اخبار

شصتمین کنگره دندانپزشکی ایران

شصتمین کنگره دندانپزشکی ایران

تغییر الگو در دندانپزشکی مدرن، شعار شصتمین کنگره جامعه دندانپزشکی ایران است.
بر اساس روال معمول که هر کنگره با یک عنوان هدف گذاری می شود، عنوان این کنگره نیز Paradigm Shift in Modern Dentistry و دلیل آن ورود تکنولوژی‌های جدید به سه حوزه آموزش، درمان و سلامت و به دنبال آن، ایجاد تحولی بزرگ در دندانپزشکی است.

شصتمین کنگره دندانپزشکی ایران در مهر ماه سال  1399 در تهران برگزار خواهد شد. در این کنفرانس بین المللی پروفسور عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و فلوشیپ تخصصی جراحی های ارتوگناتیک و سندرم های فک و صورت و دارای بورد تخصصی ارتودنسی اروپا آخرین دستاوردهای علمی  و تکنیک های ارتودنسی در زمینه تشخیص و طرح درمان بیماران با جلوزدگی فک پایین و عقب رفتگی فک بالا را  به صورت سخنرانی ارائه می نمایند . در این کنگره پنل‌های بحث و گفتگو بین اساتید و شرکت کنندگان تشکیل می‌شود . در این پنل‌ها اساتید در زمینه‌های مختلف، موضوعات و کیس‌های مشخصی را به بحث گذاشته و شرکت کنندگان را در بحث دخالت می‌دهند تا بتوانند سؤالات خود را بپرسند و در نهایت به جمع‌بندی مناسبی از انواع کیس‌هایی که ممکن است باآن‌ها مواجه شوند برسند. آقای دکتر جمیلیان پاسخگوی سوالات دانشجویان و همکاران همچون سنوات گذشته خواهند بود. محل برگزاری این همایش در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد در شهر تهران خواهد بود.

سخنرانی پروفسور جمیلیان در شصتمین کنگره دندانپزشکی ایران تحت عنوان Treatment Plan Consideration in Class III Malocclusion ارائه خواهد شد .

ناهنجاری فک کلاس 3

به طور طبیعی فک بالا باید به طور مختصری جلوتر از فک پایین باشد، یعنی زمانی که دو فک روی هم قرار می گیرند  فک بالا یک یا دو میلی متر جلوتر از فک پایین قرار دارد. جلوزدگی فک پایین و عقب ماندگی فک بالا باعث ایجاد ناهنجاری کلاس 3 می شود  دکتر جمیلیان مخترع و محقق در خصوص اختراع دستگاه جدید ارتودنسی که به روش داخل دهانی می باشد و در اداره ثبت اختراعات امریکا به نام ایشان  به ثبت رسیده است نکات کاربردی کلیدی این دستگاه کوچک  را شرح می دهند این دستگاه داخل دهانی  برای اصلاح عقب بودن فک بالا به کار می رود و معایب دستگاههای بزرگ خارج دهانی همچون فیس ماسک  Face Mask   را ندارد.

دکتر جمیلیان

درباره دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت و استاد تمام وقت بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *