دانستنی های ارتودنسی

هزینه ارتودنسی

هزینه ارتودنسی

هزینه ارتودنسی مانند هر خدمت دندانپزشکی دیگری به فراخور مورد بیمار، سن، نوع و زمان درمان و مهارت، تبحر و تخصصی دندانپزشک ارتودنتیست، متفاوت خواهد بود. لذا مراجعه به مشاوره دندانپزشکی و انتخاب بهینه ترین نوع درمان و اجتناب از مراجعه به افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای، تا حد زیادی هزینه ارتودنسی را کاهش داده و مانع از هدر رفتن زمان و هزینه ارتودنسی شما خواهد شد.

بسیاری از بیمارانی که نیاز به ارتودنسی دارند، از گرفتن وقت مشاوره برای مراجعه به متخصص ارتودنسی ابراز نگرانی می کنند. بخشی از این نگرانی مربوط به عدم اگاهی از مسائل هزینه های ارتودنسی در درمانهای ارتودنسی می باشد.  قبل از شروع درمان ارتودنسی بیماران می خواهند بدانند که “هزینه ارتودنسی چقدر است؟”

ارتودنسی چقدر است

عوامل زیادی بر هزینه ارتودنسی تاثیرگذار خواهند بود. هزینه درمان های  ارتودنسی به نوع ناهنجاری ، نحوه درمان ، مدت درمان ,  سن بیمار ، شدت ناهنجاری ، نوع دستگاه به کار برده شده اعم از ارتودنسی متحرک و یا ارتودنسی ثابت، دستگاه خارج دهانی , دستگاه داخل دهانی , ارتودنسی دیمون، ارتودنسی با براکت های هم رنگ دندان، ارتودنسی نامرئی یا invisalign، ارتودنسی لینگوال , درمانهای ارتودنسی به همراه جراحی (ارتو سرجری), استفاده از مینی اسکروMiniscrew , استفاده از مینی پلیت Miniplate و غیره بستگی دارد.

به عنوان مثال در بعضی بیماران ناهنجاری دندانی فکی با پلاک متحرک قابل اصلاح است که  در این صورت هزینه ارتودنسی کمتر خواهد شد. برخی از بیماران نیاز به ارتودنسی ثابت فکین دارند که دستگاههای ثابت ارتودنسی بعد از رویش دندانهای دائمی در دهان قرار می گیرند . گروهی دیگر از بیماران نیاز به درمان ارتودنسی متحرک و سپس ارتودنسی ثابت دارند  بعضی نیاز به درمانهای جراحی دارند .

برخی نیاز به مینی اسکرو Miniscrew و غیره  دارند , بنا بر این روش درمانی ارتودنسی برای هر فرد منحصر به خود اوست و متغیرهای زیادی در هزینه نهایی بیمار تاثیر دارد  هزینه ارتودنسی در جلسه اول که ویزیت رایگان است به بیمار گفته می شود.

محاسبه هزینه ارتودنسی

از آنجاییکه محاسبه هزینه ارتودنسی یا تعرفه ارتودنسی از طریق تلفن و یا به صورت اینترنتی مقدور نمی باشد، ویزیت جلسه اول توسط دکتر عبدالرضا جمیلیان انجام می گردد و تخمین تعرفه ارتودنسی در جلسه اول به اطلاع بیمار رسانده می شود. وبزیت جلسه اول رایگان می باشد. قسمتی از هزینه ارتودنسی در ابتدا و قسمت دیگر در هزینه طول درمان به طور اقساط توسط بیمار پرداخت میشود. هدف این است که هزینه های ارتودنسی به صورت ماهیانه و به صورت اقساط دریافت شود تا متناسب با بودجه ی شما باشد.

اهم عوامل اثرگذار بر هزینه ارتودنسی دندان

هزینه ارتودنسی دندان بدون دریافت مشاوره و ویزیت اولیه قابل ارائه نخواهد بود از اینرو هزینه درمان بر اساس نوع مشکل، بررسی نیاز به جراحی یا کشیدن دندان و همچنین وضعیت سلامت دهان و دندان هر بیمار متفاوت است. هر چقدر این ویزیت در دوران کودکی و همزمان با مسیر توسعه رشد دندانی صورت بگیرد طول درمان و هزینه ارتودنسی نیز کاهش می ‌یابد.
هزینه ارتودنسی همچنین بر اساس میزان مشکل می ‌تواند متغیر باشد به طوریکه ممکن است دندان به کشیدگی دندان یا جراحی، پیش از نصب براکت ها یا سیم‌ ها در دهان نیاز داشته باشد و یا ممکن است به مدت چند ماه نیاز به استفاده از نگهدارنده وجود داشته باشد. از اینرو بر اساس میزان تلاش صورت گرفته در طول دوره ارتودنسی دندان، هزینه متغیر خواهد بود.

هزینه براکت متحرک و ثابت

هزینه ارتودنسی جراحی فک و صورت

ناهنجاری برخی از بیماران به گونه ایی است که به تنهایی با ارتودنسی درمان نمی شوند. این گروه از بیماران نیاز به ارتودنسی به همراه جراحی دارند که طبیعتا هزینه ارتودنسی آنها به علت جراحی و شدت مشکل بیشتر خواهد بود. برخی از بیماران نیاز به دستگاههای خارج دهانی دارند. برخی از بیماران نیاز به مینی اسکرو (Mini screw) دارند. دستگاههای ارتودنسی به کار برده شده برای بیماران براساس نوع ناهنجاری متفاوت است و از سوی دیگر طول مدت درمان هم براساس سن مراجعه بیمار، شدت ناهنجاری، ارثی بودن یا نبودن ناهنجاری متفاوت است.

اگر بیمار تمایل به استفاده از براکت های شفاف (سرامیکی یا کامپوزیتی) داشته باشد، به علت هزینه زیاد این براکت ها ، هزینه کل درمان افزایش می یابد. هزینه درمان ارتودنسی در جلسه اول که به طور رایگان انجام می شود براساس نوع دستگاه به کار برده شده و نوع ناهنجاری به بیمار گفته می شود و بر روی شرایط پرداخت توافق می گردد. قسمتی از هزینه در ابتدا و قسمت دیگر در طول درمان به طور اقساط توسط بیمار پرداخت میشود. هم چنین در بیمارانی که نیاز به درمان ارتودنسی به همراه جراحی فک دارند هزینه درمان ارتودنسی به بیمار گفته می شود و هزینه جراحی که توسط جراح فک و صورت انجام می شود ارتباطی به هزینه های ارتودنسی نخواهد داشت.

بیمه های طرف قرارداد با مطب ارتودنسی دکتر جمیلیان

برخی از بیمه ها تمام و یا قسمتی از هزینه درمان را پوشش می دهند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می بایست با مطب تماس بگیرید. هزینه ارتودنسی با بیمه های زیر در مطب دکتر جمیلیان مورد قبول است:

 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • بانک تجارت
 • بانک کشاورزی
 • بانک مرکزی
 • بیمه آسپا
 • بیمه آسیا
 • بیمه نوین
 • بیمه ایران
 • بیمه معلم
 • بیمه پارسیان
 • بیمه شهرداری
 • بیمه سینا
 • بیمه سامان
 • بیمه آتیه سازان حافظ
 • مخابرات
 • صندوق بازنشستگی آینده ساز
 • sos کمک رسان ایران
 • بانک صنعت و معدن
 • بانک مسکن

هزینه ارتودنسی با بیمه تکمیلی

بیماران برای استفاده از خدمات درمانی در مراکز درمانی خصوصی و معتبر لازم است با یک مرکز بیمه تکمیلی قرارداد ببندند. زیرا همانطور که میدانید بیمه های تامین اجتماعی و خدمات درمانی و غیره به جز مراکز معتبر خود در مراکز  درمانی دیگر هزینه خدمات درمانی را پرداخت نمی کنند. یا اگر پرداخت کنند این مبلغ بسیار ناچیز است. اگر قصد شما برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی انجام درمان های ارتودنسی است پیشنهاد می کنم قبل از عقد قرارداد با بیمه تکمیلی شرایط آنها را درباره نحوه بازپرداخت هزینه ارتودنسی سوال کنید. زیرا بیمه های تکمیلی مختلف شرایط گوناگونی برای بازپرداخت مبلغ درمان ارتودنسی دارند.

هزینه ارتودنسی در بیمه تامین اجتماعی

از آنجایی که اکثر افراد جامعه تحت پوشش این بیمه می باشند معمولا سوالاتی درباره هزینه ارتودنسی در بیمه تامین اجتماعی دارند. لازم است بدانید که بیمه تامین اجتماعی معمولا قوانین متغییری در این مورد اعمال می نماید و اگر می خواهید از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده نمایید لازم است به مراکز درمانی و بیمارستان های مخصوص تامین اجتماعی مراجعه کنید.

هزینه ارتودنسی با بیمه نیروهای مسلح

هزینه ارتودنسی با بیمه نیروهای مصلح معمولا در بیمارستان های ارتش پرداخت می گردد و این بیمه با مطب های خصوصی قراردادی ندارد. اگر متخصص ارتودنسی مورد قبول ارتش علت انجام ارتودنسی را درمانی و در جهت اصلاح ناهنجاری فک و دندان تشخیص دهد بیمه نیروهای مسلح بخشی از هزینه ارتودنسی را در بیمارستان ارتش پرداخت می نماید.

هزینه ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی و دانشگاه شهید بهشتی

با توجه به این که درمان ارتودنسی در دانشکده ها و دانشگاه شهید بهشتی توسط دانشجویان این رشته انجام می شود در مقایسه با کلینیک ها و مطب های خصوصی بیمار مبلغ ناچیزی را بابت درمان ارتودنسی پرداخت می نماید. به همین دلیل از مزایای ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی می توان به هزینه پایین آن اشاره کرد.

فاکتورهای هزینه ارتودنسی نامرئی؟

سلام. هزینه ارتودنسی نامرئی به فاکتورهای بسیاری مثل تعداد طلق های نامرئی که به بیمار داده میشود به اینکه ایا بیمار نیاز به دراوردن دندان دارد یا ندارد, به اینکه ایا بیمار نیاز به جراحی فک دارد یا ندارد, به اینکه ایا مشکل بیمار دندانی یا فکی (اسکلتی) است, هم چنین به اطلاعاتی مثل شیب دندانها، وضعیت فکین، نیمرخ بیمار، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بستگی دارد. بنابراین به شما توصیه میشود برای تعیین هزینه وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

مطب دکتر جمیلیان با برخورداری از کادری مجرب و تجهیزات و دستگاه‌ های به روز دنیای دندانپزشکی بهترین درمان را همراه با مناسبترین هزینه ارتودنسی به شما ارائه خواهد داد. درمان ارتودنسی دندان به عنوان یک سرمایه ‌گذاری طلایی بر روی زیبایی لبخند و چهره شما، ارزش پرداخت هزینه ارتودنسی دندان را دارد و شما با صرف هزینه در ارتودنسی دندان در بلند مدت در هزینه‌ های درمان دهان و دندان خود صرفه ‌جویی مؤثری خواهید داشت.

دکتر جمیلیان با گذراندن دوره‌ های تخصصی و پیشرفته در زمینه درمان ارتودنسی دندان و سال ‌ها تجربه و دانش به روز و مرتبط با ارتودنسی دندان و به واسطه‌ی ارائه مشاوره‌ های تخصصی و بررسی دقیق وضعیت سلامت دهان و دندان شما، بهترین گزینه‌ های درمانی را بدون نگرانی و دغدغه به بهترین و مقرون به صرفه‌ ترین شیوه در راستای افزایش سطح رضایت مندی شما ارائه می ‌نماید.

با توجه به متاثر بودن حالت دندا‌ن‌ ها در چهره فرد به خصوص در هنگام لبخند زدن و خندیدن و همچنین بازه زمانی طولانی در درمان ارتودنسی، مبالغ اعلام شده توسط پزشکان به عنوان هزینه ارتودنسی خیلی نجومی و دور از ذهن نبوده و با توجه به امکان پرداخت اقساطی آن تامین هزینه ارتودنسی برای بسیاری از افراد امکان پذیر خواهد بود.

از روش های مطمئن در درمان نا مرتب بودن و مشکلات ظاهری دندان و فک می توان به ارتودنسی دندان اشاره کرد که شامل دو روش ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک می باشد.

هزینه ارتودنسی متحرک

هزینه ارتودنسی متحرک

ارتودنسی متحرک معمولا برای اصلاح مشکلات متداول و جزیی مربوط به نامرتب بودن دندان می باشد و در ظرف مدت کوتاهی به نتیجه می رسد. پس از آنکه متخصص ارتودنسی بیمار را مورد معاینه قرار داد، بهترین روش درمانی و برآورد هزینه های درمان مشخص خواهد شد. معمولا هزینه ارتودنسی برای بیماران مختلف به علت استفاده از روش های درمانی متفاوت متغیر می باشد. در ارتودنسی متحرک خدمات تخصصی مختلفی به شرح زیر ارائه می گردد که هزینه ارتودنسی آنها بعد از انجام درمان قابل محاسبه خواهد بود:

 • مشاوره متخصص و انجام رادیوگرافی و قالب گیری
 • کلیه وسایل لازم برای ارتودنسی متحرک
 • جلسات مختلف برای تنظیم بریس
 • ویزیت های اورژانسی
 • تعمیر بریس شکسته شده احتمالی
 • کار آزمایشگاهی تخصصی
 • نظارت بر حفظ نتیجه به مدت ۱۲ ماه

هزینه ارتودنسی ثابت

ارتودنسی ثابت و یا بریس های فلزی رایج ترین و کامل ترین نوع درمان در ارتودنسی می باشد که از لحاظ قیمت نیز گران تر بوده و برای مشکلات مهم تر و اساسی دندان استفاده می شود. از عوامل موثر بر هزینه های ارتودنسی ثابت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع وسایل و مواد استفاده شده:

هزینه مواد استفاده شده در ارتودنسی ثابت بسته به مواد به کار رفته در درمان مشخص می شود. به این معنی که هر چه کیفیت مواد استفاده شده بهتر باشد مسلما هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه ارتودنسیسن بیمار:

سن بیمار نیز از عوامل مهم در تعیین هزینه ارتودنسی ثابت می باشد. به این ترتیب که هر چه سن فرد بیمار پایین تر باشد، به علت وضعیت دندانی مناسب تر وی و همچنین سرعت در روند درمانی بیمار، هزینه درمان نیز کاهش می یابد.

بیماری های دهان و دندان:

اگر بیمار دچار بیماری های دهان و دندان باشد، می بایست قبل از ارتودنسی ثابت، آنها را درمان کند که خود این امر نیز شامل هزینه های جداگانه ای خواهد بود.

طول درمان:

هر چه طول دوره درمان کمتر باشد، هزینه های ویزیت و احتمال اصلاحات مجدد در درمان نیز کمتر خواهد بود.

پرداخت هزینه ارتودنسی دکتر جمیلیان با ارز مجازی

ارز مجازی روشی جدید برای پرداخت و دریافت الکترونیکی ارز می باشد که در سال های جدید بسیاری از شرکت ها سازمان ها و ارگان ها در سراسر دنیا از این روش جهت بالا رفتن سرعت جابه جایی ارز و راحتی حال مراجعین خود از این روش جابه جایی پول که تنها با استفاده از اپلیکیشن های مربوط به ارز مجازی که بر روی دستگاه های کاربران نصب می شود استفاده می کنند.

پرداخت هزینه ارتودنسی با سکه کونوس

در مطب دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی جهت رفاه حال بیماران و مراجعین محترم پرداخت هزینه ارتودنسی از طریق ارز مجازی ارائه می گردد. مراجعین عزیز با در اختیار داشتن اپلیکیشن مربوطه و کد زیر می توانند به راحتی هزینه های مربوط به ارتودنسی خود را پرداخت نمایند.

پرداخت هزینه ارتودنسی با ارز مجازی

5bdh3Xhwz98q7yQALK6qJFuQrjYcgAzQ8M

سوالات متداول هزینه ارتودنسی

1-نحوه پوشش خدمات بیمه برای درمان ارتودنسی چیست؟

برخی از بیمه ها تمام و یا قسمتی از هزینه درمان را پوشش می دهند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می بایست با مطب تماس بگیرید. همچنین مجری خدمات بیمه نیز می تواند بر اساس نوع قرارداد شما با بیمه اطلاعات مفیدی در این مورد در اختیار شما قرار دهد.

2-آیا پرداخت هزینه ارتودنسی به طور اقساطی امکانپذیر است؟

بله بیمار می تواند بخشی از هزینه را در جلسه اول درمان ارتودنسی بپردازد و مابقی را در طی جلسات بعدی و به طور اقساط پرداخت نماید.

3-آیا هزینه ارتودنسی یک دندان کج با کل دندان ها تفاوت دارد؟

مسئله مهم این است که این یک دندان کج به چه دلیل در این وضعیت قرار گرفته است. متخصص ارتودنسی بعد از تشخیص علت ناهنجاری روش درمان و طول درمان ارتودنسی را تعیین می نماید. بنابراین نمی توان گفت که الزاما هزینه ارتودنسی بیماری که تنها یک دندان کج دارد نسبت به بیماری که تمام دندانهایش نامرتب است کمتر است.

4-آیا هزینه ارتودنسی سریع کمتر از هزینه ارتودنسی طولانی مدت است؟

می توان گفت که ارتودنسی سریعی وجود ندارد و به اشتباه توسط برخی بیماران به روش های ترمیم دندان ارتودنسی سریع گفته می شود. گاها هزینه خدمات دندانپزشکی ترمیمی از ارتودنسی بیشتر می شود. این در حالی است که ناهنجاری فک یا دندان به طور ریشه ای حل نشده است و به همین دلیل ترمیم دندان دوام چندانی هم نخواهد داشت. زیرا دندان ها یا فکین در وضعیت استاندارد قرار ندارند و به سرعت ساییده و یا آسیب دیده می شوند.

5-هزینه ارتودنسی در سال 99 چگونه محاسبه می شود؟

همچون گذشته  هزینه ارتودنسی در سال99 بر اساس طول مدت درمان و نوع ناهنجاری، شدت ناهنجاری فک ،  نوع دستگاه اعم از متحرک یا ثابت، نیازیا عدم نیاز به جراحی فک، نیاز به کشیدن یا عدم کشیدن دندان، استفاده یا عدم استفاده  از مینی اسکرو و غیره دارد تعیین می گردد. تعرفه ارتودنسی برای هر یک از ناهنجاری های فک و دندان متفاوت است. بنابراین برای تعیین هزینه دقیق ارتودنسی مراجعه حضوری به متخصص ارتودنسی امری اجتناب ناپذیر است. در روز معاینه که رایگان است کل هزینه درمان به بیمار گفته می شود.

6-هزینه ارتودنسی با الاینر بیشتر است یا با ارتودنسی ثابت؟

قطعا هزینه ارتودنسی با الاینر بیشتر از ارتودنسی ثابت است . معمولا بیمار به تعداد زیادی پلاک و الاینر شفاف نیاز دارد. این در حالی است که ارتودنسی ثابت یکبار بر روی دندان ها گذاشته می شود و طی جلسات مختلف تغییرات لازم توسط متخصص ارتودنسی بر روی آن اعمال می شود.

7-هزینه ارتودنسی تک فک و دو فک چگونه است؟

معمولا هزینه دو فک بیشتر از هزینه ارتودنسی تک فک است. دراکثر موارد باید دو فک درمان شود تا با هم هماهنگ گردد.

8-هزینه ارتودنسی با لیزر چگونه محاسبه می شود؟

استفاده از فن آوری ها و تکنولوژی های جدیدی مثل لیزر در تسهیل روند درمان ارتودنسی موثر می باشد. به همین متخصصین ارتودنسی مدرن و به روز هزینه مازادی برای استفاده از این ابزار دریافت نمی کنند. آنچه که برای یک ارتودنتیست ماهر مهم است رسیدن به بهترین نتیجه با کمترین هزینه درکوتاهترین زمان ممکن است.

9-چگونه از هزینه های اضافی ارتودنسی در طول درمان جلوگیری کنیم؟

یکی از دلایل هزینه های اضافی در طول درمان ارتودنسی شکستن براکت ها است . بنابراین با مراقبت و استفاده نکردن از غذاهای سفت به سادگی می توان از این اتفاق جلوگیری کرد.

10-چرا وقتی که ناهنجاری های دندانی بیشتر باشد، هزینه درمان بالاتر می رود؟

بزرگتر کردن اندازه فک ها و تغییر موقعیت فکین جزو درمانهای مشکل به حساب می آیند. گاهی بخاطر شلوغی باید دندانی کشیده شود و یا درگروهی از بیماران نیاز به جراحی فک است . درآوردن دندان و یا نیاز به جراحی باعث مشکل شدن درمان می شود . بطور کلی هرچقدر ناهنجاری ها شدیدتر باشد هزینه ارتودنسی دندان بالاتر خواهد بود.

11-چرا هزینه درمان ارتودنسی در بزرگسالان بالاتر از کودکان است؟

درمان ارتودنسی در کودکان خیلی راحت تر از دندانهای بزرگسالان است. طول درمان در بزرگسالان طولانی تر از کودکان است. زیرا مراحل رشد دندانها در بزرگسالان به اتمام رسیده است در نتیجه برای مرتب شدن زمان بیشتری لازم است.

12-آیا نوع براکت ها در هزینه ارتودنسی تاثیر بسزایی دارد؟

بله، براکت های فلزی ارزان تر از براکت های سرامیکی که همرنگ دندان است می باشد، یا براکت نوع دیمون بسیار گرانتر از نوع استاندارد است .

13-چرا هزینه ارتودنسی با براکت های لینگوال گران تر است؟

زیرا این براکت ها مخصوص هر فرد ساخته می شود و در پشت دندانها مخفی می شود. و هزینه اتصال و کار بیشتری برای ساخت از انواع براکت های دیگر دارد.

author-avatar
درباره دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت و استاد تمام وقت بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا هستند.

379 دیدگاه برای “هزینه ارتودنسی

 1. مریم گفت:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه و فک پایینیم کمی عقبه میخاستم بدونم با ارتودنسی این مشکل برطرف میشه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. ارتودنسی بهمراه جراحی فک لازم است. بیمارانی که دارای مشکل فکی باشند اگر بعد از سن بلوغ (بدلیل اسکلتی شدن فک ) به متخصص ارتودنسی مراجعه نمایند ابتدا تحت درمان ارتودنسی سپس جراحی فک نزد متخصص فک و صورت باید قرار گیرد. ولی اگر در سن پایین یا قبل از سن بلوغ اقدام کنند با دستگاه های ارتودنسی بدون عمل جراحی مشکل فکی درمان خواهد شد.

 2. محمد گفت:

  سلام پیش پرداخت جهت ارتودنسی چقدر است

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 3. سید مسعود گفت:

  سلام آقای دکتر من 31 سالم دندانهای بالاییم اومده جلو برای همین فک پایینم اومد جلو میخواستم ببینم از بیمه کسی که طرف قرارداد با شماست میتونم استفاده کنم یا نه چون من هزینه اش را ندارم

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای درمان های پزشکی، هر کس باید از بیمه درمانی خودش استفاده نمایید.

 4. خدیجه گفت:

  سلام ۳۳سالمه خیلی وقته دوست دارم اردتونسی کنم ولی هزینشو ندارم ایا از دفترچه کسی که بیمه باهاتون قرارداد بسته ازش استفاده کنه ایادشما دراهواز هم کار میکنید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. مطب بنده در تهران پذیرای شماست.

 5. رعنا گفت:

  سلام خسته نباشید
  . دختر من 6 سال دارند ، وقتی دندان هاشون را جفت می کنند فک پایین روی فک بالا قرار می گیرد. دو دندان اسییاب انتهایی فک پایینشون کاملا درامده و یکی از دندان های جلو فک پایین به تازگی داره درمیاد. چند سالگی باید برای ارتودنسی مراجعه کنیم؟ و چه میزان درصد موفقیت با ارتودنسی وجود دارد؟خودم هم همین مشکل را داشته ام که در بچگی با ارتودنسی مشکلم کاملا برطرف شد.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   بهتر است یک معاینه قبل از سن 8 سالگی داشته باشند. در معاینه اولیه زمان مناسب برای درمان ارتودنسی ناهنجاری ایشان اعلام می شود. معاینه ارتودنسی در مطب من رایگان است.

 6. فاطمه گفت:

  سلام ببخشید من دندان های فک پایینم دوتایی دندون های جلوییش عقبه نسبت به دندون های دیگم میخواستم بدونم ارتدنسی لازمه؟اگه لازم واسه این شرایط دندون من قیمتش چقدره؟؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام بله برای مرتب کردن دندان ها در این وضعیت ارتودنسی توصیه می شود. هزینه ارتودنسی بعد از یک جلسه معاینه حضوری رایگان تعیین می گردد.

 7. آیسا گفت:

  من یکی از دندون های پایینم یه مقداری کجه و علتش هم اینه که فاصله بین دو دندون انقدر کم بوده که این کج رشد کرده
  الان من باید چی کار کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام از مطب وقت ویزیت بگیرید. بعد از معاینه طرح درمان ارتودنسی مناسب برای شما تعیین خواهد شد.

 8. مریم گفت:

  سلام هزینه ی ارتودنسی فک بالا چقدر میشه؟ و اینکه تقریبا برای چرخش یک دندان چقدر زمان میبره؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 9. آدینه گفت:

  سلام…. آیا هزینه ی ارتودنسی رو بیمه ی تکمیلی یا بیمه ی موثر قبول میکنن؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید برای پرداخت هزینه ارتودنسی با کارگزار بیمه مربوط به خودتان سوال بفرمایید.

 10. الی گفت:

  سلام آقای دکتر پسر۱۵ساله دارم دندانهاش نیاز به ارتودنسی داره.دکتری میگفت چون به سن بلوغ رسیده دیره برای ارتودنسی آیا این صحبت درسته؟؟؟؟نظرشماچیه میتونم بیارمش شماببینید ؟؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای درمان ارتودنسی خیر، باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه راهنمایی های لازم داده می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 11. سارا گفت:

  سلام من ارتودنسی سه سال پیش برداشتم الان دندون عقبم در اومده و دندان هام ج به جا شده دکتر هزینه یک ارتودنسی کامل می گیرد یا از قیمت اصلی کمتر میگیرد؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. با متخصص ارتودنسی معالج خودتان مشورت کنید. دندان های شما را معاینه و بررسی کند. معمولا اگر مشکلی باشد باید متخصص ارتودنسی معالج باید بدون هزینه انجام دهد.

 12. مهدی گفت:

  با سلام برای دندان های بالاییم فاصله داره یعنی از دندان نیش چپ تا راست فاصله دارن و فاصله دندان نیش راستم فاصله ش بیشتر بقیه دندان ها هست میخواستم بدونم با ارتودنسی چقدر هزینه باید کرد؟sos هم قرار داد دارین؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه راهنمایی های لازم داده می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. بله مطب بیمه SOS کمک رسان ایران را می پذیرد.

 13. سیما گفت:

  با سلام خدمت شما دکتر جمیلیان می خواستم بیدونم هزینه ارتودنسی چقد میشه؟ برای دو فک

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. و ناهنجاری بررسی گردد. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 14. سینا گفت:

  با سلام خدمت دکتر جمیلیان عزیز دکتر شما بیمه عمر پاسارگاد رو قبول میکنید لطفا جواب بدین با تشکر

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر، در پایان درمان ارتودنسی گواهی در خصوص هزینه ارتودنسی به شما داده می شود. لیست قراردادهای بیمه در وب سایت موجود است.

   1. سارا بهرمند گفت:

    با سلام خدمت دکتر جملیان
    ببخشید من ۱۸سال سن دارم ودندان های فک بالام جلو هست کامپوزیت انجام دادم اما دندان های فک بالا از دندان های فک پایینم جلوتر هستند مدت زمان این ارتودنسی چقدر هست و هزینه اش چقدره؟؟
    ایا قابل درمانه برای سن من؟؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام . اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است. مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندان ها ، وضعیت فکین، نیمرخ بیمار، وضعیت رادیوگرافی و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. شماره تماس 22011892 در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود.

 15. ارزو گفت:

  سلام شما با بیمه کوثر هم کار میکنید؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر در پایان درمان ارتودنسی گواهی در خصوص هزینه ارتودنسی به شما داده می شود.

 16. غزاله گفت:

  سلام آقای دکتر میخواستم بدونم بیمه تکمیلی دانا هزینه هارو پرداخت می‌کنه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. اطلاعی ندارم باید از کارگزار بیمه دانا سوال کنید. ما به شما یک گواهی در خصوص پرداخت هزینه ارتودنسی به شما می دهیم.

 17. مجتبی علومی گفت:

  سلام . سوالم این هست که برای ارتودنسی دندون های نامرتبمون خودمون نوع ارتودنسی رو انتخاب میکنیم یا باید پزشک گزینه ها رو پیش پای ما بذاره؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بستگی به شرایط و ناهنجاری دندان متخصص تشخیص میدهد که از چه نوع دستگاه ارتودنسی می توانید استفاده کنید. بعد از معاینه راهنمایی های لازم توسط متخصص ارتودنسی به شما داده می شود.

 18. نادر گفت:

  سلام
  چجوری بدونیم متخصص ارتودنس مثل شما که واقعا کارش درسته پیدا کنیم؟ یعنی ازین دکترا که میری پیشش واسه عصب کشی یه ماه بعد درد شروع میشه نباشه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. شما سابقه کار، عکس های قبل و بعد درمان و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را در سایت دندانپزشک مورد نظر ببینید. محیط و تمیزی مطب را بخصوص در این شرایط کرونا بررسی کنید. برای بهره بردن از مزایای درست درمان ارتودنسی بهتر است با یک متخصص ارتودنسی خوب آشنا شوید. برای اطلاعات بیشتر مراجعه به این دو لینک چگونه متخصص برجسته ارتودنسی را تشخیص دهیم و بهترین متخصص ارتودنسی

 19. Mohammad javad گفت:

  سلام جناب دکتر ی سوالی داشتم
  بنده سربازم میخواستم اورتودنسی انحام بدم
  شما دفترچه بیمه سربازی هم قبول میکنید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای هزینه ارتودنسی این نوع بیمه را متاسفانه نمی پذیریم.

 20. معصومه گفت:

  سلام اقا دکتر میخاستم بدونم بیمه تامین اجتماعی چقدر میتونه از مبلغ کل ارتدنسی ثابت رو بده؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید از کارگزار بیمه تامین اجتماعی سوال کنید من اطلاعی ندارم.

 21. ف.رزان گفت:

  سلام.عذرميخوام ميتونم با خود آقاي دکترصحبت کنم مستقيم؟من اراک هستم لطفا راهنمايي کنيد.ميشه تلفني صحبت کنم؟يه مشکل دارم ممنون ميشم

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. با شماره تلفن های مطب که در سایت موجود است تماس بگیرید. یا به این آدرس ایمیل بزنید.smsp1449@gmail.com

 22. آنی گفت:

  سلام. من میخام ارتودنسی ثابت انجام بدم میشه لطفا هزینه ارتودنسی را بفرمایید.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود.

 23. Zahra گفت:

  سلام آیا بیمه‌ای ارتودنسی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. شما باید از کارگزار بیمه ای که تحت پوشش هستید این سوال را بپرسید.

 24. فهیمه گفت:

  سلام. آقای دکتر در جلسه اول ارتودنسی مدت زمان ارتودنسی مشخص می شود؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. در جلسه اول هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است.

 25. شروین گفت:

  سلام آقای دکتر ببخشید، پسرم را برای ارتودنسی میخام بیاورم خدمتتون آیا می توانم به صورت قسطی هزینه را بدم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بله، می توانید قسمتی از هزینه را در جلسه اول درمان ارتودنسی بپردازد و الباقی را در طی جلسه های بعدی و به طور اقساط پرداخت نماید.

 26. مهران گفت:

  سلام دکتر.آیا هزینه ارتودنسی را به صورت اقساطی هم می توان داد؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام.بله بیمار می تواند قسمتی از هزینه را در جلسه اول درمان ارتودنسی بپردازد و بقیه را در طی جلسه های بعد و به طور اقساط پرداخت نماید.

   1. شادی گفت:

    سلام ببخشید ویزیت هم گرفته میشه؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. ویزیت برای معاینه درمان ارتودنسی رایگان است.

 27. Amirnajafi گفت:

  ببخشید دکتر چقدر هزینه بر میداره برای ارتودنسی

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. بستگی به ناهنجاری دندانها دارد. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک ویا جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 28. ابولفضل گفت:

  سلام.ببخشیداقای دکتر،شرایط قست بندی هزینه ارتودنسی دندانهای دوفک چطوریه ومدارک لازم برای قست بندی چیه؟اقای دکتریه سوال دیگه ام دارم که ممنون میشم جواب بدید،اینکه قیمت حداکثرارتودنسی دندانهای بالا وپایین چقدراست،ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک ویا جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 29. Fatemeh گفت:

  سلام وقت بخیر‌‌….ارتودنسی و میتوتیم با بیمه دانا انجام بدیم؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. ما قرارداد با بیمه دانا نداریم. ولی نامه ای به شما جهت هزینه دریافتی به بیمه دانا داده می شود.

 30. ahmadi گفت:

  سلام خسته نباشید
  من یه دندان نیش نهان داشتم برای همین روی دو تا از دندان ها فشار آورده و یکم کج شده و رفتن سمت بالا! برای همین یک دونه باید کل دندان هام رو ارتودنسی کنم؟ یا روش دیگه ای وجود داره؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید

 31. عليرضا گفت:

  با سلام خسته نباشيد اقاي دكتر
  ميخواستم بدونم با بيمه تكميلي امكان ارتودنسي دندان هست ؟!

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید از کارگزار بیمه تکمیلی خودتان بپرسید. ما به شما یک گواهی جهت دریافت هزینه ای که از شما گرفته ایم را خواهیم داد.

 32. خلیل گفت:

  سلام خسته نباشید هزینه برای درمان دندانهای شلوغ و تامرتب باضافه انحراف فک چقد میشه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه شوید. در هنگام معاینه نوع دستگاه ، طول درمان ارتودنسی ، روش درمان ارتودنسی اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی متحرک و یا جراحی فک ، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 33. مرتضوی گفت:

  سلام اقای دکتر
  مطب مشهد هم دارید؟
  لطفا اگه دارید ادرس بدید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. متاسفانه خیر

 34. عدنان گفت:

  سلام خسته نباشید
  بیمه مربوط به نیروهای مسلح ارتودنسی رو پوشش میدن؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. جواب این سوال را باید از بیمه گذار بیمه مربوطه بگیرید.

 35. هدی گفت:

  باسلام . شما بهترین متخصص ارتودنسی در ایران هستید . بی نظیرید. کارتون عالیه . 👌👌👌

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. سپاس از لطف شما

 36. سارا گفت:

  سلام ایا با دفترچه نیروهای مسلح قرار داد دارین؟برای انجام ارتودنسی

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر، ولی گواهی برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی به شما داده می شود.

 37. نيلوفر مامي گفت:

  سلام شما با نیروهای مسلح قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر، ولی گواهی برای دریافت هزینه از بیمه تکمیلی به شما داده می شود.

 38. غزاله گفت:

  سلام اقای دکتر من دانشجو هستم و امکام رفت و امد به شهر خودم هر ماه رو ندارم.ولی الان 9 ماه امکان دارم که تو شهر خودم ساکن باشم. اگر درمان ارتودنسی شروع کنم و بعد 9 ماه نتونم مرتب برای تنظیم برم مشکلی پیش میاد؟ و اینکه امکانش هست در شهر دیگه دکتر دیگه ای ادامه درمانم رو حدود 2 ماه بزعهده بگیره؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید هر ماه مراجعه کنید . و متخصص دیگری کار نیمه را قبول نمیکند. باید نزد متخصص خودتان که طرح درمان اولیه را داده ادامه دهید.

 39. زهرا گفت:

  سلام.خسته نباشید با بیمه نیروهای مسلح ارتودنسی میشه انجام داد؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. می توانید درمان ارتودنسی را در مطب انجام دهید و از مطب فاکتور پرداختی را دریافت نمایید

 40. ساناز صیادی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من درمان ارتودنسی م نیمه کار مونده البته رو به پایان هست دکتر متاسفانه دیگه ایران نیستن شما قبول میکنید درمان منو؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. لطفا با شماره تلفن مطب 22011892 جهت راهنمایی تماس بگیرید.

 41. رها گفت:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر. خواستم بدونم شما با بیمه شرکت نفت هم قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خیر قرارداد نداریم. ولی یک گواهی برای دریافت هزینه از بیمه شرکت نفت به شما میدهیم.

 42. گنجی گفت:

  سلام.اقای دکتر من بیمه نیروی مسلح دارم ایا شامل ارتودنسی میشه.وسوال بعدم اینکه دندونهای من هم فک بالا هم پایین خیلی کج.34سالمه.درمانش خیلی طول میکشه؟هزینه اش خیلی بالاس؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید از بیمه گذار خودتان بپرسید که بیمه شما شامل ارتودنسی می شود یا خیر. باید دندانهای شما، فکین ، شرایط فیزیکی و دندانی معاینه شود . سپس پاسخ دقیق به شما داده می شود.

   1. سجاد گفت:

    سلام با بیمه های سپاه قرار داد دارین؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. خیر . ولی گواهی به شما داده می شود تا آن مرکز بیمه حق بیمه شما را پرداخت کند.

 43. حمید گفت:

  سلام اقای دکتر جمیلیان کودک من 9 سالش هست برای ارتودنسی میتوانم مراجعه کنم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . بله ، اوایل اردیبهشت ماه با شماره تلفن مطب 22011892 برای گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 44. زیبان حسینی گفت:

  سلام دکتر روزتون بخیر سوالی که داشتم اینه که
  با بیمه تکمیلی شهرداری هزینه ارتودنسی رایگان میشه ؟!
  یا فقط هزینه کاهش پیدا میکنه ؟!

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . شما باید از بیمه گذار خودتان که بیمه تکمیلی را با آنها قرارداد دارید باید سوال کنید. من اطلاعی ندارم.

 45. مهدیه گفت:

  سلام آقای دکتر
  من فکم کوچیکه و به اندازه‌ی ۱ و نیم سایت از هم فک های بالا و پایینم عقب جلو فاصله دارن پیش هر کسی رفتیم میگن جراحی به خاطره وجود هزینه بالا نمیتونم ولی پیش آقای دکتر واعظی توی مشهد رفتم گفتن شاید بشه با ارتودنسی درست شه میخواستم نظر شما رو بدونم چون عکس هایی که دیدم عالی هست کارتون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . درمان دندان شما ارتودنسی ثابت بهمراه جراحی فک می باشد . جهت معاینه کلینیک به مطب مراجعه کنید. اوایل اردیبهشت با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید .

 46. فاطمه گفت:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  من ارتودنسی انجام دادم وقتی بچه بودم .فک پایین من جلو بود وحالا مشکلم حل شد ولی دچار کراس بایت یک طرفه شدم و الان صورتم نا متقارن شده و انحراف فک پایین پیدا کردم
  دندونام مرتبه فقط اندازه یک میلیمتر خط فکم انحراف داره.میخاستم بدونم با ارتودنسی حل میشه؟یا باید جراحی چانه انجام بدم و انحرافشو حل کنم؟
  من دندان های بالامو کامپوزیت کردم حالا اگ بخام ارتودنسی کنم مشکلی براشون بوجود نمیاد؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
  من با اون یک میلیمتر انحراف دندونام مشکلی ندارم
  راهی نیست که فقط فکمو درست کنم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . باید معاینه کلینیکی انجام شود. شیب دندانها و فکین و شرایط فیزیکی بررسی شود. رادیوگرافی دندانهای شما دیده شود .

 47. Zohre گفت:

  سلام اقای دکتر من فقط دوتا از دندونام کجه. میخام بدونم میشه فقط اون دوتا رو ارتودنسی کرد؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام شما باید حضوری جهت معاینه دندانتان به مطب مراجعه نمایید. با شماره تلفن مطب 22011892 برای دریافت وقت قبلی تماس حاصل فرمایید.

 48. خانم گفت:

  سلام وخسته نباشید
  من دندانهایم فاصله داره 50 سالمه آیا بااین ارتودندسیها ی نامریی میشه جواب بده وآیا مناسبه یانه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . با دیدن رادیو گرافی و معاینه دندانهای شما می توان اظهار نظر قطعی را داد.

 49. بانو گفت:

  سلام آقای دکتر من سه و یک سالمه و فقط یکی از دندونام اگه اشتباه نکنم نیش میشه عقب هست
  اینو با متحرک میتونم درست کنم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام با توجه به سن شما ارتودنسی ثابت باید انجام شود.

 50. سیما گفت:

  سلام اقای دکتر دو تااز دندونای فک بالا رو ب جلو کجه فک میکنم فکم کوچیکه .سه سال پیش یه دندون کشیدم الان جاش پر شده .بنظرتون چه راهی بهتر و کم هزینه تره واسم . ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید به یک متخصص ارتودنسی مراجعه فرمایید.

 51. نفيسه گفت:

  با سلام اقاي دكتر من دندانهاي بالا و پايين دقيقا روي هم قرار ميگيرند در حاليكه ميبايست دندانهاي فك بالا كمي جلوتر از فك پايين قرار بگيرند حالا ميخواستم بدونم با ارتودنسي مشكليم حل ميشه يا نه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام با توجه به سن شما و معاینه دندانها و دیدن رادیوگرافی می توان اظهار نظر کرد.

 52. مریم f گفت:

  سلام وقت بخیر، من سه سال پیش برای معاینه رفتم ک دوتا دندون فک بالا و دوتا از پایین کمی کج هستن، و فاصله بینشونه، اون موقع گفتن ۶ ماهه با ارتودنسی درست میشه ولی بازم فزای خالی بین دندونا باقی میمونه! میخواستم بدونم الان هزینه ارتودنسی با شرایطی ک گفتم چقدر میشه و ایا روش دیگه‌ای غیر از ارتودنسی هست ک بشه هم دندونت مرتب و هم فاصله بینشون نباشه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام بهترین راه برای فاصله دندان های شما ارتودنسی هست .با معاینه دندان های شما می توان اظهار نظر کرد.

 53. M گفت:

  سلام من دوتا دندون کنار دندونای نیش رو به پایین هستن خواستم بدونم با ارتودنسی دیمون میشه درمان کرد درضمن فک بالام یه خورده به سمت چپ کجه

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. این مشکل را می توان با ارتودنسی دیمون و یا با ارتودنسی استاندارد اصلاح کرد.با دیدن رادیوگرافی و معاینه دندان های شما توسط یک متخصص ارتودنسی نظر قطعی داده می شود.

 54. باربد گفت:

  سلام آقای دکتر
  با بیمه بنیاد شهید قرار داد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. خیر

 55. علی گفت:

  سلام آقای دکتر ، دختر 6 ساله من مشکل جلو بودن فک پایین یا کلاس سه دارد ، می خواستم بدونم اختراع شما در حل این مشکل دخترم با این سن انجام می شود ، با توجه که هنوز دندان های شیری دارد ، من در شهرستانم ، کی بیام برای معاینه پیش شما ، درمان از چه زمانی باید آغاز شود ، با تشکر از جنابعالی

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام . درمان این کودک شش ساله هرچه زودتر باید انجام شود. لطف کنید از مطب وقت بگیرید تا در اسرع وقت که سن بیمار بالاتر نرفته بتوانیم برای ایشان درمان را شروع کنیم.

 56. محمدی گفت:

  دکتر سلام
  به صورت تمام اقساط میشه هزینه رو پرداخت کرد ؟!

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام.به علت گران بودن وسایل و تجهیزات ارتودنسی قسمتی از هزینه ابتدا و مابقی به صورت اقساط دریافت می شود

 57. مونا گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم بیمه عمر هزینه ارتودنسی هم انجام میدهد یا خیر؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بیمه عمر هزینه ارتودنسی را تقبل نمی کند

 58. کشاورزپور گفت:

  سلام آقای دکتر. وقتتون به خیر و شادی. برای پرسنل سازمان تحقيقات کشاورزی و داشتن بیمه تامين اجتماعی راهکاری وجود دارد؟ شما قرارداد با آنها دارید؟ ممنونما

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام تا جایی که میدانم با بیمه کشاورزی قرارداد داریم. در هر صورت با مطب تماس بگیرید و این مورد را هماهنگ کنید. به علاوه با مرکز بیمه خود نیز تماس بگیرید و شرایط پرداخت هزینه ارتودنسی را با آنها چک کنید.

 59. خدیجه گفت:

  سلام اقای دکتر من وقتی عکس میندازم انگار گوشه ی راست لبم رو ب پایینه و انحراف داره ک مشخصه واذیت میکنه درضمن دندونای جلویی بالایی کمی خیلی کم جلو اومدن نیاز ب عمل دارم یا ارتودونسی واینکه شامل بیمه میشم یا خیر ؟ و اینکه شما با چ نوع بیمه ای در حال حاضر قرارداد دارین چون هزینش ندارم 😔

  1. Dr Jamilian گفت:

   سلام یک وقت معاینه رایگان ارتودنسی بگیرید تا وضعیت شما بررسی شود. بیمه های طرف قرارداد و هزینه ارتودنسی نیز در همان جلسه به شما اعلام خواهد شد.

 60. میلاد گفت:

  سلام دکتر
  شش تا دندان بالا کمی جلو و دوتای اولی فاصله بینشونه، آیا با ارتودنسی حل میشه و اینکه چقدر دوره ش زمان میبره؟
  ممنون

  1. Dr Jamilian گفت:

   سلام شما باید معاینه شوید اگر ناهنجاری خاصی وجود نداشته باشد درمان شما با ارتودنسی انجام خواهد شد.

 61. مینا گفت:

  سلام آقای دکتر..
  هزینه ارتودنسی تهران با شهرستان تفاوت داره؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام هزینه ارتودنسی بسته به مهارت متخصص ارتودنسی و امکانات کلینیک ارتودنسی متفاوت خواهد بود.

 62. khosravi گفت:

  سلام خسته نباشید. آقای دکتر بنده دندان های بالا مرتب هستند ولی دندان های پایین نه من میخواهم فقط دندان های پایین را ارتودنسی انجام بدم به چندین مطب مختلف مراجعه کردم بعضی گفتند دندان های بالا لازم به ارتودنسی نیست اما بعضی دیگر گفتند لازم است چون یا فک بالا و پایین روی هم نمیفتند یا بعدا دچار مشکل میشوم ایا میتوانم یک فک را اورتودنسی انجام دهم؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام برای تشخیص صحیح به بهترین متخصص ارتودنسی مراجعه کنید. اگر دندان های بالا نیز نیاز به ارتودنسی داشته باشند و فقط دندان های پایین را ارتودنسی کنید بعد از مدتی دچار بازگشت درمان ارتودنسی خواهید شد و زمان و هزینه ارتودنسی که صرف دندان های پایین کردید به هدر خواهد رفت. تشخیص صحیح ناهنجاری و انتخاب بهترین روش درمان دو مسئله بسیار مهم و اساسی در درمان ارتودنسی می باشد.

 63. سحر گفت:

  آیا بیمه های تکمیلی کل هزینه ارتودنسی را پرداخت می کنند؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   بازپرداخت کامل هزینه ارتودنسی توسط بیمه تکمیلی بسته به قرارداد شما با بیمه دارد. در این مورد با دفتر بیمه خود تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. حتی در بازپرداخت کامل هزینه ارتودنسی درصدی به عنوان مالیات از کل هزینه کسر خواهد شد. . همچنین سقف بازپرداخت بیمه های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

 64. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید شما با بیمه تکمیلی پارسیان قرار داد دارید و ارتودنسی شامل بیمه تکمیلی میشه؟؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   برای این که بدانید با بیمه پارسیان قرارداد داریم یا خیر بهتر است با مطب تماس بگیرید. طی زمان های مختلف با بیمه های مختلفی قرارداد داریم. در مورد این که بیمه تکلمیلی شما هزینه ارتودنسی را پرداخت می کند یا خیر باید با بیمه ای که با آن قرارداد بسته اید تماس بگیرید. شرایط بازپرداخت هزینه ارتودنسی توسط بیمه های مختلف و قراردادهای مختلف متفاوت است.

 65. محمدمحمودی گفت:

  با عرض سلام
  خواستم بپرسم آیا با بنیاد شهید قرار داد دارید؟
  چون بیمه تکمیلی بنیاد دارم خواستم ببینم آیا تاثیری داره یا نه

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   اگر با بیمه ای قرارداد نداشته باشیم برای شما نامه صادر می شود تا به بیمه تکمیلی خود ارائه کنید و هزینه ارتودنسی را دریافت کنید

 66. maral گفت:

  سلام جناب آقای دکتر جمیلیان
  میواستم بدونم که شما هزینه ی ارتودنسی دو فک را چقدر می گیرید
  و درمان چقدر طول میکشدمثلا 1سال یا 2و 3سال

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   لطفا با مطب تماس بگیرید و یک وقت معاینه رایگان ارتودنسی بگیرید. بعد از معاینه هزینه دقیق و روش درمان ارتودنسی مناسب شما اعلام خواهد شد.

 67. فاطمه گفت:

  سلام اقای دکترخداقوت شماهمدان تشزیف نمیارید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. ممنون از لطف شما. من صبح ها در دانشگاه و عصرها در مطب به ادرس ذیل در حا ل فعالیت هستم: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، خیابان پسیان، پلاک ۱۴، طبقه ۵،
   تلفن 22011892

 68. بهزاد گفت:

  سلام آقای دکتر، دو تا دندون در قسمت جلویی فک پایین کج هستند بقیه دندونام مرتب هستن.به غیر از ارتودنسی راه دیگه ای هم هست برای مرتب شدنشون ؟
  ممنون میشم راهنماییم بفرمایید
  بنده در شهر بجنورد ساکن هستم .احتمالا پزشکی مورد تایید شما هست به ایشون مراجعه کنم؟ با تشکر

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام شما باید معاینه شوید تا بتوان نظر داد. در صورتی که کجی این دو دندان به درستی و به موقع درمان نشود بقیه دندان ها نیز به مرور زمان کج خواند شد. بنابراین سریعا مراجعه کنید. در بجنورد کسی را نمی شناسم

   1. بیاتی گفت:

    سلام اقای دکتربنده30ساله هستم ودوتادندان نیش نهفته دارم یعنی دوتانیش شیری هنوزهستن یکیشون پوسیده شدوافتادولی ریشه اش هنوزهست ودومی درحال پوسیدگی ایابرای من راه درمانی هست بااورتودنسی درست میشه چون هرجارفتم گفتن دندانهای نیش نهفته ام روبه رویش نیستن بنظرشماراه درمانی برای من هست واقعاموقع خنده وحرف زدن معذبم

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     سلام. با ارتودنسی ثابت می توان دندان نیش دایم را به جای نیش شیری قرار داد

 69. فرزاد گفت:

  با سلام
  آقای دکتر می خواستم بدونم هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین حدوداً چقدره؟ باتشکر از شما

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام بعد از معاینه هزینه ارتودنسی اعلام می شود. معاینه اولیه ارتودنسی در مطب من رایگان است

 70. رضوانه گفت:

  سلام وقتتون به خیر
  من یک هفته اس ارتودنسی کردم و باعث شده که فکم درد بگیره و صدا بده آیا این طبیعیه؟؟!
  و اینکه ایا بدون کشیدن دندان امکان مرتب شدن دندان ها هست یا حتما باید دندان کشیده بشه؟؟!

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 71. مریم گفت:

  سلام. اقای دکتر، من ۳۵ سال دارم و چند تا دندان هام کج هستش گ میخواستم کامپوزیت کنم ولی دکترم گفت برا اینکه دندونات کاملا سالم هستش و رنگ خوبی هم داره بهتره ارتودنسی کنی ، میخوام بدونم تو ۳۵ سالگی ارتودنسی جواب میده؟ برگشت پذیر نیست ؟ و مشکلات فکی ایجاد نمیکنه؟ درضمن گفتن در عرض یکسال جواب میگیرین ، ممنون میشم راهنماییکنین

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   بهترین درمان برای شما ارتودنسی است چون با ارتودنسی دندانهای شما تراش نمی خورد و لی با کامپوزیت دندانها تراش می خورد. درمان ارتودنسی انجام شده برای شما برگشت پذیر نیست و مشکلات فکی ایجاد نمی کند و تقریبا درمان یک سال ونیم طول می کشد

 72. مبین گفت:

  با سلام بنده 16ساله هستم ارتودنسی انجام داده ام و یک ماه دیگر ارتودنسی برداشته میشه اما متوجه شدم انحراف بینی دارم اما سن عمل هم ندارم پزشکان میگویند که انحراف بینی باعث میشه بعد از ارتودنسی دندانها به شکل قبل برمیگردد چکار باید کنم؟ممنون میشم جواب بدین

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. انحراف بینی باید تصحیح شود و جراحی بینی در سن 18 سالگی انجام می شود. و چون شما 16 سال دارید مشگلی برای شما در عرض این دو سال ایجاد نمی شود

   1. YASIN گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گرامی.
    ببخشید دکتر من 15 سالمه و دندون ثنایای کناری فک بالا بعد از دندون شیری جلو اومده و باعث شده که نظم دندونام بهم بریزه و تاثیر بدی رو چهره ام بزاره.بعدش به دلیل تصادف هم انحراف و هم پلیپ و هم شکستگی بینی دارم.
    میخواستم بپرسم که اول ارتودنسی کنم بعد عمل یا برعکس که دیگه نیازی به درمان مجدد نباشه؟
    ممنون.

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     سلام. ترتیب درمان بدین گونه است که اول باید ارتودنسی انجام شود و بعد جراحی فک و سپس جراحی بینی انجام گردد .در غیر اینصورت درمان نتیجه خوبی نخواهد داشت

 73. سارا گفت:

  با سلام
  من یکی از دندون های فک بالام کج است و دندانهای جلویی فک پایینم هم به علت درامدن دندان عقل کمی جابجا شده اند می خواستم ارتودنیسی انجام می دهم و علاوه بر این بینی ام را نیز عمل کنم میخواستم بپرسم اول جراحی بینی را انجام دهم یا ارتودنسی کنم؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   متخصص ارتودنسی بعد از معاینه نظرشان را به شما اعلام می کنند. معمولا نظر متخصص ارتودنسی بر این است که بعد از اتمام درمان ارتودنسی جراحی بینی را انجام دهید. البته این بستگی به نوع ناهنجاری فک و دندان دارد

 74. MD گفت:

  سلام آقای دکتر . من مشکل صدا دادن فک موقع غدا خوردن را دارم این قضیه خیلی منو ادیت میکنه. گاهی وقتا هم فکم قفل میکنه و به اندازه کمی دهنم باز میشه انقدر باید با دستم فکمو جابجا کنم تا خوب بشه. از یه نفر پرسیدم گفت اگه دیر بری دکتر ممکنه جراحی بخاد وگرنه با ارتودنسی و اینا میشه درمانش کرد. دندونام هم خیلی کم کج هستن. بنظرتون مشکل چیه چیکار باید بکنم؟؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با مطب تماس بگیرید و یک وقت معاینه رایگان ارتودنسی بگیرید. در صورت عدم درمان در طولانی مدت دچار عوارض گوناگونی از جمله سر درد شدید و ساییدگی دندان ها می شوید

 75. Asal گفت:

  سلام ببخشید چ بیمه هایی تمام هزینه رو تقبل می‌کنند؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام باید از دفاتر بیمه سوال کنید پوشش ها و قراردادهای متفاوتی دارند

 76. یگانه گفت:

  سلام‌آقای‌دکتر‌‌‌.من‌‌۱۵سال‌دارم‌و‌هم‌مشکل‌‌لثه‌وهم‌ارتودنسی‌دارم‌.من‌به‌یک‌دکتر‌مراجعه‌کردم‌وبه‌
  من‌گفت‌بیماری‌لثه‌جینجیویت‌داری‌و‌دراثر‌آن‌دندان‌های‌فک‌پایینم‌‌‌۴تا‌از‌‌آنها‌لق‌شدن‌.آن‌دکتر‌به‌من
  گفتند‌که‌‌‌مشکل‌لثه‌ام‌به‌این‌دلیل‌است‌که‌دندان‌های‌فک‌بالا‌وپایینم‌‌روی‌هم‌قرار‌نمی‌گیرند‌‌وباید‌اول
  ارتودنسی‌شود‌و‌بعد‌از‌آن ‌برای‌‌التهاب‌لثه‌اقدام‌کرد.این‌دکتر‌هزینه‌ارتودنسی‌دندان‌هایم‌را‌‌‌۱۷تا۱۸
  میلیون‌تخمین‌زدن.‌آیا‌به‌نظر‌شما‌این‌درست‌است‌که‌‌باید‌درمان‌لثه‌را‌بعد‌از‌ارتودنسی‌‌پیگیری‌کرد؟
  ممنون‌میشم‌اگر‌راهنمایی‌کنید.

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   بعد از درمان ارتودنسی مشکل لثه نیز برطرف خواهد شد. در حال حاضر نمی توانید برای درمان لثه اقدام کنید زیرا علت اصلی که نامرتبی دندان هاست درمان نشده است

 77. Sadaf گفت:

  سلام ببخشید ی سوال داشتم من الان اورتودنسیم رو درآوردم و رتینر گذاشتم اما بعد ی ماه بین بعضی از دندونام بازم فاصله افتاده میخوام بدونم طبیعیه یا باید ب دندون پزشکم مراجعه کنم؟؟؟و اگه نیاز به اورتودنسی مجدد داشتم بازم باید هزینه ای پرداخت کنم یا وظیفه دکترمه که درستش کنه؟؟؟؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام دندان های استاندارد در ناحیه قدامی کاملا بر روی یکدیگر نمی افتند و بین 1 تا 2 میلی متر دندان های ردیف بالا از دندان های ردیف پایین جلوتر هستند. به علاوه این دندان های آسیاب هستند که باید با یکدیگر تماس داشته باشند و بر روی هم بیافتند. اگر دندان های شما اینطور نیست به متخصص ارتودنسی معالج خود مراجعه کنید تا درمان ارتودنسی شما را تکمیل کنند. برای تکمیل درمان ارتودنسی که قبلا هزینه آن دریافت شده مسلما هزینه ای دریافت نخواهد شد

 78. Zahra گفت:

  سلام آقای دکترخسته نباشید،من ۲۳سالمه میخوام ارتودنسی کنم ولی تهران نمیتونم بیام میشه یه دکترخوب وقابل اطمینان درزنجان معرفی کنیدممنون.

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام در این مواقع باید به نزدیکترین دانشکده علوم پزشکی و دندانپزشکی مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند

 79. سهراب گفت:

  من یدونه دندون اضافه دارم از قسمت بالای لثه در اومده ،لثه هام کاملا سالمه و هیچ فاصله ای بین دندونام نیست جوری ک حتی روی هم قرار گرفتن دندونام چون جاشون کمه برای ارتودنسی رفتم ویزیت شدم دکتر گفت با ۱۲ ملیون انجام میده برام می‌خواستم ببینم قیمت های شماهم اینجوریه!؟ و ایا دفترچه بیمه سلامت قبول میکنید؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام هزینه ارتودنسی بسته به عوامل گوناگون متفاوت است در مطب من امکان پرداخت هزینه ارتودنسی به طور اقساط امکان پذیر است و برای اطلاع از پذیرش بیمه سلامت می توانید با مطب تماس بگیرید تا همکاران بیمه شما را چک کنند در ضمن معاینه اولیه ارتودنسی رایگان است

 80. محمد گفت:

  سلام دوتا دندان جلویی من جلو و عقب هستند و مشکل جرم بین دندانی هم دارم بدلیل نامنظمی دندانها آیا بیمه تکمیلی کوثر هزینه ها را پرداخت میکند؟ اگر نه چه درمان جایگزین برای ان وجود دارد که میتوان با بیمه تکمیلی کوثر انجام داد؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام زمانی که فاصله بین دندان ها استاندارد نباشد و دندان ها روی هم افتاده باشد و یا به اصطلاح دندان ها شلوغ و نامنظم باشد امکان تمیز کردن صحیح دندان ها وجود ندارد و دندان ها رفته رفته زرد جرم گرفته و در نهایت پوسیده می شود. تنها روش درمانی مناسب درمان ارتودنسی است. برای اطلاع از پذیرش بیمه تکمیلی کوثر و روش پرداخت اقساط لطفا با مطب تماس بگیرید

 81. negin گفت:

  با سلام به طور کلی هزینه ارتودنسی متحرک فک بالا فقط برای پر کردن فاصله بین دو دندان جلویی چقدر هزینه خواهد داشت؟ممنون

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با مطب تماس بگیرید و یک وقت معاینه ارتودنسی رایگان بگیرید بسته به نوع ارتودنسی متحرک و تعداد دفعاتی که لازم است به مطب مراجعه کنید این هزینه ارتودنسی شما متفاوت خواهد بود

 82. فاطمه گفت:

  سلام برای ارتودنسی باید قبل از انجامش پوسیدگی ها رو درمان کنیم یا خود پزشک ارتودنسی این کارو انجام میدن؟واگر اینطوره هزینه اش به ارتودنسی اضافه میشه؟من شیراز هستم میخواستم یه دکتر خوب بهم معرفی کنید که قسطی هم انجام بدن

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام یک متخصص ارتودنسی خوب تمامی مراحل مربط به ترمیم و درمان پوسیدگی دندان ها را برای شما انجام خواهد داد و هزینه آن به طور جداگانه از هزینه ارتودنسی محاسبه خواهد شد. متاسفانه کسی را در شیراز نمی شناسم

 83. گندم گفت:

  سلام اقای دکتر
  میخواستم متخصص ارتودنسی در اراک به من معرفی کنید

 84. زهرا دربندی گفت:

  سلام من یک دختر ۱۷ ساله هستم از مشهد شش تا دندان بالا و پایین کج هستند میخواستم ببینم هزینه اش چقدر میشه؟و دکتر در مشهد میشناسید ک ب من معرفی کنید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما می توانید با اقای دکتر محمد با صفا در مشهد تماس بگیرید در هنگام معاینه توسط اقای دکتر با صفا هزینه درمان ارتودنسی به شما گفته می شود

 85. زهرا گفت:

  سلام هزینه ارتودنسی بستگی به نوع ناهنجاری دارد یا تعداد جلساتی که لازم است مراجعه کنم؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام هزینه ارتودنسی شما بسته به نوع ناهنجاری و نوع دستگاه ارتودنسی که برای شما استفاده می شود متفاوت خواهد بود

 86. آیسان گفت:

  سلام آیا سن بیمار در محاسبه هزینه درمان ارتودنسی موثر است

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سن بیمار به طور مستقیم در محاسبه درمان ارتودنسی موثر نیست اما هرچه سن بیمار بالاتر باشد ممکن است مدت طول مدت درمان ارتودنسی افزایش یابد و بدین ترتیب هزینه ارتودنسی بیشتر شود

 87. آیسان گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید من ۱۴سالمه و دو دندان نیشم بالا تر از دندون های دیگم در اومده و باعث شده دو تا ازدندونام عقب تر در بیان واین ۴ تا دوندونم مشکل داره دندون های پایینم کاملا مرتبه دندون های بالامم مرتبه ولی این چهار تا دوندونم فر م دندونامو بهم زده اگه بخوام اورتودنسی کنم هزینش چقدر میشه و کدوم اورتودنسی رو انجام بدم ؟؟؟؟؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با مطب تماس بگیرید تا یک وقت ویزیت رایگان ارتودنسی برای شما تنظیم کنند بعد از معاینه دقیق ابتدا علت اصلی بروز ناهنجاری تشخیص داده می شود سپس می توان بهترین روش درمان ارتودنسی را به شما پیشنهاد داد

 88. محمد حسین عزیزی گفت:

  سلام دکتر 16سال سن دارم و دندان هام از همدیگه فاصله داره آیا با ارتودنسی مشکل من حل می‌شود اگر حل می‌شود هزینه حدودی چقدر می‌توان باشد

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. با ارتودنسی ثابت قابل درمان است . و هزینه بستگی به میزان فاصله . شیب دندانها . وضعیت فکین و غیره دارد در روز اول که معاینه انجام می شود هزینه به شما گفته می شود معاینه رایگان است

 89. مجتبی گفت:

  با سلام خدمت شما میخواستم بدونم هزینه ارتودنسی نامرئی چقد میشه و کسی رو میشناسید که این عمل رو انجام بده ؟ بنده ساکن شیراز هستم .

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه درمان ارتودنسی نامریی بستگی به نوع ناهنجاری و تعداد پلاک های ارتودنسی نامریی و غیره دارد و من در شیراز متخصص ارتودنسی که ارتودنسی نامریی را انجام دهد نمی شناسم.

 90. بهار گفت:

  ممنون

 91. بهار گفت:

  سلام
  دکتر با تجربه ارتودنسی در مشهد مدنظر دارید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. لطفا با اقای دکترمحمد با صفا در مشهد تماس بگیرید

 92. Zahra گفت:

  سلام اقای دکتر.من یه خانم ۲۴ ساله هستم.دندون های نیش بالاو پایینم و همینطور اسیابی پایین هنوز شیری هستن.ک باکشیدن دندون اسیایی دندون نیش پایین رشد کرد ولی کج بیرون امد.میخاستم ببینم روند ارتودونسی چگونه هست و چقدر زمان میبره؟هزینش هم تقریبا چقدر میشه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید احتمالا درمان یک سال ونیم طول می کشد. هزینه روز معاینه که رایگان است به شما گفته می شود می توانید از مطب وقت بگیرید تلفن 22011892

 93. حسن گفت:

  سلام اقای دکتر من یه پسر ۱۷ ساله ام۲ تا دندون کناری جلوییم از بالا عقب هستن و ۲ تا دندون جلوم کمی شکسته و نیاز به ترمیم داره ولی دندون های پایینم سالمن ایا فقط میشه فک بالا رو ارتودنسی کرد یا پایینم باید کرد میشه هزینشو حدودی بگید ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه شوید. در هنگام معاینه نوع دستگاه ، طول درمان ، روش درمان اعم از درمانهای ثابت ، متحرک ویا جراحی ، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 94. محمد گفت:

  باسلام.من دندونای جلو ام فاصله داره.میخواستم ارتودنسی کنم خواستم بپرسم تو زنجان دکتر مورد تایید شما هستش برم پیشش برا درمان.ممنون میشم راهنمائی کنید

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام متاسفانه از همکاران متخصص ارتودنسی کسی را در زنجان نمی شناسم اما می توانید به مقاله بهترین متخصص ارتودنسی مراجعه کنید و برای انتخاب یک متخصص ارتودنسی مناسب اطلاعات خوبی کسب کنید

 95. roya گفت:

  دندونی دارم ک ب جای اینکه صاف در بیاد چرخیده ایا با ارتو دنسی مشکلم قابل حل هست؟

  1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام با کمک درمان ارتودنسی می توان دندانی که چرخیده و یا هر دندانی که از حالت طبیعی خارج شده ارتودنسی کرد به شرطی که به یک متخصص ارتودنسی با تجربه مراجعه کنید

 96. محدثه گفت:

  سلام اقای جمیلیان ببخشید من 13 سال سن دارم یکی از دندان های نیشم از قسمت بالای لثه در اومده و فک پایینم هم کمی انحراف داره توی شهر خودمون متخصص ارتودنسی وجود نداره مشهد که رفتم این اطلاعات رو بهم دادن.و گفتن چون سنم کمه نمیشه کاری کرد و بعد از اون باید جراحی فک انجام بدم و دو دوره هم ارتودنسی.نظر شما چیه اقای دکتر؟و هزینش هم تقریبا چقدر میشه؟

  1. A Jamilian Orthodontist گفت:

   سلام یک وقت حضوری از مطب ارتودنسی من بگیرید معاینه اولیه رایگان است. سن شما کم نیست و از 8 سالگی میتوانید برای درمان ارتودنسی اقدام کنید. در اکثر مواقع من ناهنجاری های فک و دندان را با پیشرفته ترین ابزار ارتودنسی بدون عود و بازگشت درمان کرده ام و نیازی به جراحی نبوده

   1. محدثه گفت:

    ممنون از پاسخ گوییتون.اما شرایط اومدن به تهران رو ندارم و توی استان سیستان و بلوچستان زندگی میکنم می خواستم ببینم شما دکتری مورد تائیدتون نیست که توی استان ما و استان های همجوار مطب داشته باشن؟باز هم ممنون

    1. Abdolreza Jamilian Orthodontist گفت:

     سلام متاسفانه کسی از همکاران در اطراف شما نمی شناسم می توانید به مطلب بهترین متخصص ارتودنسی مراجعه کنید و معیارهای انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب را بخوانید

 97. هانیه گفت:

  سلام وخسته نباشیدببخشیدیه سوال داشتم شمابابیمه نیروهای مسلح قرارداد داریدهزینه ش باتوجه به بیمه چقدرمیشه

  1. A Jamilian Orthodontist گفت:

   درباره هزینه ارتودنسی و اطلاع از بیمه های طرف قرارداد می توانید با مطب تماس بگیرد

 98. نجفی گفت:

  با سلام
  ۳۶ سالمه دو تا دندون جلویی فک بالام یه کم جلو هست و فک پایینم یه کم عقب تر از فک بالاییمه و همه دندونام یه کم نامرتب هستن.
  ۱۲ سال پیش ارتودنسی کردم و دندونام مرتب شدن ولی یه اشتباهی که کردم این بود که از قالب متحرکی که دکتر بهم داد استفاده نکردم و کم کم دندونام برگشت به حالت اول.
  میخواستم ببینم باز هم میتونم ارتودنسی کنم یا نه. چون یه بار پیش یه خانم دکتری رفتم واسه مشاوره گفتن سنت بالاس نمیشه.😔
  مرسی از اینکه پاسخ سوالم رو میدید.🙏

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام با توجه به پیشرفت های قابل توجهی که علم ارتودنسی در سال های اخیر داشته امکان ارتودنسی برای تمامی افراد ممکن شده است. همچنین اینجانب چندین اختراع در زمینه دستگاه های ارتودنسی داشته ام و در صفحه معرفی دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی می توانید این موارد را ببینید. اگر علت ناهنجاری دندان های شما درست تشخیص داده شود و طرح درمان مناسبی برای آن انتخاب شود دیگر درمان ارتودنسی بازگشت نخواهد دشات

 99. شیوا گفت:

  باسلام. من دندونای جلوم فک بالا روی هم هستن و نامرتبن میخواستم بدونم با توجه به اینکه ۲۸سالمه میتونم با ارتودنسی درمان کنم یا نه؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 100. مینا گفت:

  سلام. ایا هزینه ارتودنسی یک مرتبه دریافت می شود

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و ما بقی به صورت اقساط دریافت می شود

 101. بهناز گفت:

  سلام. من تمایل دارم ارتودنسی نا مريی (الاینر)‌رو انجام دهم. آیا در مطب شما انجام می شود

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. براساس نوع ناهنجاری ارتودنسی نامریی در مطب انجام می شود

 102. علی گفت:

  سلام وقتتون بخیر جناب دکتر
  من بیمه تامین اجتماعی هستم ولی بیمه تکمیلی بیمه ایران هستم هزینه دندون پزشکی تا سقف سه میلیون تومن پرداخت میکنه
  شما بیمه تکمیلی بیمه ایران رو قبول میکنید
  با تشکر

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله . مابقی را باید خودتان پرداخت نمایید

 103. Saaaaal گفت:

  سلام من 18 سالمه و دندونام روی هم افتاده هستن چه نوع ارتودنسی باید انجام بدم وزمانش درمان چقدر طول میکشه؟

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام شما دچار عارضه نامرتبی و شلوغی دندان شده اید با مطب تماس بگیرید و یک وقت رایگان معاینه ارتودنسی بگیرید روش درمان مناسب با شرایط شما پس از معاینه دقیق معین خواهد شد همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب درمان و ارتودنسی نامرتبی و شلوغی دندان ها مراجعه کنید

 104. سیلاب گفت:

  درمان ارتودنسی ثابت چند سال طول می کشد.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. به طور متوسط دو سال ارتودنسی ثابت طول می کشد

 105. A گفت:

  سلام سال نو رو تبریک میگم . من یک سال پیش برای ارتودنسی ویزیت شدم جهت مشاوره. به من گفته شد درابتدا باید جراحی فک صورت بگیره چون فک پایینم خیلی کم درحدیکه توو ظاهر مشخص نیس و خودمون نمیدونستیم جلو هستش که اونهم حدس میزنم به خاطر این باشه که من تا هفت هشت سالگی انگشت شصتمو میخوردم!و دندونهای پایینم خیلی روهم هستن دوتادندون نیش هم بالا دارم واقعا منو دچار افسردگی کردن از طرفی هم نمیخام جراحی فک انجام بدم و کمی هم عجول هستم و نمیتونم طول مدت درمان دوساله ارتودنسی رو تحمل کنم میخاستم ببینم واقعا به طور جدی تراش دادن دندان و لمینت دراینده به دندون و لثه اسیب وارد میکنه یا این رو میگن که بازار ارتودنسی کساد نشه چون میتونه جایگزینی برای جراحی و رتودنسی باشه؟و به خاطر نتیجه دهی سریعتر جای ارتودنسی رو نگیره.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. تراش دندان باعث می شود که قسمتی از نسج سالم بدن از دست برود . اجزای بدن لوازم یدکی نیست که با ازدست دادن ان بتوان ان را جایگزین کرد . خداوند یک بار اجزای بدن را به ما می دهد . تراش دادن دندان دراینده باعث اسیب به دندان و باعث تخریب لثه و خونریزی از لثه بعد از 3 الی 4 سال می شود . از سوی دیگر لمینیت بعد از مدتی ممکن است از روی دندان جدا شود و یا تغییر رنگ دهد . بهترین درمان ارتودنسی است و اگر نمی خواهید ارتودنسی انجام دهید به شما توصیه می شود دندان را تراش ندهید و لمینیت را انجام ندهید چون 3 الی 4 سال بعد پشیمان می شوید و دندان شما تراش خورده و نمی توان کاری کرد.

 106. محمد رضا حسني گفت:

  با سلام و تبريك سال نو خدمت استاد گرانقدر جناب دكتر جميليان .همانطور كه از نام فاميلي شما پيداست (جميليان) احساسم اين هستش كه مطمئنا كارتون هم در مقايسه با دكتراي ديگه روي بيمار بايد مثل فاميليتون زيبا باشه و لبخند خوبي رو بعد از كار در صورت بيمارانتون نقش بسته باشه …خواستم از حضرتعالي بپرسم آيا شما براي ارتودنسي از بيمه هاي دانا هم ميشه براي اين مورد استفاده كرد…با تشكر

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام از شما سپاسگزارم. به دلیل اینکه با بیمه دانا قراردادی نداریم شما پس از پرداخت هزینه ارتودنسی می توانید رسید هزینه را دریافت کنید و به بیمه طرف قرارداد خود ارائه دهید. در مورد این که چه مقدار از هزینه ارتودنسی به شما بازگردانده می شود باید از بیمه دانا سوال کنید تا بر اساس مفاد قرارداد شما میزان بازپرداخت اعلام شود

 107. فاطمه گفت:

  سلام من 40سالمه دوتا دندون پایینم از سن نوجوونی فاصله پیدا کرد وهر سال این فاصله بیشتر شد الان مشکل لثه هم دام خیلی لثم تحلیل رفته میخواستم بپرسم میتونم با ارتودنسی این فاصلرو ازبین ببرم یا باید ایمپلنت کنم؟

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام اگر دندان های شما سالم است اولویت اول با ارتودنسی است. در مورد ارتودنسی محدودیت سنی وجود ندارد به خصوص که ارتودنسی نامرئی و ارتودنسی لینگوال بسیار برای بزرگسالان کاربردی است . در هر صورت پس از معاینه حضوری که رایگان است می توان به اطمینان بیشتری نظر داد

 108. پوريا گفت:

  سلام من 16 سالمه و فك پايينم جلوتر از فك بالاست بدون جراحي و فقط با ارتودنسي فك پايين رو ميشه به عقب برد يا حتما بايد جراحي بشه؟

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام شما باید معاینه شوید. گاها بیمارانی در سن شما به من مراجعه کرده اند که بدون جراحی و تنها با ارتودنسی درمان شده اند. معاینه اولیه رایگان است

 109. زهرا گفت:

  سلام آقای دکتر من دو تا از دندان های بالایی ام نا مرتب است و فکم کوچک آیا نیاز به جراحی دارد ؟؟؟؟؟ یا/؟؟؟؟؟ آیا بیمه تکمیلی هزینه ارتدنسی را متقبل میشود یا؟؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام با توجه به تکنیک های جدید ارتودنسی معمولا در این موارد بیمار نیازی به جراحی نخواهد داشت و درمان ارتودنسی به تنهایی کفایت می کند. مگر این که مشکلات دیگری نیز داشته باشد. در هر صورت تمام این موارد در جلسه اول معاینه که در این مطب رایگان است مشخص می شود. برای اطلاع از تقبل هزینه از طرف بیمه باید از بیمه سوال بفرمایید. بازپرداخت هزینه ارتودنسی از طرف بیمه بستگی به شرکتی که با آن قرارداد دارید و مفاد قرارداد شما با شرکت مذکور دارد

 110. رضا گفت:

  با درود خدمت دکتر جمیلیان و سپاس از وقتی که برای پاسخگویی میگذارید
  بنده 38 سال سن دارم و دندانهام اپن بایت هستن بطوری که 10 تا از دندانها با هم تماسی ندارن. سوالم این هست که با توجه به سن فکر میکنید که ارتودنسی قبل از جراحی فک جوابگو هست یا در جراحی فک بهتر است دندونهایی که مشکل ایجاد میکنن رو حذف کرد؟چون من مشهد هستم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم تا برای انجام پروسه بتونم بهتر تصمیم گیری کنم
  سپاس از شما

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی و جراحی فک دارید . حتما قبل از جراحی فک باید ارتودنسی شوید تا نتیجه مطلوب به دست اید

 111. سلیمان گفت:

  سلام اقای جمیلیان خسته نباشید من چند دندان نامرتب دارم دندان های پایینم جلوترن گفتند با ارتودنسی خوب میشه میخواستم راهنماییم کنید

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام شما باید ویزیت شوید تا بتوان هزینه دقیق و طرح درمانی دقیق ارتودنسی شما را اعلام کرد. برای ویزیت اولیه و ارائه طرح درمان ارتودنسی هزینه ای از شما دریافت نمی شود

  2. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. برای اینکه جواب درستی به سوالات شما داده شود باید معاینه شوید. در هنگام معاینه نوع دستگاه ، طول درمان ، روش درمان اعم از درمانهای ثابت ، متحرک ویا جراحی ، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 112. مریم گفت:

  سلام.من یک سوال درمورد آمالگام و کامپوزیت دارم.من خودم اصرار دارم همیشه دندون هام با کامپوزیت پر بشه و پزشکم انگار با من لج هستن همش میگن با آمالگام پر بشه.شما خودتون توصیه میکنید به بیمار که با آمالگام پر کنه؟ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. دندانهای جلو بهتر است با کامپوزیت ودندانهای عقب بهتر است با امالگام پر شود

   1. کردیا گفت:

    سلام روز بخیر
    میشه لطف کنید بگید تقریبا چن درصد از هزینه ارتودنسی رو باید در شروع کار پرداخت کنیم
    من 29سالمه علاوه بر اینکه دندونام نامرتبه و فک بالام جلو اومده
    فک پایینم سه تا از دندونای کناریمو کشیدم با ارتودنسی این فضا پر میشه یا باید قبل از ارتودنسی اقدام به کاشت دندون بکنم
    شما با بیمه معلم هم قرارداد دارید
    ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام . شما با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. هزینه بستگی به ناهنجاری دارد. پس از معاینه کلینیکی خدمت شما عرض می شود. حضورا راهنمایی می شوید. یک گواهی جهت دریافت هزینه به آن مرکز بیمه به شما داده می شود.

 113. فاطمه گفت:

  سلام آقای دکتر . دندان های من اپن بایت هست و فک بالا و پایینم باهم برابرن ولی از نیم رخ فک پایینم جلو به نظر میرسه . میخواستم بپرسم ارتودنسی به چه شکلی باید انجام بشه ؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت به همراه جراحی فک دارید.

 114. آرمیتا گفت:

  سلام جناب دکتر . ایا هزینه ارتودنسی همراه با هزینه پر کردگی دندانها است.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی که به شما گفته شده است فقط مربوط به ارتودنسی است و هزینه پر کردگی دندانها جدا گانه است.

 115. بهناز گفت:

  آقای دکتر جمیلیان
  سلام. هزینه ارتودنسی سرامیکی بیشتر است یا ارتودنسی فلزی؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی سرامیکی بیشتر از ارتودنسی فلزی است.

 116. محمد گفت:

  سلام اقای دکتر
  من ۲۵ سالمه از کودکی در تلفظ حروف س وز مشکل داشتم ومتاسفانه هیچ کاری برای درمان من نشده دندان های فک پایینم نامرتب وبا فک بالا به خوبی جفت نمیشن ایا درمان ارتودنسی میتونه برای من موثر واقع باشه ؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 117. فرشته گفت:

  ایا همه هزینه یک جا دریافت می شود

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و قسمتی به صورت اقساط دریافت می شود.

 118. sara گفت:

  سلام اقای دکتر
  شما با بیمه اسیا قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله برای درمان ارتودنسی می توانید از بیمه اسیا معرفی نامه بگیرید

 119. امیر گفت:

  سلام وقتتون بخیر آقای دکتر
  بنده دندان های پایینم به دندان های بالاییم نمیچسبه و دندان های جلو نامنظم البته فقط قسمت جلو ردیف بالا و پایین با ارتودنسی درست میشود

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله با ارتودنسی ثابت این مشکل رفع می شود

 120. متین گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت اقای جمیلیان .
  من 15 سالم است و دندان های جلویی فک پایین و بالا کمی عقب جلوست . نیاز به کشیدن نداره . خواستم بدونم ایا ارتودنسی مناسب هست . چ قیمتی در خواهد امد. ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان , و برای مشخص شدن هزینه صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

 121. محمد گفت:

  با عرض سلام مجدد اقای دکتر ببخشید در صورت امکان لطفا بفرمایید که ایا در طول درمان ارتودنسی میتوان جراحی انحراف بینی انجام داد?

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بهتر است جراحی بینی بعد از اتمام ارتودنسی و یا حداقل در اواخر درمان ارتودنسی باشد.

 122. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر ۳۰ سال دارم و ناهنجاری دندان های من تقریبا زیاده و بیشتر دندان های فک پایین من جلو هستند و فک بالایی هم مقداری به هم ریخته است ایا در این سن میتوانم اورتودنسی کنم و سوال دوم در طول درمان اگر دندانی خراب شود چه باید کرد و سوال سوم در فک پایینی دندان وسطم شکستگی دارد اگه برای جبران فاصله ان دندان را بکشم خوب است یا دندان های چهارم هر دو طرف?
  با سپاس فراوان

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. در این سن شما می توانید ارتودنسی بکنید . اگر درحین درمان ارتودنسی دندانی خراب شود می توان ان را ترمیم کرد. برای اینکه تصمیم بگیریم چه دندانی در ارتودنسی کشیده شود باید معاینه شوید چون دراوردن دندان به خیلی فاکتورها مثل شلوغی دندانها ، شیب فکین،وضعیت بافت نرم، نوع ناهنجاری و غیره وابسته است می توانید از مطب وقت بگیرید معاینه رایگان است

 123. حسین ادریا گفت:

  سلام اقای دکتر من فک پایینم حدودا دو سه میل جلو تر از فک بالا هست واسه ارتودنسی رفتم گفتن که غیر از ارتودنسی باید فک بالا و پایینم جراحی بشه. من فقط دفترچه تامین اجتماعی دارم ارتودنسی یا جراحی فک کدومشون با دفترچه انجام میشه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هم درمان ارتودنسی و هم درمان جراحی فک و صورت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی نمی باشد.

 124. مرجان گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  اقای دکتر میخواستم ببینم هزینه ی ارتودنسی نامرئی چقدر است؟ و آیا بیمه تامین اجتماعی هزینه ی ارتودنسی رو پرداخت میکند؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی بسته به نوع ناهنجاری. دراوردن یا درنیاوردن دندان. طول مدت درمان . وجود مشکلات فکی. شیب فکین و غیره متفاوت است هزینه در روز معاینه که رایگان است به شما گفته می شود. بیمه تامین اجتماعی هزینه ی ارتودنسی را پرداخت نمیکند.

 125. قدیر گفت:

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید

  اقای دکتر بنده دختری ۹ ساله دارم که فک
  پایینی جلوتر از فک بالا است
  ایا برای درمان الان باید اقدام کنم یا در زمانی
  که بزرگتر شد
  و میخواستم بدونم ایا با ارتودنسی مشکل
  رفع میشه یا باید فک بند ببنده

  ممنونم میشم راهنمایی کنید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. درمان ایشان باید سریعا شروع شود . حتی کمی هم دیر شده است . ایشان نیاز به فک بند هم دارند.

 126. شهرام گفت:

  سلام اقای دکتر بنده ۳۸ سال سن دارم و از نظر دهان مشکل دارم .. اولین مشکلی که دارم فک بالا م تنگ است و لی لثه هام سالم هستش میخواسنم بدانم ایا در این سن ارتودنسی برای گشاد کردن فک بالا امکان پذیز میباشد و لطفا در صورت امکان. بفرمایید مدت زمان برای درمان چقدر و چگونه است .. بنده عمل انحراف بینی هم باید انجام دهم

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی و جراحی فک دارید . این درمان در سن شما قابل انجام است و درمان ارتودنسی شما یک سال و نیم به طول می کشد.

 127. راد گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم بیمه تامین اجتماعی هزینه جراحی فک و ارتودنسی را تقبل می کنه که برای ویزیت معاینه بشم. قبل پیش یه دکتر رفتم گفت فک بالات از فک پایینت جلوتره

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. ویزیت مطب دکتر جمیلیان رایگان است می توانید وقت معاینه بگیرید .ولی پس از شروع کار ارتودنسی مبلغ پرداخت شده در دفترچه بیمه تامین اجتماعی شما نوشته می شود در بعضی از ادارات طبق قوانین ان اداره قسمتی از هزینه به بیمار برگردانده می شود.

 128. معین نیک طبع گفت:

  سلام و روز بخیر
  در سن ۲۷سالگی به دلیل بیرون آمدن دندانهای عقل(پنهان بودند) دندنهای فک پایین نظمشان به هم خورد(مشخصا دندانهای نیش)، برخی جلو و برخی عقب رفتند، الان در سن ۳۳سالگی امکان ارتودنسی جهت نظم بخشیدن به دندان ها وجود دارد؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله درست است اگر شکستگی تا زیر ریشه رفته باید جراحی افزایش طول تاج انجام شود و تاج دندان به طور مشخص دیده شود و ریشه پر شود و بعد دندان روکش شود

 129. حنا گفت:

  سلام وقت بخیر
  سلام هزینه ارتودنسی متحرک بیشتر است یا هزینه ارتودنسی ثابت

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی ثابت بیشتر است

 130. هاشمی گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم فضای خالی دندون هایی ک کشیده شده توسط ارتودنسی قابل برگشت و درواقع پرشدن فضای از دست رفته هست یا خیر.
  ممنون از شما

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. اگر فضا کم باشد می توان این فضا را بست . ولی برای دادن جواب درست تر بهتر است معاینه شوید. معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت معاینه بگیرید

 131. Mehdi گفت:

  سلام وقت بخیر اقای دکتربنده حدود 39 سال دارم دو عدد دندان نهفته نیش بالا دارم و دندانهایم چسبیده به هم و منحنی شده حالا تصمیم به ترمیم کامل دندانهایم دارم با توجه به سن من بفرمایید چه کنم و کی خدمت برسم ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید می توانید از مطب وقت بگیرید معاینه رایگان است تلفن 22011892

 132. مارال گفت:

  سلام. ایا می توان هزینه ارتودنسی را به طور اقساط داد

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بلهشما می توانید قسمتی از هزینه را ابتدا و قسمتی را به طور اقساط پرداخت نمایید

 133. مریم الف گفت:

  سلام آقای دکترخوبیئ؟
  دو سال پیش آمدم برای ویزیت پیش شما و دستور عکس دادید.حالا می خواهم اقدام کنم آیا دستور عکس شما را اجرا کنم و مراجعه کنم یا مجددا ازشهرستان برای ویزیت مراجعه کنم؟
  سوال دیگر اینکه آیا بیمه خدمات ایزانیان را می پذیرید؟
  ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. می توانید عکس ها را بگیرید و مراجعه نمایید تا کار شروع شود . به شما بابت هزینه پرداختی رسید داده می شود و شما می توانید هزینه ارتودنسی را از بیمه خدمات ایزانیان دریافت کنید.

 134. هانی گفت:

  سلام
  ایا بیمه نیروهای مسلح هزینه ارتودنسی را قبول می کند

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. خیر بیمه نیرو های مسلح هزینه ارتودنسی را به طور کامل نمی پردازد

 135. محمد علی گفت:

  سلام ایا تمام هزینه ارتودنسی یک مرتبه دریافت می شود

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و بقیه به طور اقساط گرفته می شود

 136. ناصر گفت:

  سلام دکتر جوان 28 ساله هستم تو فک بالای به علت کوچکی فک دچار ناهنجاری دندان جلو هستم برای ارتودنسي مراجعه کردم بهم پیشنهاد جراحی لثه شد.اما جای دیگه که مراجعه کردم به نظر پزشک جراحی لازم نیست موندم چیکار کنم .ممنون میشم راهنمای کنید.با تشکر

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. این اطلاعاتی را که شما مرقوم فرموده اید بسیار کم است با این اطلاعات نمی توان طرح درمان داد . لطفا از مطب وقت معاینه بگیرید . معاینه رایگان است.

 137. احسان گفت:

  سلام اقای دکتر . فک پایین من کوچیکه و کمی عقبه. خواستم بپرسم که هزینه اصلاح ان با اورتودنسی چقدره. 32 سالمه.ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. برای جواب درست دادن به این سوال باید معاینه شوید. معاینه رایگان است .

 138. تابان گفت:

  سلام دکتر من در سن کودکی یکبار برای کشیدن دندان به پزشک مراجعه کردم حدود 22 سال پیش و اون دکتر خیلی بد و دردناک دندانم را کشید از اون سال به بعد یه وحشت و ترس بدی کلا از دندانپزشکی در من به وجود آمده و یک مشکل شده که نتونم از ترس درد و جراحی و…. به پزشک برای رفع مشکلات دندانم مراجعه کنم میخواستم راهنماییم کنید که ترس من برطرف شه و بتونم برای مشکلات دندانهام مراجعه کنم چون من هم مشکل دندان عقل دارم هم باید از لحاظ ارتودنسی بررسی بشم. ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. در مطب بسیار بیمار داریم که در ابتدا از ارتودنسی می ترسیدند ولی وقتی با انها صحبت شد و نحوه برخورد پرسنل مطب را دیدند به راحتی تحت درمان هستند . نگران نباشید می توانید از مطب وقت بگیرید . معاینه رایگان است .

 139. زهرا گفت:

  سلام اقاي دكتر من دختر ٢٤ ساله هستم ودندان هاي هر دو فك من به علت كوچك بودن به سمت بيرون با شيب كم متمايل شده و دندون هاي عقلم نهفته هستش ميخاستم بدونم ارتودنسي ثابت با براكت عادي چقدر حدودا زمان و هزينه احتياج داره و اين كه شما بيمه دي رو قبول ميكنيد؟ با تشكر از شما

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما نیاز به ارتودنسی ثابت دارید و شیب دندانهای شما تصحیح می شود برای زمان و هزینه باید معاینه شوید تا بتوانم به درستی پاسخ دهم معاینه رایگان است می توانید از مطب وقت بگیرید . مطب با بیمه دی قرار داد ندارد. ولی هر مبلغی از شما دریافت شود به شما رسید داده می شود که می توانید از بیمه دی بگیرید.

 140. Mobina گفت:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید میخواستم بدونم من یک دونه دندونم که در اومده رفته پشت دندونام میخواستم بدونم با ارتودنسی حل میشه میخوام . ایا برگشت وجود دارد

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. با ارتودنسی ثابت دندانهای شما تصحیح می شوند واگر درمان به درستی انجام شود ارتودنسی برنمیگردد و دندانها ردیف باقی می مانند

 141. امین گفت:

  ببخشید چه سنی برای ارتودنسی خوبه عالیه؟؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بهترین سن فبل از بلوغ یک کودک است توصیه می شود بیماران در حدود سن 8 سالگی ویزیت شوند

 142. زهرا گفت:

  سلام آقای دکتر آیا بیمه ایران رو پذیرش میکنید؟واینکه بیمه ایران هزینه ها مثلا برای ارتودنسی برای جلو آمدن فک بالا چطور پرداخت میکنه؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران بیمه ایران در مطب پذیرش می شوند . اگر از بیمه ایران دارای معرفی نامه باشند بیمه ایران کل هزینه ارتودنسی ثابت را پرداخت می نماید

 143. سرور گفت:

  سلام من برای ارتودنسی ارزان به دانشگاه مراجعه کردم اما هزینه اعلامی بین 4 تا 5 میلیون تومان بود که به نظرم ارزان نبود. چطور می توان ارتودنسی را با قیمت ارزان تر انجام داد ؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. درمان ارتودنسی ثابت به علت گران بودن وسایل ارتودنسی پر هزینه است هزینه ارتودنسی ثابت تحت درمان دانشجویان دوره تخصص ارتودنسی یا به اصطلاح رزیدنت ارتودنسی در دانشگاه ها در همین حدود قیمت است و کم تر از این مبلغ ممکن است توسط دندانپزشک عمومی صورت بگیرد.

 144. ایلخانی گفت:

  سلام دخترم من 12 سال دارد و دوتا از دندان های جلویش کمی روی هم رفته ان هم به علت کوچک بودن فک می باشد
  بعد شما با بیمه ایران قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران بیمه ایران در مطب پذیرش می شوند.

 145. امیر گفت:

  سلام خسته نباشید، ببخشید هزینه ارتودنسی ثابت بیشتره یا نامرئی؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام.هزینه ارتودنسی نامرئی خیلی بیشتر از ارتودنسی ثابت است

 146. مبین گفت:

  سلام دکتر من ۱۸ سالمه و فکم کوچیکه برای همین دندونام همشون کج شدن به سمت داخل و همچنین نامرتب می خواستم بدونم هزینش چقدر میشه و همچنین چقدر طول میکشه ?

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه درمان و طول مدت درمان بستگی به شدت مشکل ، نوع ناهنجاری، ایا نیاز به دراوردن دندان وجود دارد یه نه ، شیب فکین و غیره دارد در روز معاینه که رایگان است تمام این موارد به شما گفته می شود.

 147. ارزو گفت:

  سلام ایا هزینه ارتودنسی را یک مرتبه دریافت می کنید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ارتودنسی در ابتدا و بقیه به صورت اقساط توسط بیمار پرداخت می شود

 148. نیایش گفت:

  سلام خدا قوت.من دو تا از دندان های جلویم نامرتب( بالاتر از دندان های دیگم) است میخواستم بدونم با ارتودنسی حل میشه این مشکل؟سپاس

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله با ارتودنسی ثابت مشکل شما قابل درمان است

 149. یک هموطن گفت:

  سلام جناب دکتر.ایا شما بیمه بانک مرکزی را قبول می کنید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران بانک مرکزی می توانند با بیمه ان بانک در مطب پذیرش شوند

 150. rasool گفت:

  سلام.میشه برای دندانهای نامرتب بجای ارتودنسی از لمینت استفاده کرد؟ هزینه ارتودنسی ثابت دندانهای بالا و پایین چقدر است؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام.بهترین درمان ارتودنسی است چون در هنگام قرار دادن لمینیت دندانها تراش می خورند و مینای سالم از بین می رود . و از سوی دیگر قرار دادن لمینیت باعث مشکلات لثه ای برای بیمار در چندین سال بعد می شود چون بین لمینیت و دندان غذا گیر می کند و کم کم با عث التهاب لثه می شود و این مو ضوع در طولانی مدت برای لثه مخرب است و چندین سال بعد باعث خونریزی از لثه و مشکلات لثه ای می شود. هرینه درمان ارتودنسی بستگی به نوع ناهنجاری . شدت مشکل. وضعیت فکین. طول درمان. سن بیمار. نیاز به جراحی یا عدم وجود جراحی و بسیاری موارد دیگر دارد.در روز معاینه که رایگان است به شما هزینه ارتودنسی گفته می شود.

 151. رضا گفت:

  سلام من سربازم ایا شما با دفترچه نیروهای مسلح قرارداد دارید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بیماران تحت پوشش نیروهای مسلح به اینگونه درمان می شوند که هزینه را پرداخت می کنند و به انها رسید داده می شود. براساس فاکتور داده شده به واحد مربوطه خودشان مراجعه می کنند و قسمتی از هزینه ارتودنسی به انها توسط نیروهای مسلح برگردانذه می شود.

 152. fatima گفت:

  سلام وقت بخیر,شما با بیمه بانک ملی هم قرارداد دارین؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله بیماران باتک ملی با بیمه و تعرفه بانک ملی در مطب برای ارتودنسی پذیرش می شوند.

 153. اذررفیعی گفت:

  باسلام اقای دکتر بنده باهردکتری صحبت کردم گفتن نیازبه جراحی فک بعدارتودنسی دارم بدون جراحی هم میتونم مشکلم را درمان کنم.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام
   اطلاعاتی را که شما در مورد مشکل دندانی فکی مرقوم فرموده اید ناقص و کم است . برای دادن طرح درمان صحیح نیاز به اطلاعات بیشتری است . مثلا اطلاعاتی راجع به شیب دندانها ، وضعیت فکین ، نیمرخ بیمار ، میزان شلوغی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بنابراین به شما توصیه میشود برای طرح درمان مناسب از مطب وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

  2. شیدا گفت:

   سلام جناب دکتر من دو تا دندان خراب که دارای پولیپ درون دندان هایم هستم و میخوانم بدونم اگر دونستم و بکشم دیگه نمیتونم ارتودنسی کنم.؟؟؟؟
   نو رو خدا بهم بگید🙏🙏🙏🙏چون دندانم نیاز به ارتودنسی داره و رویا زیباییم تاثیر بدی داره؟؟؟
   میشه لطف کنید جواب بدید

   1. دکتر جمیلیان گفت:

    با سلام . بله می توانید ارتودنسی کنید . بهتر است برای معاینه حضوری به مطب مراجعه نمایید برای گرفتن وقت قبلی به شماره تلفن مطب 22011892 تماس حاصل فرمایید.

 154. فاطمه گفت:

  سلام آیا با گذشت چندین سال بعد از ارتودنسی امکان برگشت شکل دندان ب حالت قبل وجود داره؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. اگر درمان به درستی انجام شده باشد درمان ارتودنسی بر نمی گردد.

 155. bahram گفت:

  سلام جناب دکتر..
  من یک دندون در دندان های جلویییم کم دارم و پیش متخصص ارتودنسی رفتم گفتن که با ارتو میشه فضا رو بست و بعدا شما باید کار زیبایی انحام بدید و پیش ی متخصص دیگه رفتم گفت باید فضا باز بشه بعدا ایمپلنت کنین .. خواستم بپرسم بعد اینکه فضا بسته شد با کار زیبایی امکان پذیره ؟؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بهتر است فضای دندان را با ارتودنسی بست . من راه دوم را که فضا باید باز شود و ایمپلنت در دهان قرارداده شود را نمی پسندم. و بعد از بسته شدن فضا باید با درمانهای زیبایی شکل دندان را به صورتی تغیر داد که تبدیل به دندانی شود که موجود نبوده است .

 156. سرور گفت:

  هزینه و یا تعرفه ارتودنسی ثابت بیشتر است یا هزینه ارتودنسی متحرک؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. هزینه ارتودنسی ثابت بیشتر از هزینه ارتودنسی ثابت است

 157. دکتر جمیلیان گفت:

  با ارزوی بهترین ها

 158. A Jamilian گفت:

  Thanks, you are welcomed

 159. فاطمه گفت:

  ایا کل هزینه ارتودنسی یک حا گرفته می شود

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. شما می توانید قسمتی از هزینه را ابتدا و بقیه را به طوراقساط پرداخت نمایید

   1. سلزل گفت:

    سلام من ۲۴سالمه و فک پاینم جلو هستش با اورتودنسی درست میشه یا باید جراحی فک صورت بگیره‌؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. بله، برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود، باید معاینه کلینیکی انجام شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 160. زهرا گفت:

  سلام آیا نیاز هست دندان های عقل که خراب هم شده اند برای انجام ارتودنسی کشیده شوند؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. اگر فضا برای دندان عقل وجود دارد بهتر است دندان عقل ترمیم شود و اگر فضا برای دندان عقل وجود ندارد و دندان عقل خراب هماست بهتر است دندان عقل کشیده شوند

   1. الهام گفت:

    سلام آقای دکتر
    من ۲۲ سالمه و دندون های فک بالام با هم فاصله دارن و علاوه بر اینا من از بچگی دندون ۲ فک بالا رو نداشتم جاش خالیه کلا شما میتونین با این شرایط کمکم کنین؟ باید ایمپلنت کنم من؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     سلام. با ارتودنسی می توان فضای دندان 2 و فاصله ها را بست ولی نظر قطعی بعد از معاینه بیمار داده می شود می توانید برای اواخر خرداد از مطب وقت بگیرید

 161. Kasra گفت:

  سلام اقای دکتر فک بالای من یه مقداری عقبه میخواستم ببینم با ارتودونسی امکان یه مقدار جلو اومدن لب بالا هس

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام . طرح درمان بستگی به سن . فرم فکین. میزان بافت نرم. شیب دندانها . شلوغی دندانها وغیره دارد باید شما را معاینه کنم تا جواب صحیحی به شما بدهم معاینه رایگان است

   1. فرشته گفت:

    سلام آیا بیمه نیروهای مسلح هم ارتدونسی رو تحت پوشش قرار میده

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. اطلاعی ندارم شما باید از کارگزار بیمه مربوط به خودتان بپرسید.

 162. H.F گفت:

  سلام،بیمه بانک مرکزی را قبول میکنید…

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله. بیماران بانک مرکزی در مطب پذیرش می شوند.

 163. معین گفت:

  سلام.ببخشید اقای دکترمن دو تا دندان توی دندان های بالایی ام کم دارم.برا همین فاصله ی تقریبا زیادی بین دندان های بالا یی ام هست.می خواستم بدون مشکلم با ارتودنسی حل میشه یا نه.؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. دو راه درمانی وجود دارد. یا باید فضا ها با ارتودنسی بسته شود یا اینکه فضا ها در یک ناحیه جمع شود و در فضای خالی ایجاد شده ایمپلنت گذاشته شود.باید معاینه شوید تا بتوان گفت کدام راه درمانی مناسب شما است

 164. ابراهیمی گفت:

  سلام ،
  بیمه بانک کشاورزی قبول میکنید.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله . در مطب بیماران بانک کشاورزی پذیرش می شوند

 165. حامد گفت:

  با سلام
  جناب دکتر برای تعیین نیاز به ارتودنسی حتما باید عکس از دندان و فک همرام باشه? یا با ویزیت معمولی هم تشخیص میدید?

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام لطفا وقت معاینه بگیرید. در جلسه اول نیاز به رادیوگرافی نیست چون اگر بیمار نیاز به رادیوگرافی نداشته باشد ممکن است اشعه اضافه دریافت نماید

 166. پاریس گفت:

  سلام شما با شهرداری تهران قرارداد دارید؟اگر قرارداد ندارید امکان بستن قرارداد را فراهم میکنید؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام در این مطب بیماران با معرفی نامه شهرداری تهران پذیرش می شوند

 167. زهرا گفت:

  سلام.ایا شما با بیمه بانک کشاورزی ارتودنسی انجام می دهید.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله. در صورتی که بیماران بانک کشاورزی دارای معرفی نامه باشند در مطب قابل پذیرش هستند

   1. محمد یادگاری گفت:

    سلام. جناب آقای دکتر هزینه ارتودنسی در هر فرد با فرد دیگر فرق دارد؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. بله متفاوت است. هزینه های درمان با توجه به عواملی چون طول درمان، وسایل مورد نیاز در درمان، شرایط بیمار و ابزار های مورد استفاده در طول درمان بستگی دارد.

 168. فرزاد گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشین راستش دندونای جلوی بالا و پایین از هم فاصله دارند میخواستم بدونم مشکلم با ارتودنسی حل میشه یا نه؟
  ممنون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. بله مشکل شما با ارتودنسی حل می شود و می توان فضای انها را با ارتودنسی بست

 169. مریم جاهد گفت:

  سلام ایا میتوان هزینه ارتودنسی را به اقساط پرداخت کرد

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ابتدا و بقیه می تواند اقساط پرداخت شود

 170. محمد گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت دکتر جمیلیان عزیز
  جناب دکتر من میخواستم ارتود نسی کنم 35 سال دارم ایا امکان دارد.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. در صورتی که شرایط لثه شما سالم باشد ارتودنسی برای شما امکان پذیر است

   1. آرش قلی زاده گفت:

    سلام و خسته نباشید. هزینه ارتودنسی ثابت چقدر میشود

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام . هزینه بستگی به ناهنجاری فک و دندانها دارد. شما می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. تا پس از معاینه راهنماییهای لازم حضوری داده شود.

   2. یلدا عباسیان گفت:

    سلام خسته نباشید.من دندونای فک بالا و پایین از هم فاصله داره و یکمی جلو هستند.میخواستم ببینم با ارتودنسی حل میشه؟یکی هم بیمه ی نیروی مسلح چقدر از هزینه ی درمان رو پرداخت میکنه البته بیمه ی تکمیلی هم داریم.

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. در خصوص بیمه باید از کارگزار بیمه سوال نمایید.

 171. وحیدجاهدمنش گفت:

  باسلام خدمت دکتر. میخاستم بدانم ایا شرایط اقساط برای ارتودنسی انجام می شود.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. قسمتی از هزینه ارتودنسی ابتدا و مابقی به طور اقساط خواهد بود.

   1. ولید گفت:

    سلام اقا دکتر …واسه فک بالا چقد میشه هزینش؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 172. مریم گفت:

  ایا می توان ارتودنسی را به طور اقساط هم داد

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام قسمتی ار هزینه ها ابتدا و مابقی به صورت اقسا ط از سوی بیمار پرداخت می شود

 173. روزبه گفت:

  سلام آقای دکتر
  خسته نباشید
  ایا بیمه تامین اجتماعی هزینه درمان ارتودنسی را تقبل مینماید.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. متاسفانه بیمه های تامین اجتماعی هزینه درمان ارتودنسی را تحت پوشش قرار نمی دهند.

   1. زین الدینی گفت:

    سلام آقای دکتر واسه ارتودنسی بیمه نیروهای مسلح رو قبول میکنبن؟

    1. دکتر جمیلیان گفت:

     با سلام. یک گواهی بنا به مبلغ دریافتی از شما خطاب به بیمه نیروهای مسلح داده می شود.

     1. ویدا حسنی گفت:

      سلام خسته نباشید.من دندونای فک بالا و پایین از هم فاصله داره و یکمی جلو هستند.میخواستم ببینم با ارتودنسی حل میشه؟

     2. دکتر جمیلیان گفت:

      باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

  2. محمد گفت:

   سلام من ۲۲ سالمه و فک پایینم منحرفه و دندون های بالا و پایینم روی هم قرار نمیگیرن آیا باید جراحی کنم یا با ارتودنسی خوب میشن و اگه جراحی لازم هس هزینه جراحی و ارتودنسی چقدر میشه تقریبا؟؟؟

   1. دکتر جمیلیان گفت:

    با سلام. باتوجه به شرایط سنی باید جراحی انجام بگیرد. ابتدا ارتودنسی ثابت در اواسط درمان جراحی انجام می شود. در خصوص هزینه جراحی باید با متخصص جراح فک و صورت مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *