اخبار

هفدهمین کنفرانس علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

هفدهمین کنفرانس علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

هفدهمین گردهمایی علمی سالانه و چهاردهمین کنگره بین المللی انجمن ارتودنتیستهای ایران از روز سه شنبه 14 آبان ماه تا روز جمعه 17 آبان ماه سال 1398 برگزار شد. در این کنفرانس بین المللی در حوزه های پزشکی، دندانپزشکی و ارتودنسی تحقیقات و دستاوردهای علمی متخصصین این رشته ارائه داده شد. محل برگزاری این همایش در مرکز همایش های بین المللی پ‍ژوهشگاه صنعت نفت در شهر تهران بود.

پروفسور عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و فلوشیپ تخصصی جراحی های ارتوگناتیک و سندرم های فک و صورت و دارای بورد تخصصی ارتودنسی اروپا در این همایش مقاله ای را در روز جمعه مورخ 17 آبان ماه 1398 ارائه نمودند.

این مقاله پیرامون موضوع The effects of Farmand, FränkEl-2 and Bionator on treatment of mandibular deficiency in late mixed dentition بود.

دکتر جمیلیان در 17 کنگره علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

دکتر جمیلیان در 17 کنگره علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

مشکل کوچکی فک پایین از جمله ناهنجاری های فک می باشد که منجر به بروز عوارض گوناگونی می شود. این عوارض شامل انسداد راه های هوایی و تنفسی و بروز خر و پف، ساییدگی دندان ها و … می باشد. پروفسور عبدالرضا جمیلیان در این ارائه یکی از روش های موثر درمان این ناهنجاری را مورد بحث و بررسی قرار دادند و دستاوردهای علمی خود را در زمینه درمان کوچکی فک پایین با دیگر متخصصین به اشتراک گذاشتند.

دکتر جمیلیان

درباره دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت و استاد تمام (پروفسور) بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *