ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی نمونه کار قبل و بعد ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی پس از خاتمه دوره 6 ساله دندانپزشکی در رقابتی فشرده از میان انبوهی از دندانپزشکان علاقمند به ارتودنسی موفق به ورود به دوره تخصصی ارتودنسی می شود. در دوره های دندانپزشکی عمومی، فرصت و امکان یادگیری کامل ارتودنسی جهت انجام درمان ارتودنسی موفق وجود ندارد.  دندانپزشکان در دوره تخصص ارتودنسی به طور متوسط 3 سال فقط به فراگیری انواع مهارت های ارتودنسی متحرک و ثابت مشغول می شوند. انجمن ارتودنتیست های ایران پیشنهاد می کند:

در صورتی که تمایل به انجام درمان ارتودنسی دارید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید. برای مطمئن شدن از اینکه دندانپزشک شما متخصص ارتودنسی است و دندانپزشک عمومی نیست این است که به سایت سازمان نظام پزشکی مراجعه نمایید. با انتخاب گزینه جستجوی پزشک و انتخاب متخصص ارتودانتیکس فهرستی از متخصصین در اختیارتان قرار می دهد.

عناوین زیر را که ممکن است در تابلو، سرنسخه، کارت ویزیت و یا هرگونه آگهی تبلیغاتی مشاهده کنید بیانگر متخصص ارتودنسی بودن نیست. یک متخصص ارتودنسی برای معرفی تخصص خود فقط از عبارت متخصص ارتودنسی استفاده می کند و از عبارت های نظیر: دندانپزشک، ارتودنسی، دندانپزشک متخصص و مانند آن استفاده نمی نماید.

آقای سمت راست بهترین متخصص ارتودنسی در تلویزیون ملی آقای سمت چپ مجری تلویزیون

دعوت از بهترین متخصص ارتودنسی دکتر عبدالرضا جمیلیان در تلویزیون

چطور بهترین متخصص ارتودنسی را انتخاب کنیم؟

با نگاهی به درمان های ارتودنسی و متخصصین فعال در این حوزه، می توان شاخص هایی را برای تعریف بهترین متخصص ارتودنسی نمونه تعریف کرد که با ارائه خدمات سلامت و بهبود زیبایی صورت، نقشی اساسی در ارتقای اعتماد به نفس و سطح کیفی زندگی افراد برعهده دارند. عوامل مختلفی در رضایت مشتری تاثیرگذار است که با ویژگی های بهترین متخصص ارتودنسی خوب و مجرب گره خورده است. می توان الویت اول را تجربه و دانش متخصص دانست که می تواند با فراهم آوردن تجهیزات مناسب و محیطی ایده آل بهترین تجربه را برای مراجعه کنندگان به وجود آورد.

 • درمان ارتودنسی فقط باید توسط متخصص ارتودنسی انجام پذیرد و برای این کار به دندانپزشک مراجعه نکنید.
 • متخصص ارتودنسی مجرب و با دانش فراوان در زمینه درمان بیماریهای مختلف فک و دهان انتخاب گردد تا بر تمامی ناهنجاریهای فک و صورت اشراف کامل داشته باشد.
 • متخصص ارتودنسی ای ارجح می باشد که در زمینه دانشگاهی فعالیت داشته باشد، چرا که اساتید دانشگاه، اطلاعات بروز تری در این زمینه دارند.
 • متخصصی که دارای مقاله های معتبر علمی و تحقیقات در این زمینه باشد، از بینش بهتری در این رشته برخوردار است.
 • اساتیدی که دارای سخنرانی های مختلف ارتودنسی در کنگره های داخل و خارج کشور هستند، تسلط بهتری در درمان بیماران ارتودنسی دارند.

دکتر عبدالرضا جمیلیان یکی از بهترین های این رشته می باشند. به این دلیل به ایشان لقب بهترین متخصص ارتودنسی تهران و بهترین متخصص ارتودنسی ایران داده می شود که افتخارات علمی و پژوهشی و عملی زیادی را در سطح بین الملل برای ایران و ایرانیان به ارمغان آورده اند. دکتر جمیلیان به عنوان برترین پژوهشگر و برترین استاد نمونه کشوری معرفی شده اند. ایشان تنها متخصص ارتودنسی ایرانی می باشند که نام ایشان در ویکی پدیا درج شده است. این افتخار به این دلیل نصیب ایشان شده است که در سطح بین الملل فعالیت های ارزشمندی را در زمینه ارتودنسی انجام داده اند. ثبت اختراع در آمریکا و ایران و ارائه مقالات و سخنرانی های متعدد در مجلات و مجامع معتبر بین الملل گوشه ای از این افتخارات می باشد. برای کسب اطلاعات و مشاهده مدارک می توانید به بخش درباره دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی مراجعه بفرمایید.

بهترین متخصص ارتودنسی چه خدماتی به بیمار ارائه می نماید؟

ارتودنسی اولین شاخه تخصصی دندانپزشکی است و به تشخیص، پیشگیری و درمان بی نظمی های دندانی و ناهنجاری های فکی می پردازد. در ارتودنسی تلاش می شود تا با اینگونه درمان ها هم به زیبایی و هم به عملکرد بهتر دهان و دندان ها کمک شود. انواع خدماتی که بهترین متخصص ارتودنسی می تواند به شما دهد شامل:

 • درمان شکاف کام و لب (لب شکری) این بیماری در گروه بیماری های مادرزادی قرار می گیرد و توسط متخصص ارتودنسی قابل درمان است.
 • درمان ناهنجاری های ساده دندانی شامل: دندان اضافی، نامرتبی و شلوغی دندان ها، کراس بایت دندانهای قدامی
 • درمان ناهنجاری های غیر ساده دندانی شامل: اورجت، دیپ بایت، اپن بایت، غیبت دندانی، ناهماهنگی خط وسط دندان ها، وجود فاصله در بین دندان ها
 • درمان ناهنجاری های فک شامل: ناهنجاری فک کلاس 2، ناهنجاری فک کلاس 3، انحراف فک، بزرگی و یا کوچکی فک بالا، بزرگی و یا کوچکی فک پایین

کلینیک بهترین متخصص ارتودنسی

بهترین کلینیک تخصصی ارتودنسی

بهترین راه برای درمان ناهنجاری دهان دندان و فک مراجعه به بهترین کلینیک تخصصی ارتودنسی و یک متخصص در این زمینه است. اما در میان این همه کلینیک و دندانپزشک کدام یک بهترین است؟

اگر در تهران زندگی می کنید یا هر شهر دیگر حتما به 3 نکته مهم در انتخاب بهترین کلینیک تخصصی ارتودنسی و بهترین پزشک متخصص ارتودنسی توجه کنید:

 1. تجربه را انتخاب کنید: متخصص یا کلینیکی تخصصی ارتودنسی که انتخاب می کنید تجربه و سابقه کافی در این زمینه را داشته باشد.
 2.  متخصص را انتخاب کنید: شخص یا کلینیکی که انتخاب می کنید حتما به طور اختصاصی در زمینه ارتودنسی کار کرده باشد.
 3. شهرت را انتخاب کنید: یک کلینیک یا متخصص مشهور مسلما درمان های موفقی را پشت سر گذاشته است که به شهرت خوبی رسیده است بنابراین از تجربه دیگران در این مورد استفاده کنید.
 4. متخصصی را انتخاب نمایید که صاحب تالیف کتاب و مقاله در داخل و خارج کشور باشد در دانشگاه سمت استاد داشته باشد . در کنگرهای داخل و خارج از کشور سخنرانی های متعدد در مورد ارتودنسی داشته باشد. دارای ثبت اختراع در کشورهای مطرح دنیا باشد.

درمان ارتودنسی یکی از درمان های مهم در زمینه بازسازی ترتیب دندان ها و فک ها می باشد و در چهره افراد و لبخند آنان نقش کلیدی را بازی می کند. لذا جهت انجام ارتودنسی دندان و یا فک باید در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی بسیار دقت کرد.

مطب بهترین متخصص ارتودنسی

هدف بهترین متخصص ارتودنسی از درمان

هدف بهترین متخصص ارتودنسی این است که: با کمک خدمات باکیفیت و البته هزینه مناسب، به هدف اصلی خود که رفع اختلالات دهانی، دندانی و فکی و همچنین ارتقا سلامت روحی و جسمی بیمار است کمک شایانی کند و بیماران وفاداری را با خود همراه کند. اما در جهت مخالف ممکن است بیمارانی با مراجعه به دندانپزشکی عمومی و نبود تخصص کافی در ارتودنسی علاوه بر ناهنجاری های موجود، با مشکلات جدیدی نیز روبرو شوند.

بهترین درمان ارتودنسی با همکاری بیمار

بیمار باید با متخصص ارتودنسی همکاری خوبی داشته باشد تا بتواند به بهترین نتیجه برای درمان ارتودنسی برسد. بیماران در حین درمان ارتودنسی می بایست به آنچه متخصص ارتودنسی به آنها تذکر می دهند به خوبی گوش فرا دهند. به عنوان نمونه اگر به بیماری گفته می شود که از کش ارتودنسی در حین درمان استفاده کند بیماران باید در مورد استفاده از کش و یا موارد دیگر بخوبی با متخصص ارتودنسی خود همکاری نمایند تا درمان موفقیت آمیز باشد و بهترین نتیجه را از درمان ارتودنسی بگیرند. همچنین بهداشت دهان و دندان در حین درمان ارتودنسی باید به خوبی رعایت شود تا مطلوبترین پاسخ به درمان به دست آید. در این میان دکتر جمیلیان با تجربه و مهارت بسیار بالا در زمینه ارتودنسی، همواره توانسته اند زیبایی و بهترین تناسب را میان اجزای صورت بیمار و لبخندی زیبا را به مراجعه کنندگان خود هدیه دهند.

سوالات متداول بهترین متخصص ارتودنسی

1-بهترین متخصص ارتودنسی تهران کیست؟

بهترین متخصص ارتودنسی تهران و ایران کسی است که علاوه بر گذراندن دوره تخصصی ارتودنسی با رتبه بالا دارای فلوشیپ جراحی نیز باشد. دکتر جمیلیان دارای بورد تخصصی ارتودنسی ایران و اروپا می باشند. 6 کتاب ارتودنسی به فارسی و 4 کتاب به انگلیسی دارند. بیش از 100 مقاله در ژورنال های معتبر خارجی دارند. تنها متخصص ارتودنسی ایرانی می باشند که در ویکی پدیا نام ایشان درج شده است. ایشان بهترین متخصص ارتودنسی می باشند که 3 ثبت اختراع دستگاه ارتودنسی در آمریکا و 3 ثبت اختراع در ایران دارند. دکتر جمیلیان سخنرانی های متعددی نه تنها در کنگره های ارتودنسی ایران بلکه در انجمن ارتودنتیست های اروپا نیز انجام داده اند.

2-چه سوالاتی باید برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی بپرسیم؟

از متخصص ارتودنسی بخواهید که در رابطه با طرح درمان ارتودنسی، مدت زمان درمان ارتودنسی و وسایل و تجهیزاتی که استفاده می کند به شما اطلاعات جامعی بدهد. همچنین هزینه ارتودنسی باید متناسب با کیفیت درمان ارتودنسی ارائه شده از سوی ارتودنتیست باشد. درباره سوابق و تجربه و نمونه کارهای پزشک نیز تحقیق کنید و سپس بهترین متخصص ارتودنسی را انتخاب کنید.

3-در دوران شیوع کرونا چطور بهترین متخصص ارتودنسی را انتخاب کنیم؟

در دوران شیوع کرونا باید علاوه بر این که تجربه و مهارت بهترین متخصص ارتودنسی را در نظر بگیرید نسبت به بهداشت محیط کلینیک و مطب نیز حساس باشید. لازم است تمام کارکنان و ارتودنتیست از ماسک و دستکش و لباس مخصوص استفاده کنند. رعایت دیگر پروتکل های بهداشتی مثل ضدعفونی منظم سطوح مطب یا کلینیک از دیگر موارد مهمی است که باید به آن توجه کنید. پاسخگویی آنلاین متخصص به سوالات بیماران تحت درمان یکی دیگر از خدمات ارزشمندی است که بهترین متخصص ارتودنسی در زمان شیوع کرونا به بیماران ارائه می کند.

4-آیا هزینه درمان ارتودنسی توسط بهترین متخصص ارتودنسی بسیار بالا است؟

الزاما هر متخصصی که بالاترین هزینه را برای درمان ارتودنسی دریافت می کند بهترین متخصص ارتودنسی نیست. بنابراین هزینه ارتودنسی را معیاری برای انتخاب ارتودنتیست خود قرار ندهید.

5-پاسخ دهی بهترین متخصص ارتودنسی به بیماران چگونه است؟

بهترین متخصص ارتودنسی در طول درمان همواره پاسخگوی بیماران از طرق مختلف می باشد. پاسخگویی منظم ارتودنتیست به سوالات بیماران می تواند از طریق تلفن، واتساپ، اینستاگرام و … به روند با کیفیت درمان ارتودنسی کمک شایانی نماید.

6-آیا دندانپزشک عمومی می تواند بهترین متخصص ارتودنسی باشد؟

یک دندانپزشک عمومی نمی تواند درمان ارتودنسی انجام دهد. دندانپزشک عمومی بعد از گذراندن دوره های تخصصی ارتودنسی موفق به اخذ بورد تخصصی ارتودنسی می گردد. بنابراین اولین معیار انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی داشتن بورد تخصصی ارتودنسی می باشد. سپس در نظر داشتن تجربه و مهارت و … ارتودنتیست برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی ضروری است.

author-avatar
درباره دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان، متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت و استاد تمام وقت بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا هستند.

48 دیدگاه برای “بهترین متخصص ارتودنسی

 1. شهاب گفت:

  دکتر سلام ارادتمند
  من ۲۹ ساله هستم.فک بالا و پایین من نامرتب هست راهی برای درمان هست؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. اگر مشکل فک داشته باشید در این سن ارتودنسی ثابت بهمراه جراحی فک لازم است. در غیر اینصورت فقط ارتودنسی ثابت نیاز است. باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه راهنمایی های لازم داده می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 2. پروانه میرزایی گفت:

  سلام عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما پسری چهارده ساله دارم با دندانهایی درشت که دو تا از دندانهای نیش بالا در چپ و راست از بالای لثه رشد کرده و کامل بیرونه طوری که اصلا دلم نمیخواد بخنده آیا باید این دو دندان کشیده شود یا نیاز به ارتودنسی دارند برای مراجعه و مشاوره آدرس مطب و میخواستم ممنونم از لطفتون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. باید معاینه از فک و دندان های فرزند شما انجام گیرد. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. آدرس مطب در سایت مطب موجود است.

 3. مینا خباز گفت:

  سلام.آقای دکتر دندان و فک پسرم مشکل داره و نامرتبه . در شهرستان هستیم. الان 9 سالشه کی باید به شما مراجعه کنیم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بیمارانی که دارای مشکل فکی باشند اگر بعد از سن بلوغ (بدلیل اسکلتی شدن فک ) به متخصص ارتودنسی مراجعه نمایند ابتدا تحت درمان ارتودنسی سپس جراحی فک نزد متخصص فک و صورت باید قرار گیرد. ولی اگر در سن پایین یا قبل از سن بلوغ اقدام کنند با دستگاه های ارتودنسی بدون عمل جراحی مشکل فکی درمان خواهد شد. الان در سن مناسبی هستند. . می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 4. سمیه حاجی پور گفت:

  سلام آقای دکتر من در اندیمشک زندگی می کنم. شما را بهم معرفی کردن. دندانهای دخترم نامرتب و کج هست. اینجا دکتر متخصص ارتودنسی خوب نداریم. چه وقت و کی باید بیایم تهران. دخترم 10 سالشه.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. مطب پذیرای شماست. بهتر است معاینه کلینیکی از دندان و فک فرزند شما انجام گیرد. در هنگام معاینه راهنمایی های لازم داده می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 5. سمیرا نقدی گفت:

  سلام من 40 سال دارم.دو تا دندان جلو فک بالایم فاصله دارند. آیا با ارتودنسی اصلاح میشه یا باید لمینیت کنم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. با ارتودنسی ثابت فاصله دو دندان بالا شما درمان می شود. بهتر است معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه راهنمایی های لازم داده می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 6. حسین کیشانی گفت:

  با سلام. آقای دکتر جمیلیان عزیز، من و پسرم از اهواز خدمت میرسیدم. درمان ارتودنسی پسرم تمام شده. دندان ها و فکش خیلی عالی شده. واقعا از جراحی نجاتش دادید. الان پسر عموش 10 سالش میخاد بیاد خدمتتون برای درمان ارتودنسی. اسمش محمد کیشانی هست. شما بهترین متخصص ارتودنسی در ایران هستید. ممنون و سپاسگزارم.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. خوشحالم که رضایت دارید. انشااله سلامت و تندرست باشید. اگر به موقع و در سن مناسب درمان ارتودنسی انجام شود، دیگر نیاز به جراحی نمی باشد با دستگاه های ارتودنسی فک درمان می شود. ما در خدمت هستیم. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 7. زینب شهبازی گفت:

  سلام. آقای دکتر جمیلیان پسر من 10 سال دارد. دندان های بهم ریخته و نامرتبی بخصوص در فک پایین دارد. از نظر ارثی خانواده پدرش فک پایین عقب تر از فک بالا است. ما در شهرستان آباده زندگی می کنیم. دنبال متخصص ارتودنسی خوب گشتم شما را در معرفی کردن. حالا ما باید چیکار کنیم؟کی به شما مراجعه کنیم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. فرزند شما الان در بهترین سن درمان ارتودنسی قرار دارد. باید معاینه کلینیکی شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید. در زمان نوبت گرفتن بفرمایید که از شهرستان تشریف می آورید.

 8. آریانا گفت:

  سلام. آقای دکتر جمیلیان عزیز، شما قشنگترین خنده ها را درست می کنید. امیدوارم قشنگترین خنده ها براتون ساخته بشه.شما بهترین متخصص ارتودنسی در ایران هستید.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. ممنون از مهر و محبت شما. امیدوارم همیشه لبخند داشته باشید.

 9. شکیبا شریفی گفت:

  سلام. آقای دکتر جمیلیان. من شهرکرد زندگی میکنم. خیلی بدنبال بهترین متخصص ارتودنسی گشتم تا شما را پیدا کردم. دندان پسرم فاصله داره و 12 سالش هست. چند ماه پیش یکبار برای مشاوره آمدیم. آیا در این جلسه براکت گذاشته میشه. رادیوگرافی را هم می آورم. ممنونم از پاسخگوی شما

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بله، مطب پذیرای شما هست. پسر شما در سن مناسبی برای درمان ارتودنسی هستند. رادیوگرافی دندان های ایشان را هم بیاورید.

 10. ریحان سوادکوه مرد گفت:

  سلام آقای دکتر من و برادرم هر دو ارتودنسی کردیم و من 4 سال پیش ،پیش شما اومدم ولی برادرم 2 سال پیش ،پیش یکی دیگه از همکاراتون تو تهران اومد و حالا بعد از چهار سالی که ارتودنسی کردم مشکلی ندارم. دندون هام بر نگشته و مثل روز اول که ارتودنسیم رو باز کردم مونده ولی برادرم که دو سال بعد از من ارتودنسی کرده مشکلش دوباره برگشته. حالا من خواستم هم ازتون تشکر کنم و بپرسم که چرا مشکل برادرم دوباره برگشت؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. طرح درمان متخصص ارتودنسی بسیار مهم است. اگر طرح درمان خوب و درست نباشد بعد از مدتی مشکل بر می گردد. پیشنهاد می شود مقاله بهترین متخصص ارتودنسی را مطالعه نمایید و با معیارها برای انتخاب متخصص ارتودنسی خود آشنا شوید.خوشحالم که شما ما را انتخاب کردید.

 11. سهیل گفت:

  سلام دکتر خسته نباشید
  بنده بدنبال بهتربن متخصص ارتودنسی میگشتم تا اینکه شما را معرفی کردن. در وب سایت شما کارهاتون را دیدم متوجه شدم واقعا درسته. حالا من میخوام دخترم را نزد شما برای ارتودنسی بیارم. آیا در اولین جلسه براکت سیم ها نصب می شوند.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. در جلسه مشاوره در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. در جلسه اول بعد از مشاوره براکت ارتودنسی روی دندان ها قرار می گیرد.

 12. علی دانه کلایی گفت:

  سلام و ارادت خدمت آقای دکتر عزیز وسخت کوش چند تا سوال مهم داشتم خدمتتون که خیلی مهم است جواب بدین ممنون میشم اقای دکتر باتوجه به مشکلات مالی شدید و اینکه پدرم کارگر بود وسرطان داشت من تا قبل سن بلوغ بهترین زمان بود نتونستم ارتودنسی انجام بدم الان ۲۱ سالمه یه ماه دیگر می خوام ارتودنسی کنم و اینکه دکترم از شهر خودم مطبش روبرده شهرساری هر 15روز یه بار میاد درمانگاه دولتی شهر خودمون چون راهم دوره و سختمه عکسامم دیده می خواستم ببینم که چن ساعت در ابتدا زمان میبره از فکم قالب گیری کنه و 2.اینکه در همان جلسه اول براکت ها رومیگذاره3 اینکه در طول دوره درمان فقط یکبار براکت میگذاره برام یا هریکماه یه بار براکتها رو بایستی عوض کنه؟ سوال اخر اینکه کمی فک پایین من جلوزدگی داره امیدی هست که بعد ازارتودنسی جراحی فک نیاز نداشته باشم؟ و اینکه دکتر ارتودنسی ثابت میزاره یا متحرک موفق باشید خیلی برام مهمه جواب بدید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. با آرزوی سلامتی و تندستی برای شما. دوست عزیز ، دندان و فک شما باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه (ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک)، طول درمان ارتودنسی، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره باید به شما گفته شود. براکت ها در اولین جلسه ( اولین جلسه بعد از جلسه مشاوره) روی دندان ها نصب می شود. و هر ماه یکبار این سیم ها براساس طرح درمان متخصص ارتودنسی تنظیم می گردد. اینکه ارتودنسی ثابت لازم است یا متحرک بستگی به نوع ناهنجاری و تشخیص متخصص ارتودنسی شما هست. موفق و موید باشید.

 13. مهسا گفت:

  سوال دیگه ام هم اینه که بعد از ارتودنسی هنگام لبخند لثه ام معلوم میشه و این قضیه خیلی ناراحت کننده اس درمانی برای این مشکل وجود داره

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. طرح درمان ارتودنسی شما خوب نبوده است. شما می توانید برای درمان این مشکل به یک متخصص ارتودنسی خوب و ماهر مراجعه نمایید.

 14. مهسا گفت:

  سلام روز به خیر
  من در سن ۹ سالگی ارتودنسی کردم و بعد از ۳ سال درمان دندان هام مرتب شد ولی الان که ۲۷ سالمه تقریبا ۵۰ درصد به حالت قبل برگشته امکان درمان دوباره هست و اینکه دیگه برنگرده و نامرتب نشه

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بله، مجدد می توانید ارتودنسی انجام دهید. برگشت درمان ارتودنسی ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که درمان توسط متخصص ارتودنسی خوب و برجسته صورت نگرفته باشد. برای غیر قابل برگشت بودن درمان ارتودنسی بهتر است به یک ارتودنتیست خوب مراجعه نمایید.

 15. مهناز گفت:

  آقای دکتر واقعا بهترین متخصص ارتودنسی هستید. دختر من بیمار شماست و یک ماه دیگه قراره که سیم های ارتودنسیش را بردارید. از زحمات شما متشکرم

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. سپاس از لطف شما. امیدوارم دختر خانم شما همیشه لبخند زیبا بر لب داشته باشد.

 16. بهناز گفت:

  من به جای این که دنبال بهترین متخصص ارتودنسی باشم به دنبال یک متخصص ارتودنسی در نزدیکی محل زندگیم بودم و فکر نمی کردم انقدر بابت این موضوع ضرر کنم. دختر من به هم ریختگی دندانی داره و 3 سال هست که با این همه رفت و آمد هنوز دندان های فرزند من مرتب نشده. آیا می توانم از نیمه کار متخصص قبلی به شما مراجعه کنم و ادامه کار را شما انجام دهید؟ تو مطب شما به هم ریختگی دندان نهایت چقدر طول درمان داره ؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. درمان ارتودنسی در هر مرحله ای قابل انجام است. باید معاینه کلینیکی انجام شود تا طرح درمان دندان داده شود. در هنگام معاینه طول درمان ارتودنسی، روش درمان اعم از درمانهای ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.

 17. میرزائی گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر
  دکتر جان یکی از دندان های جلویی بنده تقریبا نصفش اومده رو دندان بغلی طوری که خندیدنی مشخص هست، بنظر شما چه نوع ارتودنسی باید انجام بدم؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   باسلام. برای اینکه جواب درستی به سوال شما داده شود باید معاینه کلینیکی انجام شود. در هنگام معاینه نوع دستگاه، طول درمان، روش درمان اعم از درمانهای ثابت، متحرک، جراحی، هزینه ارتودنسی و یا غیره به شما گفته می شود. معاینه رایگان است. می توانید از مطب وقت بگیرید. تلفن 22011892

 18. نرگس گفت:

  سلام من خانم ۳۸ ساله هستم در زمان نوجوانی ارتودنسی کردم ومتاسفانه دکتر بابیفکری دندان جلوی فک پایین رو کشیده وتقارن دندانها به هم خورده ودبارره نامرتب شده.ایا با ارتودنسی این مشکل قابل حل هست؟

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. دندانهای شما باید معاینه کلینیکی انجام شود. بعد میتوان اظهار نظر کرد. می توانید با شماره تلفن 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید تا حضوری راهنمایی شوید.

 19. حمیده گفت:

  سلام آقای دکتر.دودندان جلو بالاییم فاصله زیادی دارن ازهم.درشهر خودمون هم به متخصص ارتودنسی رفتم ولی گفتن با ارتودنسی درست نمیشه چیکار کنم بنظرتون

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. با ارتودنسی ثابت درمان می شود. می توانید با شماره تلفن مطب 22011892 جهت گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید.دندان شما معاینه کلینیکی شود. و حضورا راهنمایی شوید.

 20. پریسا گفت:

  سلام اقای دکتر خدا قوت من یک دختر ۲۰ ساله دارم که در سن ۱۳ سالگی دوره ارتودنسی رو خدمت اقای دکتر روان مهرانجام دادند ولی مدتی است که متوجه شدم دندان های فک پایین حرکت کردند و نامرتب شدند با توجه به وجود بیماری کرونا میتونم به مطب شما برای درمان مراجعه کنم وا با توجه به سن ایشان راهی برای درمان وجود دارد ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   با سلام. بله امکان انجام هست . حضورا مراجعه نمایید. اوایل خرداد ماه با شماره تلفن مطب 22011892 برای گرفتن وقت قبلی تماس بگیرید .

 21. امیر لاجوردی گفت:

  سلام جناب دکتر جمیلیان بزرگوار، من در جستجوی بهترین متخصص ارتودنسی بودم و با نام شما برخورد کردم بعد از تحقیق و مطالعه رزومه شما در ویکی پدیا تصمیم گرفتم که به شما استاد بزرگوار مراجعه کنم. از این که افتخار داشتم به خدمت شما بیایم بسیار بسیار خرسندم و از درمان ارتودنسی انجام شده بسیار راضی هستم. با آرامش و بدون هیچ نگرانی دوره درمان را گذراندم و از این بابت از شما متشکرم. از هر لحاظ بهترین هستید و امیدوارم همواره با همین کیفیت و جدیت کلینیک ارتودنسی شما پابرجا باشد.

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. ممنون امیر جان . شما یکی از بهترین بیماران مطب بودید که همیشه منظم مراجعه می کردید . خوشحالم که درمان شما با رضایت و موفقیت به اتمام رسیده است.

 22. حسین گفت:

  سلام استاد بزرگوار و هم وطن عزیز من،من از اطلاعاتی که در اختیار مان قراردادید بی نهایت سپاسگزارم ولی متاسفانه من اهل شهرستان سرخس هستم ویک فاصله دربین دندان های فک پایین من وجود دارد ولی در کنارشما سرچشمه معرفت و دانشمند بزرگوار نیستم اگر چنانچه مطب در مشهد داشتید من به خدمت شما بزرگوار می رسیدم واز زیبایی دندان لذت می بردم افسوس افسوس(خواهان آنم که ضربان قلبتان

  به لبخندهای مکرر تکرار شود

  و هر آنچه به دل آرزو دارید

  بی بهانه ای از آن شما باشد)

  1. دکتر جمیلیان گفت:

   سلام. ممنون از قلم زیبای شما. شما می توانید در مشهد به مطب اقای دکتر محمد با صفا مراجعه نمایید.

  2. فاطمه گفت:

   با سلام خدمت دکتر گرامی و ارزشمند کشورمان. ببخشید من ساکن استان لرستان هستم و برام امکان مراجعه به تهران برای ارتودنسی وجود نداره، ایا در حال حاضر، در استان ما متخصص ارتودنسی مورد تایید شما هست به بنده معرفی کنید ؟

   1. دکتر جمیلیان گفت:

    با سلام. متاسفانه همکار متخصص ارتودنسی در استان لرستان نمی شناسم. می توانید در گوگل سرچ کنید.

 23. سروین گفت:

  سلام من در جستجوی بهترین متخصص ارتودنسی بودم که به شما برخورد کردم با توجه به معیارهایی که در اینجا ذکر کرده اید متاسفانه در شهر من متخصص ارتودنسی با این مشخصات وجود ندارد و من باید به تهران مراجعه کنم. سوالی که دارم این است آیا امکان دارد با ویزیت آنلاین وضعیت من را بررسی که برنامه دقیقی از رفت و آمد به تهران داشته باشم. من در مورد کار ارتودنسی دندان هایم بسیار وسواس دارم و ترجیح می دهم این کار را به بهترین ارتودنتیست بسپارم. قبلا از پاسخگویی شما سپاسگزارم

  1. دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی گفت:

   سلام من قبلا ویزیت آنلاین از طریق تلگرام و واتساپ را برای مراجعین خارج از کشور انجام داده ام و اکنون هم انجام می دهم اما نکته ای که در مورد این نوع از ویزیت برای انتخاب درمان ارتودنسی و تشخیص صحیح وجود دارد این است که برخی موارد ممکن است در عکس های ارسالی از طرف بیمار پنهان بماند و هنگامی که بیمار به طور حضوری مراجعه می کند ممکن است مواردی مشاهده شود و تست هایی گرفته شود که با ویزیت آنلاین امکان پذیر نیست. بنابراین اگر می خواهید برنامه دقیقی از روند درمان ارتودنسی خود داشته باشید حتما حضوری مراجعه کنید. از نظر من بهترین تشخیص و انتخاب بهترین درمان ارتودنسی با ویزیت آنلاین امکان پذیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *