مقاله دکتر عبدالرضا جمیلیان در نود و نهمین کنگره انجمن ارتودنسی اروپا 2024

دکتر عبدالرضا جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
به واسطه دانش و تجربه فراوانش و همچنین به دلیل سوابق درخشانش در زمینه حضور در کنگره های بین المللی دندانپزشکی و ارتودنسی سالهاست که به یکی از سخنرانهای همیشگی این کنگره تبدیل شده است. ایشان در نود و نهمین کنگره انجمن ارتودنسی اروپا که از تاریخ ۹ تا ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ در آتن یونان برگزار شد مقاله خود را تحت عنوان زیر ارائه نمودند:

The use of clear aligners in the treatment of maxillary deficiency in growing patients: two case reports

بنر کنگره متخصصین ارتودنسی اروپا 24

آخرین دستاوردهای دکتر عبدالرضا جمیلیان در درمان ناهنجاریهای فکی در کنگره انجمن ارتودنسی اروپا 2024

کنگره سالانه انجمن ارتودنسی اروپا فرصتی بی ‌نظیر برای تبادل دانش، جمع ‌آوری اطلاعات علمی جدید و یادگیری در زمینه پیشرفت ‌های ارتودنسی فراهم می‌سازد. سخنرانان در این کنگره، از برجسته ‌ترین متخصصان حوزه خود هستند و در طول برگزاری این رویداد به بررسی و پاسخ‌ گویی به سوالات مرتبط با مسائل بالینی و علمی که با آن‌ ها مواجه هستیم، پرداختند.

نود و نهمین کنگره انجمن ارتودنسی اروپا از تاریخ ۹ تا ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ در آتن یونان برگزار شد. انجمن ارتودنسی اروپا هر ساله با برگزاری کنگره سالانه خود، ارتودنتیست ‌ها را از سراسر جهان در کشورهای مختلف اروپایی گرد هم می‌آورد. دکتر عبدالرضا جمیلیان که یکی از متخصصین شناخته شده بین المللی در این حوزه هستند، در این کنگره شرکت نموده و مقاله خود را با عنوان زیر ارائه دادند:

Three-Dimensional analysis of pharyngeal airway volume in class I,II,III malocclusion

پنجاه و سومین کنگره ارتودنسی ایتالیا و هشتمین کنگره MIOP در شهر فلورانس ایتالیا در سال 2022

دکتر عبدالرضا جمیلیان در پنجاه و سومین کنگره ارتودنسی ایتالیا و هشتمین کنگره MIOP که در تاریخ 13 تا 16 اکتبر 2022 در شهر فلورانس ایتالیا برگزار شد، شرکت کردند. ایشان سخنرانی خود را به عنوان Key note speaker تحت عنوان: ” طرح درمان در بیماران با ناهنجاری کلاس 3 ” ارائه نمودند. همچنین در کنگره فوق پوستر، ایشان تحت عنوان:
Tooth-borne distraction osteogenesis versus conventional Le Fort I in maxillary advancement of cleft lip and palate patients
جایزه نفر اول در بین تمامی پوسترها را به خود اختصاص داد.
دکتر جمیلیان در کنگره ارتودنسی اروپا 2022 در قبرس

نود و هفتمین کنگره ارتودنسی اروپا 2022 در قبرس

دکتر عبدالرضا جمیلیان در نود و هفتمین کنگره ارتودنسی اروپا که در سال 2022 در تاریخ 30 می تا 3 ژوئن در قبرس برگزار شد، شرکت کردند. ایشان مقاله خود را تحت عنوان:
Comparison of distraction osteogenesis versus conventional Le Fort I in maxillary advancement of cleft lip and palate patients

ارائه نمودند.

یک صد و هجدهمین کنگره انجمن ارتودنتیست های امریکا 2018

دکتر عبدالرضا جمیلیان در  یک صد و هجدهمین  کنگره انجمن ارتودنتیست های آمریکا  American Association of Orthodontists در سال ۲۰۱۸ در شهر واشنگتن در کشور آمریکا مقاله ای تحت عنوان Treatment of maxillary deficiency in growing patients را به صورت سخنرانی key note speaker در جمع بهترین متخصصین ارتودنسی آمریکا ارایه شده است.
صدمین کنگره انجمن ارتودنتیست های امریکا