اخبار

مراسم تجلیل از اساتید نمونه کشوری

مراسم تجلیل اساتید نمونه کشور

هفته گذشته مراسم تجلیل از اساتید نمونه کشوری برگزار شد. این مراسم با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دکتر طهرانچی برگزار شد.

این مراسم در تالار شهید مطهری سازمان مرکزی و با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه، حجتالاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر علیرضا منظری توکلی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی، دکتر بابک نگاهداری سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری، دکتر جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی، روسای استانی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مدیران سازمان مرکزی حضور داشتند.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از 14 استاد نمونه کشوری دانشگاه آزاد اسلامی در سال 98 تجلیل شد.

مراسم تقدیر از دکتر جمیلیان بهترین ارتودنتیست ایران

از دانشگاه علوم پزشکی اسم دو نفر از اساتید به چشم می خورد که دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی به عنوان یکی از این اساتید برتر معرفی شدند.

دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی استاد نمونه

دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و فلوشیپ  تخصصی جراحی های ارتوگناتیک و سندرم های فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی . ایشان در حال حاضر استاد تمام وقت دانشگاه دندانپزشکی بخش ارتودنسی می باشند . دکتر جمیلیان دارای 70 مقاله علمی پژوهشی در مجلات علمی ارتودنسی معتبر دنیا دارای ISI و PubMed، چهارده مقاله در مجلات علمی داخلی، 5 ثبت اختراع شامل 2 اختراع در آمریکا، 37 مقاله در کنگره های بین المللی خارجی و 47 مقاله در کنگره های بین المللی داخلی و سخنراني و ارایه مقالات متعدد درکنگره های متخصصين ارتودنسي در کشورهای انگلستان، ایتالیا ،آلمان، ایسلند، فنلاند، لهستان، اسلوانی، اسپانیا، و ترکیه می باشد.

دکتر جمیلیان دارای بورد تخصصی ارتودنسی ایران و اروپا می باشند و جز معدود افرادی است که نام ایشان در دانشنامه ویکی پدیا درج شده است.

دکتر جمیلیان

درباره دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت و استاد تمام (پروفسور) بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *