اخبار

پرداخت هزینه ارتودنسی با ارز مجازی

پرداخت هزینه ارتودنسی با ارز مجازی

ارز مجازی تکنولوژی جدید برای پرداخت های الکترونیکی سال های اخیر به حساب می آید که به کمک این روش نوین می توانیم پول را از طریق اینترنت به هر حسابی که تمایل داریم انتقال دهیم. بسیاری از شرکت ها و موسسات در سرتا سر جهان از تکنولوژی ارز مجازی برای دریافت و ارسال خدمات ارزی خود استفاده می نمایند و  از طریق ارز مجازی می توان مدیریت بسیار صحیح بر روی پرداخت ها و دریافت ها داشته باشند. ارز مجازی به کاربران اجازه می دهد که بدون هیچ واسطه ای عمل پرداخت خود را انجام دهند و به کمک ارز مجازی در هر ساعت از شبانه روز و هر کجای دنیا که باشید می توانید به راحتی عمل پرداخت هزینه ها را انجام دهید.

پرداخت هزینه ارتودنسی با سکه کونوس

دلیل استفاده از ارز مجازی در مطب

از آنجایی که دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و استاد دانشگاه راحتی و رفاه بیماران و مراجعین را در نظر می گیرند، در مطب ایشان امکان پرداخت هزینه از طریق ارز مجازی وجود دارد. بیماران و مراجعین محترم می توانند از طریق ارز مجازی هزینه مرتبط به درمان های مختلف خود  شامل ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی و غیره را پرداخت نمایند. مطب دکتر جمیلیان جزء اولین مطب های دندان پزشکی است که در ایران این امکان را ارائه می دهد. یک متخصص ارتودنسی خوب همیشه به رفاه حال بیماران و مراجعین اهمیت می دهد در نتیجه استفاده از این روش پرداخت باعث راحتی مراجعین جهت پرداخت صورت حساب درمانی خود میگردد.

برای استفاده از این تکنولوژی باید ابتدا اپلیکیشن مربوطه را بر روی دستگاه موبایل یا تبلت نصب نمود و سپس از طریق بارکد زیر نسبت به پرداخت یا ارسال ارز اقدام نمود.

you can pay with cryptocurrency  Counos coin

پرداخت هزینه ارتودنسی با ارز مجازی

5bdh3Xhwz98q7yQALK6qJFuQrjYcgAzQ8M

دکتر جمیلیان

درباره دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت و استاد تمام وقت بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *