avatar پاریس گفت:

  سلام شما با شهرداری تهران قرارداد دارید؟اگر قرارداد ندارید امکان بستن قرارداد را فراهم میکنید؟

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام در این مطب بیماران با معرفی نامه شهرداری تهران پذیرش می شوند

 189. Avatar زهرا گفت:

  سلام.ایا شما با بیمه بانک کشاورزی ارتودنسی انجام می دهید.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله. در صورتی که بیماران بانک کشاورزی دارای معرفی نامه باشند در مطب قابل پذیرش هستند

   1. Avatar محمد یادگاری گفت:

    سلام. جناب آقای دکتر هزینه ارتودنسی در هر فرد با فرد دیگر فرق دارد؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. بله متفاوت است. هزینه های درمان با توجه به عواملی چون طول درمان، وسایل مورد نیاز در درمان، شرایط بیمار و ابزار های مورد استفاده در طول درمان بستگی دارد.

 190. Avatar فرزاد گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشین راستش دندونای جلوی بالا و پایین از هم فاصله دارند میخواستم بدونم مشکلم با ارتودنسی حل میشه یا نه؟
  ممنون

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله مشکل شما با ارتودنسی حل می شود و می توان فضای انها را با ارتودنسی بست

 191. Avatar مریم جاهد گفت:

  سلام ایا میتوان هزینه ارتودنسی را به اقساط پرداخت کرد

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و بقیه می تواند اقساط پرداخت شود

 192. Avatar محمد گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت دکتر جمیلیان عزیز
  جناب دکتر من میخواستم ارتود نسی کنم 35 سال دارم ایا امکان دارد.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. در صورتی که شرایط لثه شما سالم باشد ارتودنسی برای شما امکان پذیر است

   1. Avatar آرش قلی زاده گفت:

    سلام و خسته نباشید. هزینه ارتودنسی ثابت چقدر میشود

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام . هزینه بستگی به ناهنجاری فک و دندانها دارد. شما می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. تا پس از معاینه راهنماییهای لازم حضوری داده شود.

   2. Avatar یلدا عباسیان گفت:

    سلام خسته نباشید.من دندونای فک بالا و پایین از هم فاصله داره و یکمی جلو هستند.میخواستم ببینم با ارتودنسی حل میشه؟یکی هم بیمه ی نیروی مسلح چقدر از هزینه ی درمان رو پرداخت میکنه البته بیمه ی تکمیلی هم داریم.

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. در خصوص بیمه باید از کارگزار بیمه سوال نمایید.

 193. Avatar وحیدجاهدمنش گفت:

  باسلام خدمت دکتر. میخاستم بدانم ایا شرایط اقساط برای ارتودنسی انجام می شود.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ارتودنسی ابتدا و مابقی به طور اقساط خواهد بود.

   1. Avatar ولید گفت:

    سلام اقا دکتر …واسه فک بالا چقد میشه هزینش؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 194. Avatar مریم گفت:

  ایا می توان ارتودنسی را به طور اقساط هم داد

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام قسمتی ار هزینه ها ابتدا و مابقی به صورت اقسا ط از سوی بیمار پرداخت می شود

 195. Avatar روزبه گفت:

  سلام آقای دکتر
  خسته نباشید
  ایا بیمه تامین اجتماعی هزینه درمان ارتودنسی را تقبل مینماید.

  1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. متاسفانه بیمه های تامین اجتماعی هزینه درمان ارتودنسی را تحت پوشش قرار نمی دهند.

   1. Avatar زین الدینی گفت:

    سلام آقای دکتر واسه ارتودنسی بیمه نیروهای مسلح رو قبول میکنبن؟

    1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. یک گواهی بنا به مبلغ دریافتی از شما خطاب به بیمه نیروهای مسلح داده می شود.

     1. Avatar ویدا حسنی گفت:

      سلام خسته نباشید.من دندونای فک بالا و پایین از هم فاصله داره و یکمی جلو هستند.میخواستم ببینم با ارتودنسی حل میشه؟

     2. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

      باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

  2. Avatar محمد گفت:

   سلام من ۲۲ سالمه و فک پایینم منحرفه و دندون های بالا و پایینم روی هم قرار نمیگیرن آیا باید جراحی کنم یا با ارتودنسی خوب میشن و اگه جراحی لازم هس هزینه جراحی و ارتودنسی چقدر میشه تقریبا؟؟؟

   1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

    با سلام. باتوجه به شرایط سنی باید جراحی انجام بگیرد. ابتدا ارتودنسی ثابت در اواسط درمان جراحی انجام می شود. در خصوص هزینه جراحی باید با متخصص جراح فک و صورت مشورت کنید.

    1. Avatar اریکا گفت:

     سلام جناب دکتر جمیلیان عزیز آیا با بیمه پارسیان می توانم درمان ارتودنسی فرزندم را انجام بدم؟

     1. دکتر جمیلیان دکتر جمیلیان گفت:

      با سلام. هزینه ارتودنسی با بیمه پارسیان در مطب بنده برای درمان ارتودنسی مورد قبول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *